Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dawid Wątroba

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Dawid Wątroba

  1. No wiem że korekcje to pic na wodę no ale dziwne że ten jeden ma całkowicie inne z reguły na każdym biegu przy obrotach rzędu 1200-1400 i wydaje mi się ze teraz na ciepłym jest gorzej Jak na zimnym. Adam może się przyzwycxailes do tego dźwięku i nie zauważasz go heh? U mnie na sto procent wcześniej lub po dolaniu liqui moly jest idealna kultura pracy Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
  2. Proszę korekty wydaje mi sie ze 4 wtrysk jest lekko zapieczony.. benzyna nie zaszkodzi ? Jak coś to ile jej wlać na cały bak czy jak ? [emoji4] Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
  3. Dawid Wątroba opublikował(a) temat w 3.0TDI
    Panowie pacjent 3.0 tdi asb przy niskich obrotach gdy dodaje lekko gazu przez moment klekocze tzn twardo chodzi po doladniu liqui moly do czyszczenia układu wtryskowego pięknie cicho pracuje. Wyjezdzilem cały zbiornik paliwa zalałam od nowa do pełna samej ropy i to samo znowu klekocze. Jakieś sugestie ?
  4. Dawid Wątroba opublikował(a) temat w 3.0TDI
    Witam Panowie od jakiegoś czasu mam problem z błędem sondy p2196 nie za bardzo mam jak zrobić logi bo używam vasa. Ale zalatwie sobie vcds w tym tygodniu. Dodam że problem występuje tylko w czasie gdy jadę bez obciążenia tzn przyspieszam do 4000 tyś obrotów puszczam gaz i sonda łapie błąd mniej więcej między 2000-1800 obrotów. Jest jeszcze jedna rzecz która zauważyłem że podczas wolnego przyspieszania z reguły na zimnym silniku przy obrotach 1200-1400 słychać tak jakby klekot (twardo chodzi ) raz to jest a raz nie ma. Obstawialem klapy albo egr Ale rozbieralem ostatnio dolot i wszystko raczej w normie. Klapy zero luzow itd. Wrzucam jeszcze grupy sondy na biegu jalowym. Wyslane z mojego LG G4
  5. Witam wie ktoś z kad można zassac info na temat aktualizacji oprogramowania do Silnika ASB ? Posiadam wersję i numerze 0020 a widzę na odisie że jest nowsza 0050 I ciekaw jestem co ona Tak naprawdę zmienia. Jedyna opcja to dzwonić do aso? Pozdrawiam Wyslane z mojego LG G4 przy uzyciu Tapatalka Temat do zamknięcia aktualizacja zrobiona
  6. Panowie ten wirnik powinien wyjść normalnie na zewnątrz bez żadnego problemu ?rozebralem wszystko posmarowałam ale muszę wyjechać jeszcze wirnikiem i nie chce mi on wyjść ) Wyslane z mojego LG G4 przy uzyciu Tapatalka
  7. http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=6457025193 Wyslane z mojego LG G4 przy uzyciu Tapatalka Spełnia normę G060 162 a2 czyli by grało Wyslane z mojego LG G4 przy uzyciu Tapatalka No więc co taka cisza ? Wyslane z mojego LG G4 przy uzyciu Tapatalka Psnowie co z wami. ? Wyslane z mojego LG G4 przy uzyciu Tapatalka
  8. Zamówiłem D4656 z autofrena powinno być ok Wyslane z mojego LG G4 przy uzyciu Tapatalka
  9. Dev znasz może numer zestawu naprawczego pod 288 mm tył. Wyslane z mojego LG G4 przy uzyciu Tapatalka
  10. Zmierz grubość tarczy Wyslane z mojego LG G4 przy uzyciu Tapatalka
  11. Wydaje mi się ze nie bo z prawej strony po wymianie klocków ładnie zbiera tarczę. A lewa dużo gorzej. Wyslane z mojego LG G4 przy uzyciu Tapatalka
  12. Zestaw naprawczy do tylu bo mi od czasu do czasu łapie lewy tył i się grzeje. Wyslane z mojego LG G4 przy uzyciu Tapatalka
  13. Dzięki [emoji8] [emoji8] Wyslane z mojego LG G4 przy uzyciu Tapatalka
  14. Panowie szybkie pytanie. Jaka średnica tloczka w tylnych zaciskach 288mm Wyslane z mojego LG G4 przy uzyciu Tapatalka
  15. Ja tez nie lubię mocnych diesli z manualną skrzynią bo machanie lewarkiem non stop mnie nie kręci , no chyba że ktoś lubi manual z tego względu że przy zmianie biegów jest złudne uczucie lepszego przyspieszenia po dmuchnieciu turbo .Ale spoko nie róbmy off topa bo każdy lubi co innego - pozdro Wyslane z mojego LG G4 przy uzyciu Tapatalka
  16. Wymienny? Wyslane z mojego LG G4 przy uzyciu Tapatalka
  17. Poziom plynu w normie ? Kiedy zmieniany ostatnio ? Wyslane z mojego LG G4 przy uzyciu Tapatalka
  18. U mnie w b7 korek jest szary wszystkie płyny przystosowane do naszych wspomagan mają kolor zielony. Wyslane z mojego LG G4 przy uzyciu Tapatalka
  19. Panowie mam pytanie ma ktoś foto z etki jak wygląda caly schemat odmy w naszych 3.0 tdi ? Konkretnie chodzi mi o ASB. Jest tam jakiś separator oleju ? Filter czy coś ? Zauważyłem u siebie że sączy mi się oliwą przy połączeniu odmy z rurą dolotu przy turbie.. Wyslane z mojego LG G4 przy uzyciu Tapatalka
  20. Dokładnie dlatego dziwię się koledze wyżej ze woli manuala sam latam tipem w 3.0 tdi i nie wrocilbym do manuala Wyslane z mojego LG G4 przy uzyciu Tapatalka
  21. A jest wgl ori czerwony ? Wyslane z mojego LG G4 przy uzyciu Tapatalka
  22. Ma wyłączone wiadomosci prywatne Co do plynu to nie dawało mi to spokoju i swojego LHM wymienił em na liqui moly i troszkę lżej chodzi kiera ale pompę jak było słychać tak dalej ja słychać może jeszcze spróbuję z ori płynem... Wyslane z mojego LG G4 przy uzyciu Tapatalka
  23. Z jakiego powodu ? Wyslane z mojego LG G4 przy uzyciu Tapatalka
  24. Kolego do wykrecenia świec z tylu ja osobiście odkrecalem tylko nastawniki klap kolektorów. I dojście było bajka Wyslane z mojego LG G4 przy uzyciu Tapatalka
  25. A jest opcja wygaszenia fisa w b7 ? Wyslane z mojego LG G4 przy uzyciu Tapatalka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.