Treść opublikowana przez neimaD
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No nikogo nie ma... Idę na zakupy.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Wpadniemy po drodze w takim razie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jest co dzisiaj? Gdzie? Jestem przejazdem w okolicy [emoji5]️
-
[a6 c6] problem z klapą bagażnika (avant)
Witam, mam dziwny problem. Ostatnio podczas otwierania auta lub odpalenia silnika klapa samoczynnie się otwiera. Uprzedzam pytanie, nie, nie naciskam na guzik na kluczyku) moduł komfortu jest suchy, klapy jeszcze nie rozbieralem na tym mrozie... Ktoś miał podobny problem? Gdzie szukać przyczyny? Pozdrawiam Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
-
Purple Haze Air Force C6 in progress
Ja to certole... Za dużo $ utopione, będą nim jeździły wnuki [emoji12][emoji23] Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
-
Purple Haze Air Force C6 in progress
To co jednak nie idzie pod młotek? [emoji14] Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
-
SWAP hamulców w Audi A4 B8
Coś takiego wyczytałem na poprzednich postach. 1,5mm o ile pamiętam Sent from my SM-N930F using Tapatalk
-
SWAP hamulców w Audi A4 B8
Teoretycznie to Tomku wiesz co można wyrazać [emoji14][emoji14] 345 mówią, że trzeba toczyć. Ciekawe co tu... Sent from my SM-N930F using Tapatalk
-
SWAP hamulców w Audi A4 B8
Panowie a takie pytanie mam czy 4'ro tłok z q5 podejdzie pod tarcze 347 w c6 ?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Panowie przepraszam ale okazało się, że dziadek jest ciężko chory. W pt muszę jechać do Bełchatowa toteż nie mogę obiecać, że zdążę z flaszeczkami przyjechać. Będę się starał was informować czy będę, czy też nie. Sorry. Sent from my SM-N930F using Tapatalk
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Sent from my SM-N930F using Tapatalk
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Marzenia się spełniają... No to super, że się zgadzasz Sent from my SM-N930F using Tapatalk
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pytam orientacyjnie bo jak będzie nas jak zwykle garstka to i w kebabie damy radę Sent from my SM-N930F using Tapatalk A Puck. Wozisz mnie i Artura... Zapomniałam Ci powiedzieć Sent from my SM-N930F using Tapatalk
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Bry. Panowie mam pytanie czy tym razem wyjątkowo możemy podjechać zamiast na kebab do jakiejś knajpy? Aby móc spokojnie coś zjeść i napić się "conieco"? Sent from my SM-N930F using Tapatalk
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jakie Masz teraz koła? Nie pamiętam dokładnie ale chyba mam 25mm z przodu i chyba 13mm z tyłu. Wysłane z mojego SM-N930F przy użyciu Tapatalka Gratulacje Damian! Miron, wpadaj jutro na spota, będę koło 19 to zrobimy przymiarkę, Diman ma 20mm więc też można sprawdzić Dzięki bardzo [emoji1] Wysłane z mojego SM-N930F przy użyciu Tapatalka- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Z racji tego, że opiekuje się Synem Jeszce odpadam na jakiś czas A dystanse mam jak co: ) Wysłane z mojego SM-N930F przy użyciu Tapatalka- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Wysłane z mojego SM-N930F przy użyciu Tapatalka- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Hi Wysłane z mojego SM-N930F przy użyciu Tapatalka- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Będzie ktoś? Może bym się wyrobił: ) Wysłane z mojego SM-N930F przy użyciu Tapatalka- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
No nie wiem, może coś się ogarnie ale jak dalej każdy będzie zajęty to sobie zdaje inne zajęcie- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Spoko, następnym razem się lepiej przygotuję B-)- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Nosz kur... Właśnie przyjechałem Dobra, szaszłyk zjedzony czas wracać :-)- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Też postaram się być ☺- Klubowa Poczta
Nie leci ktoś na Wrocław? Trzeba by zabrać 4 paczki ☺ - SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE