Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A6 C6 AVANT 3.0 TDI+ Quattro ibisweiß

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czołem

Po roku nierównej walki z Swensonem -Volvo Xc90 stwierdziłem, że koniec tego "dobrego"
Auto musiało spełnić kilka kryterów

-Audi
-A6 4F lift
-Avant
-3.0 TDi Quattro
-manual

wyposażenie nieważne, wazne żeby mocno trzymał sie kupy i po kilku miesiącach trafiła mi sie ona:)

-Zawieszenie 1BE
-19" BBS
-DVD
-AMI
-szyberdach
-ciemne szyby
-hebel 347
-MMI 3G z odblokowanym DVD podczas jazdy
-skrętny Bixenon
-kamera cofania
-fotele sport? skóra/alkantara
-manualna skrzynia
-tempomat
-kiera 3-ramienna multi
-Led przód/tył
-parktronic przód/tył
-ori led podswietlenie tablicy


z extrasów chyba wszystko:) od siebie dodałem niec koxu;) i w manualnej skrzyni auto pomimo wagi odpycha się przyjemnie

więcej fotek dodam jak coś w miedzyczasie ustrzele

11d65ac3f5ab9400gen.png

c63e68b36639740emed.jpg

7f8a88ad03f22cdbmed.jpg

43cd39764b0fdaf9med.jpg

f1630ececaac97b5med.jpg

7ff83659140cc742med.jpg






Edytowane przez topor

Opublikowano

Witam .

Kolor jak dla mnie jeden ze słusznych i wyposażenie też niczego sobie :)

Co masz na myśli nie równa walka z xc 90 ?:)

Wyslane z mojego LG G4 przy uzyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

Volvo nie skręca, nie hamuje, mam lęk wysokości, upośledzony napęd i lubiło warsztaty:d

Opublikowano

Ladne kocham C6. Tylko moim zdaniem skrzynia manualna w tym samochodzie to jest dramat.

Opublikowano

Fajnie wyglada ale czekam na wiecej, swoja droga hebel masz ori bo jesli tak to masz s line interior i w tym hebel plus zawiecha, tylny tez jest spory bo 330

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Piekne C6.

Tez szukalem i szukalem... i nie udalo mi sie znalezc.

Gratulacje ze Tobie sie udalo :-)

Opublikowano
  • Autor

Fajnie wyglada ale czekam na wiecej, swoja droga hebel masz ori bo jesli tak to masz s line interior i w tym hebel plus zawiecha, tylny tez jest spory bo 330

ale to nie jest s-line, nie wiem czy wystepował sport? w C6?

fotele ani kierownica nie sa sygnowane emblematem S-line

Piekne C6.

Tez szukalem i szukalem... i nie udalo mi sie znalezc.

Gratulacje ze Tobie sie udalo :-)

cięzko było, długo to trwało ale było warto;)

Opublikowano

Racja nie ma s line. Przed lift majac s line interior ma hebel 347, moze jakis bonus masz . Zazdroszczę szybera. P.s mam kiere taka z logo s line:-p

Opublikowano
  • Autor

kiera tak czy siak do smiany, poprzednie C6 nie doczekało sie kierownicy z łamanym dołem to ta sie doczeka;)

myslę tez czy nie pobawić sie w zderzaki od S-line'a i stad moje pytanie... jak z halogenami przednimi w S-line, pasują od przedlifta czy są zupełnie inne i jak z dokladka tylnego zderzaka... zderzak inny czy zostaje stary?

Opublikowano

Wszystko jest do zmiany nawet wtyczki halogenów są inne i inna żarówka jak dobrze pamietam

Opublikowano

Hebel masz standard bo poliftowe 3.0 TDI miały już 347 i 330, a w przedliftach tylko w pakiecie S-line lub z silnikiem 4.2. Fajna furka, aczkolwiek biały mi nie podchodzi :decayed:

Opublikowano

Co do halogenów wszystko do zmiany w przedlifcie , u Ciebie topor halogeny musisz kupić od s-lien polift, nawet zaślepki od spryskiwaczy musisz mieć s-line ten nie pasują .


Zderzak tył s-line też do zmiany cały, sam dyfuzor nie będzie pasował . Chyba wszystkie audi tak mają że do standardowego zderzaka nie założysz dyfuzora s-line , S .


A i bardzo ładna C6 podoba mi się a w s-line biała polift jest mega .

Edytowane przez Młody

Opublikowano
  • Autor

to chyba temat s-line sobie odpuszcze, chociaz bardzo mi sie podoba. Koła tez najchetniej bym zmienił...

Opublikowano

Żaden sline-polift jest piękny sam w sobie- gratuluję zakupu.

Opublikowano
  • Autor

dziekuje;)

z racji, że zblizą sie zima auto wyglinkowane i mocno nawoskowane, koła zimowe tez juz na aucie
c4099efcba3c8d02gen.jpg

koła letnie też zaliczyły mały detailing :)

d67bfffa321ce912gen.jpg

Edytowane przez topor

Opublikowano

Ladne kocham C6. Tylko moim zdaniem skrzynia manualna w tym samochodzie to jest dramat.

a ja bym chętnie swój automat zamienił na manual i jeszcze dopłacił

Edytowane przez miron78

Opublikowano

Z jakiego powodu ?:)

Wyslane z mojego LG G4 przy uzyciu Tapatalka

Opublikowano

Miałem 3.0 TDI w manualu. Niestety w mieście bardzo męczące było wachlowanie biegami jakoś mnie ta skrzynia nie przekonała do siebie. O wiele lepiej zachowuje się TIP można ładnie komfortowo śmigać.

Opublikowano

Dokładnie dlatego dziwię się koledze wyżej ze woli manuala :) sam latam tipem w 3.0 tdi i nie wrocilbym do manuala :)

Wyslane z mojego LG G4 przy uzyciu Tapatalka

Opublikowano

Ładny białas

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.