Treść opublikowana przez Dawid Wątroba
-
3.0 TDI ASB Klekot
Jakieś nowości ?
-
3.0 TDI ASB Klekot
To jest niemożliwe ze ten typ tak poprostu ma... U siebie też mam te objawy ,raz one są raz nie ma ,stwierdziłem ze 4 wtrysk tak klepie i wymieniłem na regenerowany w Niemczech i nie uwierzysz jak wtedy walilo ,jak panewka w każdym przedziale obrotów ? zmieniłem na stary i przez 1000 tys kilometrów byla cisza a później znow to samo. Zostało jeszcze podmienić go na nowy wtrysk.
-
3.0 TDI ASB Klekot
Daj znać co ci powiedzieli.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Kurde no nie wiem skad zes Ty wziął tarcze 360 mm od a6 c6 ale niewazne bo od d3 a8 jest identyko tylko ze grubsza o 4 mm nie. Czyli albo szlif 13 czy 15mm ? Albo podkładki między zwrotnice a jarzmo ?
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Ale mowisz ze tarcza jest od a6 c6 wrzucona pod zacisk od a8 d3 do a4 b6/b7 Dobrze rozumiem ?
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Nie ma opcji
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Tak:) Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Textar bierz komplet
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Wrzuć normalna tarcze a lepszy klocek. Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Masz racje nie każdy hamuje jak poj... Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Hah. Domyślam się 385 z czego masz ? Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Dokładnie. Sam mam ori 320 i 288 a szału naprawdę nie robily poki nie wlecialy mocniejsze klocki. Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Ta dwóch Max 3 ostrych hamowań Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
No dobra bede szukał czegoś w dobrej kasie ,i jak cos wyśle to odrazu do ciebie na regenerację i malowanie .Pasuje tez sie zając tyłem bo 288 będzie dziwnie wygladalo przy 360. Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka
-
a4 b7 swap z a8 d3 ...bedzie pasowac ?
350 zł za komplet. Teraz pytanie czy jest duza roznica względem 345 .. Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Panowie jest sens pchać sie w koszta i wrzucać dwutłok od a8 na 360 ? Czy nie ma az tak dużej różnicy względem 345 mm od s4 Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka
-
a4 b7 swap z a8 d3 ...bedzie pasowac ?
Jakis kontakt masz ? Jest tu na forum ? Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka
-
a4 b7 swap z a8 d3 ...bedzie pasowac ?
Masz może jakieś foto jak to mniej więcej wyglada? Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka
-
a4 b7 swap z a8 d3 ...bedzie pasowac ?
Jaki adapter ? Coś jak dystans ? Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka
-
a4 b7 swap z a8 d3 ...bedzie pasowac ?
Zacisk i jarzmo od a8 pasuje ,tylko czy jest inna tarczA oprócz rs4b5 Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Hah od razu wal pasuje ta tarcza czy nie ?no i czy jest mega różnica względem 345 Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Od a8 d3 czy vw 360 mm zaciski z jarzmami pasują bez problemu tak ? Tarcza od rs4b5 wydaje mi się że powinna podejść . Jest WGL sens montować taki zestaw ?Czy zostac przy 345 z s4 itd Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka
-
a4 b7 swap z a8 d3 ...bedzie pasowac ?
Ogarnales temat tarczy ? Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Gładkie textary 320 i klocek Ferodo ds. Żadnego bicia i nawet w takiej temp klocki dawały radę. Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Dzięki Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka