Treść opublikowana przez aras86
-
Serwiosownie Audi w serwisie Skody, VW lub Seata
Witam, Mam szybkie pytanie, czy jak serwisowałbym samochód w serwisie ww. marek, historia będzie zapisywana w bazie Audi? Czy VW Group ma wspólną "bazę"? Pozdrawiam
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Witam Proszę o cenę, olej i filtry do VW Up'a 1.0 44kW: - olej 5w-30 4l spełniający normę 504 00 507 00 (może byc castrol EDGE) - filtry: oleju(korek, uszczelki), kabinowy, powietrza Pozdrawiam
-
Diagnostyka VCDS VAG
Witam Szukam kogoś kto ma VCDS'a, chodzi mi o sprawdzenie błędów. Auto to Audi A6 C6 2.0tdi CAHA Pozdrawiam
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
mam pytanie, zastanawiam się nad zakupem Sonax Polymer Netshield, czy przed użyciem, oczyścić lakier tka jakbym stosował wosk tzn: (proszę mnie poprawić jeśli się mylę) -mycie -glinkowanie razem z prickbotem na asfalt i irone'm na metale -użycie cleanera (myślałem o prima amigo) -na końcu odtłuszczenie lakietu (IPA) - no i sonax na końcu czym nakładać, aplikatorem piankowym czy bawełnianym?
-
Polecane opony letnie
Co wybrać Fuldę Sport Control czy Nokian zLine
-
Polecane opony letnie
Witam Szukam 225/50/17 98W. Styl jazdy spokojny, rocznie 15-20tyś. 75% poza miastem. Oprócz dobrych właściwości jednych zależy mi na małym zużyciu bieżnika. Zastanawiam się nad: - HANKOOK Ventus Prime 2 K115 - Fulda Sport Control - SAVA Intensa UHP Pozdrawiam
-
[A6 CAHA] NA SPRZEDAŻ - Mańkowóz - A6 C6 S line INT + EXT, koło 19" R8
Fajna Nie masz błędu spalonych żarówek, jak założyłeś te LED'y
-
Nagrywanie DVD dla MMI 3G HIGH
a czy jeśli nagracie, to działa Wam przesuwanie utworów?
-
Nagranie płyty z filmem, teledyskiem na płytę DVD lub kartę SD (MMI 3G+)
he właśnie o to mi chodziło, szukałem w inny temacie (warsztat zrób to sam).dzięki
-
Nagranie płyty z filmem, teledyskiem na płytę DVD lub kartę SD (MMI 3G+)
Witam Czy ktoś wie jak nagrać filmy lub teledyski na płytę DVD lub kartę SD? Na karcie nagrywałem mp4, avi i MMI ich nie odtwarzało. Jeśli ktoś wie to proszę o tutorial. Pozdrawiam
-
Jakie macie przebiegi swoich 2.0 TDI spalanie
U mnie 107000km. Przejechałem niecałe 4tyś km, na razie wymieniałem hamulce z tyłu i za chwilę będę robił inspekcje olejową. jedrekx jakie koszta? Dolewacie do swoich jakieś dodatki do paliwa-czyszczenia wtrysków itp.?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie potrzebuję kogoś kto zna i ma VCDS'a lub VAG'a do sprawdzenia błędów, stanu DPF'a oraz odblokowania DVD. Samochód to A6 C6 2.0 Tdi CAHA
-
MMI kilka pytań
Dzięki. poczytam. mam nadzieję, że nie ma różnicy czy to A4 czy A6 (ja posiadam A6). Jeszcze mam jedno pytanie, co daję upgrade softu ( z tego co doczytałem to najnowaszy to 5570, ja pewnie mam starszy), więcej ukrytych opcji, inny sposób wyświetlania czy....coś innego?
-
MMI kilka pytań
Dzięki za odpowiedź. Soft pewnie też mam stary. Jakie plusy daje uaktualnienie softu, oraz o co chodzi z tym "zielonym menu"? Ps. czy vcds musiałbym również odblokować możliwość sprawdzenia napięcia podczas rozruchu silnika?
-
MMI kilka pytań
Witam Mam kilka pytań odnośnie MMI. Przesyłam zdjęcie. - chciałbym się dowiedzieć jaki mam soft? - jak mogę sprawdzić np. stan akumulatora bo nigdzie nie mogę tego znaleźć w opcjach - jakie korzyści daje odblokowanie "zielonego menu" co mogę tam konfigurować - oraz dla upewnienia jaką navi mam, z VIN'u 7T6, dwie karty SD, zmieniarka i dvd, czy jest to MMI 3G plus czy może High Dzięki. Pozdrwawiam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich, mam na imię Arek