Treść opublikowana przez Maniek
-
Audi A8 D3 4.2 MPI z fajnym wypasem
No Panieeee, piękne to to to czarne Gratki zakupu i powodzenia w rezanku
-
[INNE] Audi A6 C6 Pełen pakiet S-line, pierwsze w Polsce 2.0 tdi quattro
Ile za gablote? Moze być na PW. Kumpel szuka, może akurat się dogadacie
-
Cubrowóz C7 3.0 TDI AVANT QUATTRO S-line Havana Schwarz , B&O, 20" 303 PS
No zacna felga, ale znając życie zaraz Miron tu z ET i wklęsłością wyskoczy felga jest Cuber śliczna - ta z S6 równieżPs. tu nie ma co wyskakiwać Maniek z ET czy wklęsłością bo i do A6 i S6 tylko płaskie naleśniki wchodzą - więc jedyne na czym się można skupić to na ładnym wzorze wiem wiem w A6 nie poszalejesz z ET a co za tym idzie z wklesloscia. To nie to co w A5 Niektorzy na A5 zmieniali zeby miec wieksze pole manewru z ET
-
Cubrowóz C7 3.0 TDI AVANT QUATTRO S-line Havana Schwarz , B&O, 20" 303 PS
No zacna felga, ale znając życie zaraz Miron tu z ET i wklęsłością wyskoczy
-
Bukowina 2015 - wspólna podróż Ogólnopolska :D
jak o 6 okolice Torunia to 7.30 wjezdzacie do Lodzi. Czemu Wlokniarzy chcecie jechac?
-
Cubrowóz C7 3.0 TDI AVANT QUATTRO S-line Havana Schwarz , B&O, 20" 303 PS
Noo gratki Cuber!!! Fura Powodzenia w modach i bezawaryjnosci zycze
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Grzesiek, rzadko tu zagladam, ale jak juz zajrze to potem przez 2-3 dni czuje sie jak po meczu pilkarzy recznych na MŚ o braz Gratki chlopie wiedzy i wytrwalosci!!! Powodzenia w dalszym rezanku i widzimy sie w BT przy "naszym" stole
- Bukowina 2015
-
A4 B8 Lift 3.0 TDI QUATTRO S-Tronic by Patrox
Ja dopiero znalazłem ten wątek i auto a Patryk już sprzedaje Gratki MEGA furki, niech się szybko sprzeda i cieszy nowego właściciela
-
Spoty w Kwidzynie - zapraszamy
Może jak się trochę cieplej zrobi to pomyślimy o jakimś spocie
-
Bukowina 2015
My raczej w czwartek, ale wiecej bede wiedzial blizej wyjazdu Jesli w czwartek to lecimy do KRK a w piatek dojedziemy do BT. Ale czesc trasy mozna przeleciec razem
-
[A6 CAHA] NA SPRZEDAŻ - Mańkowóz - A6 C6 S line INT + EXT, koło 19" R8
hehe, tak podejrzewalem bo jakos tak sluzbowo rozmawiales;) temat zalatwiony, auto dzisiaj odstawione i nawet zastepczaka dali;) dzieki za pomoc i pozdro
-
[a6 c6 2.0 tdi CAGB] avant s-line
kup same zarowki led dobrej firmy i nie bedzie bledow ani blyskania zerknij w moim watku, wymienilem cale oswietlebie wew. + podswietlenie rej. + halogeny i zero bledow. ponad rok juz swieci powodzonka
-
[a6 c6 2.0 tdi CAGB] avant s-line
Witaj w klubie Gratki zakupu i powodzenia w modach:) Bezawaryjnosci zycze!
-
[A6 CAHA] NA SPRZEDAŻ - Mańkowóz - A6 C6 S line INT + EXT, koło 19" R8
jesli moge jakos pomoc to wal smialo ale tak jak pisalem z pomiarami dopiero po zmianie kol a patrzac za okno chyba szybko to nie nastapi Zymek1989 - dzieki
-
[A6 CAHA] NA SPRZEDAŻ - Mańkowóz - A6 C6 S line INT + EXT, koło 19" R8
szczerze mowiac nie mierzylem, a bede to mogl zrobic jak zmienie kola na lato;) u mnie zawiecha s-line -30 mm
-
[A6 CAHA] NA SPRZEDAŻ - Mańkowóz - A6 C6 S line INT + EXT, koło 19" R8
8,5 J 19" ET 42, wszystko ori bez dystansu,
-
Fake US C6 3.0 Quattro S-line interior, exterior
Noo furka Gratulacje i bezawaryjnosci zycze Powodzenia w modach;)
-
[A6 CAHA] NA SPRZEDAŻ - Mańkowóz - A6 C6 S line INT + EXT, koło 19" R8
No 19;) na fotkach moze tego nie widac ale live roobia robote
-
[A6 CAHA] NA SPRZEDAŻ - Mańkowóz - A6 C6 S line INT + EXT, koło 19" R8
cos sie opusciles i nieuwaznie sledzisz watek 19 to te o ktorych pisales ze to 17
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj w Klubie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj w Klubie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj w Klubie
-
[A6 CAHA] NA SPRZEDAŻ - Mańkowóz - A6 C6 S line INT + EXT, koło 19" R8
eee tam standard - okazja była
-
[A6 CAHA] NA SPRZEDAŻ - Mańkowóz - A6 C6 S line INT + EXT, koło 19" R8
no musiałem bo trwają przygotowania do wiosennej zmiany hebli i na bank by się nie zmieściły w te 16 A 16 zostały jeszcze po A4, 2 sezony polatały i się sprzedały