Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Maniek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Maniek

  1. Piotrek od czego ta kiere wrzuciles? Wszystko pasi plug&play czy jakas rzezba byla (tasmy, poduszki, zlacza itp.) ?
  2. no te z matiza z pewnoscia;) zdjecia moze tego nie oddaja ale na zywo robia robote - przynajmniej mi sie podoba --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Nowy setup zimowy wpadł 9J x 18 + gumy 245/40 Obawiałem się że nie podejdą bo wysokie ET, ale ładnie się wkomponowały i jest Zdjecia slabe bo pogoda nieciekawa, ale wzor widac
  3. Maniek odpowiedział(a) na siemian temat w Inne marki
    Zebym ja sie z fejsa dowiadywal o takich rzeczach Gratki Marek fury, zajebiaszcza jest Teraz to bedziesz mogl sie polansowac bo jest czym Przelozyles juz dekielek z prawego przedniego kola w B7 ?
  4. Witaj w Klubie
  5. I jednak seria sie znudziła, byłem u doktora i jest sympatycznie Po hamowaniu przed programem okazało się że był mały bonus 180 PS / 361 NM. Po zabiegu: 205 PS / 410 NM. Szału nie ma, ale robi robotę. Cieszy jakbym nowe auto kupił
  6. Maniek odpowiedział(a) na WhyMe? temat w Audi A6/S6/RS6
    Lubie tu zagladac, jest lepiej jak w Hyde Park / Strefa Smiechu i nie trzeba na koniec forum przewijac:polew: Sorry za OT Mefju:wink:
  7. Powiem szczerze ze z tylu jeszcze nie jechalem natomiast teraz smigalem do DE i pasazerowie w dluzszej podrozy z tylu nie narzekali . Tak jak Mironn pisze Q5 to bedzier chyba zly pomysl .....wg danych producenta w szerokosci masz z 50cm szerzej z tylu w a6 wzgledem a4( Wymiary > Audi , Wymiary > Audi ) raczej 5 cm:wink: ale glownie chodzi tu o przestrzen moedzy kanapa a przednimi fotelami a jest jej duzo wiecej niz w A4B8:whistling:
  8. Zacna fura Milordzie
  9. kolor i koło powala:slina: Gratki zacnej fury:naughty:
  10. dzięki dla mnie klapa na kop jak na lekarstwo zawsze idę załadowany rak brak nie raz nie ma gdzie odłożyć aby uwolnić ręce . Zgadza sie te pokrętła wieją wiocha fest i szczerze nawet ich nie zauważyłem na początku dopiero po paru dniach od kupna az z ciekawosci poszedlem zobaczyc u mojego ojca jakie ma pokretla i okazuje sie ze sa inne, bez skali temperatury i chromowane z tym ze on ma 4 strefowa klime ale i tak fura wymiata i w takie wozidlo bede celowal;) Ojciec tez ma Havanna schwarz i nie moge sie napatrzec jest naprawde mega
  11. Nooo odebrany to mozna gratulowac;) Gratki zakupu, fura Niech sluzy i cieszy:naughty:
  12. Gratki fury, jest MEEEGA;) Bezawaryjnosci zycze!
  13. no raczej nie bardziej chodziło mi o dodatkowy zakup oświetlenia wnętrza LED, chyba że już masz w standardzie:wink:
  14. Panowie w B8 żarówki LED w przeciwmgielnych nie walą błędów, natomiast w A6 C6 i prawdopodobnie w A5 też niestety walą. Dlatego koleś ze sklepu ledowego dobrze Ci podpowiada, tylko kwestia czy w A5 przychodza H8??? ---------- Post dopisany at 23:36 ---------- Poprzedni post napisany at 23:29 ---------- W watku Mirona Dziadek pisał, że H11 w przedliftach, a H8 w polifcie, wiec ta ktora poleca Ci gosc bedzie ok. Koles jest konkretny bo robilem juz u niego zakupy (zaproponowal mi caly zestaw LED oswietlenia wnetrza) - zdecydowanie polecam. Jak bys robil wieksze zakupy to powolaj sie na A4 Klub to jescze rabacik Ci zrobi:naughty:
  15. co za różnica gdzie je zrobisz skoro cały efekt psuje pokrowiec Ps. no chyba że już go zdjąłeś ---------- Post dopisany at 19:12 ---------- Poprzedni post napisany at 19:11 ---------- Ostatnio myślałem że Cię widziałem Jechało takie A5 i miało w pokrowcu wycięte okienko z przodu i na bocznych szybach +10 :polew:
  16. Mirek zapodaj foto po ściemie szybek:naughty:
  17. Witaj w Klubie
  18. Witaj w Klubie
  19. Witaj w Klubie
  20. Witaj w Klubie
  21. Witaj w Klubie
  22. Witaj w Klubie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.