Treść opublikowana przez Dawid Wątroba
-
3.0 TDI ASB Klekot
No wiem że korekcje to pic na wodę no ale dziwne że ten jeden ma całkowicie inne z reguły na każdym biegu przy obrotach rzędu 1200-1400 i wydaje mi się ze teraz na ciepłym jest gorzej Jak na zimnym. Adam może się przyzwycxailes do tego dźwięku i nie zauważasz go heh? U mnie na sto procent wcześniej lub po dolaniu liqui moly jest idealna kultura pracy Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
-
3.0 TDI ASB Klekot
Proszę korekty wydaje mi sie ze 4 wtrysk jest lekko zapieczony.. benzyna nie zaszkodzi ? Jak coś to ile jej wlać na cały bak czy jak ? [emoji4] Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
-
3.0 TDI ASB Klekot
Panowie pacjent 3.0 tdi asb przy niskich obrotach gdy dodaje lekko gazu przez moment klekocze tzn twardo chodzi po doladniu liqui moly do czyszczenia układu wtryskowego pięknie cicho pracuje. Wyjezdzilem cały zbiornik paliwa zalałam od nowa do pełna samej ropy i to samo znowu klekocze. Jakieś sugestie ?
-
Błąd p2196 Sonda
Witam Panowie od jakiegoś czasu mam problem z błędem sondy p2196 nie za bardzo mam jak zrobić logi bo używam vasa. Ale zalatwie sobie vcds w tym tygodniu. Dodam że problem występuje tylko w czasie gdy jadę bez obciążenia tzn przyspieszam do 4000 tyś obrotów puszczam gaz i sonda łapie błąd mniej więcej między 2000-1800 obrotów. Jest jeszcze jedna rzecz która zauważyłem że podczas wolnego przyspieszania z reguły na zimnym silniku przy obrotach 1200-1400 słychać tak jakby klekot (twardo chodzi ) raz to jest a raz nie ma. Obstawialem klapy albo egr Ale rozbieralem ostatnio dolot i wszystko raczej w normie. Klapy zero luzow itd. Wrzucam jeszcze grupy sondy na biegu jalowym. Wyslane z mojego LG G4
-
Aktualizacja oprogramowania
Witam wie ktoś z kad można zassac info na temat aktualizacji oprogramowania do Silnika ASB ? Posiadam wersję i numerze 0020 a widzę na odisie że jest nowsza 0050 I ciekaw jestem co ona Tak naprawdę zmienia. Jedyna opcja to dzwonić do aso? Pozdrawiam Wyslane z mojego LG G4 przy uzyciu Tapatalka Temat do zamknięcia aktualizacja zrobiona
-
[ALL B6/B7] Regeneracja tylnego spryskiwacza z mechanizmem napędu wycieraczki.
Panowie ten wirnik powinien wyjść normalnie na zewnątrz bez żadnego problemu ?rozebralem wszystko posmarowałam ale muszę wyjechać jeszcze wirnikiem i nie chce mi on wyjść ) Wyslane z mojego LG G4 przy uzyciu Tapatalka
-
Olej Valvoline Atf Skrzynia 6hp19A
http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=6457025193 Wyslane z mojego LG G4 przy uzyciu Tapatalka Spełnia normę G060 162 a2 czyli by grało Wyslane z mojego LG G4 przy uzyciu Tapatalka No więc co taka cisza ? Wyslane z mojego LG G4 przy uzyciu Tapatalka Psnowie co z wami. ? Wyslane z mojego LG G4 przy uzyciu Tapatalka
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Zamówiłem D4656 z autofrena powinno być ok Wyslane z mojego LG G4 przy uzyciu Tapatalka
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Dev znasz może numer zestawu naprawczego pod 288 mm tył. Wyslane z mojego LG G4 przy uzyciu Tapatalka
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Zmierz grubość tarczy Wyslane z mojego LG G4 przy uzyciu Tapatalka
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Wydaje mi się ze nie bo z prawej strony po wymianie klocków ładnie zbiera tarczę. A lewa dużo gorzej. Wyslane z mojego LG G4 przy uzyciu Tapatalka
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Zestaw naprawczy do tylu bo mi od czasu do czasu łapie lewy tył i się grzeje. Wyslane z mojego LG G4 przy uzyciu Tapatalka
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Dzięki [emoji8] [emoji8] Wyslane z mojego LG G4 przy uzyciu Tapatalka
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Panowie szybkie pytanie. Jaka średnica tloczka w tylnych zaciskach 288mm Wyslane z mojego LG G4 przy uzyciu Tapatalka
-
Audi A6 C6 AVANT 3.0 TDI+ Quattro ibisweiß
Ja tez nie lubię mocnych diesli z manualną skrzynią bo machanie lewarkiem non stop mnie nie kręci , no chyba że ktoś lubi manual z tego względu że przy zmianie biegów jest złudne uczucie lepszego przyspieszenia po dmuchnieciu turbo .Ale spoko nie róbmy off topa bo każdy lubi co innego - pozdro Wyslane z mojego LG G4 przy uzyciu Tapatalka
-
Odpowietrzenie skrzyni korbowej (Odma)
Wymienny? Wyslane z mojego LG G4 przy uzyciu Tapatalka
-
Wymiana płynu do wspomagania A4 B6 B7
Poziom plynu w normie ? Kiedy zmieniany ostatnio ? Wyslane z mojego LG G4 przy uzyciu Tapatalka
-
Wymiana płynu do wspomagania A4 B6 B7
U mnie w b7 korek jest szary wszystkie płyny przystosowane do naszych wspomagan mają kolor zielony. Wyslane z mojego LG G4 przy uzyciu Tapatalka
-
Odpowietrzenie skrzyni korbowej (Odma)
Panowie mam pytanie ma ktoś foto z etki jak wygląda caly schemat odmy w naszych 3.0 tdi ? Konkretnie chodzi mi o ASB. Jest tam jakiś separator oleju ? Filter czy coś ? Zauważyłem u siebie że sączy mi się oliwą przy połączeniu odmy z rurą dolotu przy turbie.. Wyslane z mojego LG G4 przy uzyciu Tapatalka
-
Audi A6 C6 AVANT 3.0 TDI+ Quattro ibisweiß
Dokładnie dlatego dziwię się koledze wyżej ze woli manuala sam latam tipem w 3.0 tdi i nie wrocilbym do manuala Wyslane z mojego LG G4 przy uzyciu Tapatalka
-
Wymiana płynu do wspomagania A4 B6 B7
A jest wgl ori czerwony ? Wyslane z mojego LG G4 przy uzyciu Tapatalka
-
Wymiana płynu do wspomagania A4 B6 B7
Ma wyłączone wiadomosci prywatne Co do plynu to nie dawało mi to spokoju i swojego LHM wymienił em na liqui moly i troszkę lżej chodzi kiera ale pompę jak było słychać tak dalej ja słychać może jeszcze spróbuję z ori płynem... Wyslane z mojego LG G4 przy uzyciu Tapatalka
-
Audi A6 C6 AVANT 3.0 TDI+ Quattro ibisweiß
Z jakiego powodu ? Wyslane z mojego LG G4 przy uzyciu Tapatalka
-
Świece żarowe oraz czujnik temperatury silnika
Kolego do wykrecenia świec z tylu ja osobiście odkrecalem tylko nastawniki klap kolektorów. I dojście było bajka Wyslane z mojego LG G4 przy uzyciu Tapatalka
-
Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS
A jest opcja wygaszenia fisa w b7 ? Wyslane z mojego LG G4 przy uzyciu Tapatalka