Treść opublikowana przez Maniek
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj w Klubie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj w Klubie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj w Klubie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj w Klubie
-
[A6 CAHA] NA SPRZEDAŻ - Mańkowóz - A6 C6 S line INT + EXT, koło 19" R8
ot zartownisie:grin: to sa 14" zimowki z Pauli Ibizy:whistling:
-
[A6 CAHA] NA SPRZEDAŻ - Mańkowóz - A6 C6 S line INT + EXT, koło 19" R8
eeee - niektórzy twierdzą, że nie ma prawie różnicy w komforcie i ilości miejsca oj tak, szczegolnie jak zapytalem zone czy jest wiecej miejsca niz w B6 to odpowiedz byla: nie za bardzo, jakos tu ciasno:grin: Wiec kolejny moj zakup to: AUTOSAN Wyrzuci się fotele i bedzie full miejsca ---------- Post dopisany 09-05-2014 at 12:26 ---------- Poprzedni post napisany 07-05-2014 at 15:39 ---------- No i stało się... Gablota doczekała się kółek:naughty: Sorry za jakość fotek no i uwalone auto, ale pogoda to nas w tym roku nie rozpieszcza:grin:
-
[A6 C6 BRE] Audi A6 C6 karawan edyszyn
jest widzialem juz na FB i
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
super sprawa;) zazdraszczam:naughty:
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
super sprawa , trzeba bedzie sie wybrać kiedyś do Rumunii, tam gdzie planują być w 2014 tzn przełęcz stelvio juz byłem choć to było passatem b5 było mega , polecam każdemu moze w przyszlym roku letni w Rumunii
-
Mironowóz cz.V - A5 8T Sportback 3.0tdi 2 x s-line
a kolega ma chyba jakies kompleksy zwiazane z przyciemnianiem szyb - co watek to tylko nie przyciemniaj, nie oszpecaj itp. Nie mam kompleksów. Mam wyśmienity gust. O gustach się podobno nie dyskutuje
-
Mironowóz cz.V - A5 8T Sportback 3.0tdi 2 x s-line
a kolega ma chyba jakies kompleksy zwiazane z przyciemnianiem szyb - co watek to tylko nie przyciemniaj, nie oszpecaj itp. sorry za OT Mirek:hi:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj w Klubie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj w Klubie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj w Klubie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj w Klubie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj w Klubie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj w Klubie
-
[A6 C6 BRE] Audi A6 C6 karawan edyszyn
mowisz o tym misiu?
-
[BDW]A6 C6 2.4 S-line Quattro smerfna by jaguś SPRZEDANA DO ZAMKNIECIA
Mariusz napewno jak bede cos kupowal odezwe sie najpierw do ciebie co prawda juz tylnia dokladke s6 mam do odbioru w aso zamówiłem spoko, akurat z tylem nie pomoge bo ja mam avanta, ale przod polift jak najbardziej i kola 18" lato:naughty:
-
[BDW]A6 C6 2.4 S-line Quattro smerfna by jaguś SPRZEDANA DO ZAMKNIECIA
Gratki zakupu :wink:Elegancka gablota do modzenia:naughty: Jakby co to mam troche gratow z listy Twoich modow (kola, zderzak) - zapraszam:hi:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj w Klubie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj w Klubie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj w Klubie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj w Klubie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj w Klubie