Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Maniek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Maniek

  1. Witaj w Klubie
  2. Witaj w Klubie
  3. Witaj w Klubie
  4. Witaj w Klubie
  5. ot zartownisie:grin: to sa 14" zimowki z Pauli Ibizy:whistling:
  6. eeee - niektórzy twierdzą, że nie ma prawie różnicy w komforcie i ilości miejsca oj tak, szczegolnie jak zapytalem zone czy jest wiecej miejsca niz w B6 to odpowiedz byla: nie za bardzo, jakos tu ciasno:grin: Wiec kolejny moj zakup to: AUTOSAN Wyrzuci się fotele i bedzie full miejsca ---------- Post dopisany 09-05-2014 at 12:26 ---------- Poprzedni post napisany 07-05-2014 at 15:39 ---------- No i stało się... Gablota doczekała się kółek:naughty: Sorry za jakość fotek no i uwalone auto, ale pogoda to nas w tym roku nie rozpieszcza:grin:
  7. jest widzialem juz na FB i
  8. super sprawa;) zazdraszczam:naughty:
  9. super sprawa , trzeba bedzie sie wybrać kiedyś do Rumunii, tam gdzie planują być w 2014 tzn przełęcz stelvio juz byłem choć to było passatem b5 było mega , polecam każdemu moze w przyszlym roku letni w Rumunii
  10. a kolega ma chyba jakies kompleksy zwiazane z przyciemnianiem szyb - co watek to tylko nie przyciemniaj, nie oszpecaj itp. Nie mam kompleksów. Mam wyśmienity gust. O gustach się podobno nie dyskutuje
  11. a kolega ma chyba jakies kompleksy zwiazane z przyciemnianiem szyb - co watek to tylko nie przyciemniaj, nie oszpecaj itp. sorry za OT Mirek:hi:
  12. Witaj w Klubie
  13. Witaj w Klubie
  14. Witaj w Klubie
  15. Witaj w Klubie
  16. Witaj w Klubie
  17. Witaj w Klubie
  18. mowisz o tym misiu?
  19. Mariusz napewno jak bede cos kupowal odezwe sie najpierw do ciebie co prawda juz tylnia dokladke s6 mam do odbioru w aso zamówiłem spoko, akurat z tylem nie pomoge bo ja mam avanta, ale przod polift jak najbardziej i kola 18" lato:naughty:
  20. Gratki zakupu :wink:Elegancka gablota do modzenia:naughty: Jakby co to mam troche gratow z listy Twoich modow (kola, zderzak) - zapraszam:hi:
  21. Witaj w Klubie
  22. Witaj w Klubie
  23. Witaj w Klubie
  24. Witaj w Klubie
  25. Witaj w Klubie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.