Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

neimaD

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez neimaD

  1. No nikogo nie ma... Idę na zakupy.
  2. Wpadniemy po drodze w takim razie
  3. Jest co dzisiaj? Gdzie? Jestem przejazdem w okolicy [emoji5]️
  4. Witam, mam dziwny problem. Ostatnio podczas otwierania auta lub odpalenia silnika klapa samoczynnie się otwiera. Uprzedzam pytanie, nie, nie naciskam na guzik na kluczyku) moduł komfortu jest suchy, klapy jeszcze nie rozbieralem na tym mrozie... Ktoś miał podobny problem? Gdzie szukać przyczyny? Pozdrawiam Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
  5. Ja to certole... Za dużo $ utopione, będą nim jeździły wnuki [emoji12][emoji23] Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
  6. To co jednak nie idzie pod młotek? [emoji14] Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
  7. Coś takiego wyczytałem na poprzednich postach. 1,5mm o ile pamiętam Sent from my SM-N930F using Tapatalk
  8. Teoretycznie to Tomku wiesz co można wyrazać [emoji14][emoji14] 345 mówią, że trzeba toczyć. Ciekawe co tu... Sent from my SM-N930F using Tapatalk
  9. Panowie a takie pytanie mam czy 4'ro tłok z q5 podejdzie pod tarcze 347 w c6 ?
  10. Panowie przepraszam ale okazało się, że dziadek jest ciężko chory. W pt muszę jechać do Bełchatowa toteż nie mogę obiecać, że zdążę z flaszeczkami przyjechać. Będę się starał was informować czy będę, czy też nie. Sorry. Sent from my SM-N930F using Tapatalk
  11. Sent from my SM-N930F using Tapatalk
  12. Marzenia się spełniają... No to super, że się zgadzasz Sent from my SM-N930F using Tapatalk
  13. Pytam orientacyjnie bo jak będzie nas jak zwykle garstka to i w kebabie damy radę Sent from my SM-N930F using Tapatalk A Puck. Wozisz mnie i Artura... Zapomniałam Ci powiedzieć Sent from my SM-N930F using Tapatalk
  14. Bry. Panowie mam pytanie czy tym razem wyjątkowo możemy podjechać zamiast na kebab do jakiejś knajpy? Aby móc spokojnie coś zjeść i napić się "conieco"? Sent from my SM-N930F using Tapatalk
  15. Jakie Masz teraz koła? Nie pamiętam dokładnie ale chyba mam 25mm z przodu i chyba 13mm z tyłu. Wysłane z mojego SM-N930F przy użyciu Tapatalka Gratulacje Damian! Miron, wpadaj jutro na spota, będę koło 19 to zrobimy przymiarkę, Diman ma 20mm więc też można sprawdzić Dzięki bardzo [emoji1] Wysłane z mojego SM-N930F przy użyciu Tapatalka
  16. Z racji tego, że opiekuje się Synem Jeszce odpadam na jakiś czas A dystanse mam jak co: ) Wysłane z mojego SM-N930F przy użyciu Tapatalka
  17. Wysłane z mojego SM-N930F przy użyciu Tapatalka
  18. Hi Wysłane z mojego SM-N930F przy użyciu Tapatalka
  19. Będzie ktoś? Może bym się wyrobił: ) Wysłane z mojego SM-N930F przy użyciu Tapatalka
  20. No nie wiem, może coś się ogarnie ale jak dalej każdy będzie zajęty to sobie zdaje inne zajęcie
  21. Spoko, następnym razem się lepiej przygotuję B-)
  22. Nosz kur... Właśnie przyjechałem Dobra, szaszłyk zjedzony czas wracać :-)
  23. neimaD odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Nie leci ktoś na Wrocław? Trzeba by zabrać 4 paczki ☺

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.