Treść opublikowana przez Maniek
-
[INNE] Audi A6 C6 Pełen pakiet S-line, pierwsze w Polsce 2.0 tdi quattro
Piotrek od czego ta kiere wrzuciles? Wszystko pasi plug&play czy jakas rzezba byla (tasmy, poduszki, zlacza itp.) ?
-
[A6 CAHA] NA SPRZEDAŻ - Mańkowóz - A6 C6 S line INT + EXT, koło 19" R8
no te z matiza z pewnoscia;) zdjecia moze tego nie oddaja ale na zywo robia robote - przynajmniej mi sie podoba --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Nowy setup zimowy wpadł 9J x 18 + gumy 245/40 Obawiałem się że nie podejdą bo wysokie ET, ale ładnie się wkomponowały i jest Zdjecia slabe bo pogoda nieciekawa, ale wzor widac
-
Siemianowy Golfik Gti
Zebym ja sie z fejsa dowiadywal o takich rzeczach Gratki Marek fury, zajebiaszcza jest Teraz to bedziesz mogl sie polansowac bo jest czym Przelozyles juz dekielek z prawego przedniego kola w B7 ?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj w Klubie
-
[A6 CAHA] NA SPRZEDAŻ - Mańkowóz - A6 C6 S line INT + EXT, koło 19" R8
Mocna seria: Po korekcie:
-
[A6 CAHA] NA SPRZEDAŻ - Mańkowóz - A6 C6 S line INT + EXT, koło 19" R8
I jednak seria sie znudziła, byłem u doktora i jest sympatycznie Po hamowaniu przed programem okazało się że był mały bonus 180 PS / 361 NM. Po zabiegu: 205 PS / 410 NM. Szału nie ma, ale robi robotę. Cieszy jakbym nowe auto kupił
-
C5 Freak Biturbo+
Lubie tu zagladac, jest lepiej jak w Hyde Park / Strefa Smiechu i nie trzeba na koniec forum przewijac:polew: Sorry za OT Mefju:wink:
-
A6 c7 avant 3.0 tdi rotor 20''
Powiem szczerze ze z tylu jeszcze nie jechalem natomiast teraz smigalem do DE i pasazerowie w dluzszej podrozy z tylu nie narzekali . Tak jak Mironn pisze Q5 to bedzier chyba zly pomysl .....wg danych producenta w szerokosci masz z 50cm szerzej z tylu w a6 wzgledem a4( Wymiary > Audi , Wymiary > Audi ) raczej 5 cm:wink: ale glownie chodzi tu o przestrzen moedzy kanapa a przednimi fotelami a jest jej duzo wiecej niz w A4B8:whistling:
-
A6 Moja "Black Beast" ;]
Zacna fura Milordzie
-
Audi S5 8T Sportback Sepang Blue
kolor i koło powala:slina: Gratki zacnej fury:naughty:
-
A6 c7 avant 3.0 tdi rotor 20''
dzięki dla mnie klapa na kop jak na lekarstwo zawsze idę załadowany rak brak nie raz nie ma gdzie odłożyć aby uwolnić ręce . Zgadza sie te pokrętła wieją wiocha fest i szczerze nawet ich nie zauważyłem na początku dopiero po paru dniach od kupna az z ciekawosci poszedlem zobaczyc u mojego ojca jakie ma pokretla i okazuje sie ze sa inne, bez skali temperatury i chromowane z tym ze on ma 4 strefowa klime ale i tak fura wymiata i w takie wozidlo bede celowal;) Ojciec tez ma Havanna schwarz i nie moge sie napatrzec jest naprawde mega
-
NISSAN GTR 3.8 V6 TT 2014 Black Edition
Nooo odebrany to mozna gratulowac;) Gratki zakupu, fura Niech sluzy i cieszy:naughty:
-
[ALL A6] C6 Sline Avant, kolejne auto do modzenia
Miazga Panie:slina:
-
A6 c7 avant 3.0 tdi rotor 20''
Gratki fury, jest MEEEGA;) Bezawaryjnosci zycze!
-
A5 8T Snow White (Królewna Śnieżka) czyli ładniutki S line i 177 KM
no raczej nie bardziej chodziło mi o dodatkowy zakup oświetlenia wnętrza LED, chyba że już masz w standardzie:wink:
-
A5 8T Snow White (Królewna Śnieżka) czyli ładniutki S line i 177 KM
Panowie w B8 żarówki LED w przeciwmgielnych nie walą błędów, natomiast w A6 C6 i prawdopodobnie w A5 też niestety walą. Dlatego koleś ze sklepu ledowego dobrze Ci podpowiada, tylko kwestia czy w A5 przychodza H8??? ---------- Post dopisany at 23:36 ---------- Poprzedni post napisany at 23:29 ---------- W watku Mirona Dziadek pisał, że H11 w przedliftach, a H8 w polifcie, wiec ta ktora poleca Ci gosc bedzie ok. Koles jest konkretny bo robilem juz u niego zakupy (zaproponowal mi caly zestaw LED oswietlenia wnetrza) - zdecydowanie polecam. Jak bys robil wieksze zakupy to powolaj sie na A4 Klub to jescze rabacik Ci zrobi:naughty:
-
A5 8T Snow White (Królewna Śnieżka) czyli ładniutki S line i 177 KM
Nooo gratki furki - jest
-
A5 8T Snow White (Królewna Śnieżka) czyli ładniutki S line i 177 KM
co za różnica gdzie je zrobisz skoro cały efekt psuje pokrowiec Ps. no chyba że już go zdjąłeś ---------- Post dopisany at 19:12 ---------- Poprzedni post napisany at 19:11 ---------- Ostatnio myślałem że Cię widziałem Jechało takie A5 i miało w pokrowcu wycięte okienko z przodu i na bocznych szybach +10 :polew:
-
Mironowóz cz.V - A5 8T Sportback 3.0tdi 2 x s-line
Mirek zapodaj foto po ściemie szybek:naughty:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj w Klubie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj w Klubie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj w Klubie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj w Klubie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj w Klubie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj w Klubie