Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dawid Wątroba

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Dawid Wątroba

  1. Ta mój błąd c5 4.2 chyba mialo podobnie no ale nie ważne Co z głównym pytaniem czy można to wsadzić ? Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka
  2. Panowie nie mam pojecia czy bylo już to pytanie ,szukałem wyżej ale nie widze. Czy tarcze od s4 b5 lub s6 c5 321 mm i osadzenie 46.2 mozna wrzucić zamiast oryginałów 320 mm i 46.5 ? Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka
  3. Ostatnio podłączyłem komputer i wywaliło mi blad od egt...zmieniłem na nowy siemensa vdo i od tamtej pory póki co nie ma żadnego klekotu ) Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka
  4. Może, nie wiem bo kupowałem tylko 320 mm.A ogólnie co do hamowania to gładkie textary z klockiem Ferodo ds performance bija na leb perforowane Zimmer ze zwykłym klockiem.. Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka
  5. Moje były w dwóch osobnych Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka
  6. Widzisz moje też 2 były w jednym pudelku. Moim zdaniem przy rozmiarach 320 lub 345 to głupota bo w transporcie różnie bywa. Textara jak kupowałem to każda była osobno zapakowana i zabezpieczona.. Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka
  7. No widzisz mi sie trafiła. WGL jak przychodzą pakowane te tarcze ? W1 czy 2 pudełkach ? Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka
  8. Tokarz stwierdził ze przylgnia tarczy do piasty tez była walnieta.. Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka
  9. 5 Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka
  10. Na tarczy 0.13 Piasta 0.01 Czujnik na magnesie do Amora. Kręciłem ręcznie śruba od poloski. Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka
  11. Założyłem i mierzyem czujnikiem zegarowym:) Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka
  12. Kupowałem ostatnio sporty zimmer w Niemczech .Wziąłem je do Polski bo akurat jechałem na urlop i po montażu okazalo sie ze jedna tarcza jest krzywa. Musiałem oddać do toczenia i po gwarancji..więc twoje może też były krzywe lub piasta jest strzelona.. Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka
  13. Piasty Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka
  14. Co sie dzieje ze obstawiasz poduszki ? Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka
  15. Up Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka
  16. Wrzuce wykresy przed i po .. Co sadzicie ? Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka
  17. Gtb pasuje bez żadnych przeróbek ? Nastawnik tam nie jest inny ? Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
  18. Ogarnales sprawę swojego icka? Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
  19. Dzięki za info . Co masz na myśli mówiąc to coś ? masz serię czy po chipie ? Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
  20. W każdym b8 już chyba było ciśnienie 1800 nie ? Czekam na jakieś info na temat montażu tych wtryskow. Zamiast naszych 1600:) Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
  21. Up Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
  22. O jakim uszczelniaczu mówisz? Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
  23. No perforowane ,nacinane wiadomo o co chodzi heh:) Zmiana tarcz na większe odpada bo zaraz zima ,znowu musiałbym szukać felg nowych i opon do tego zaciski itd Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
  24. Mierzone czujnikiem i jest dobrze ,druga sprawa jakby piasty były krzywe to by biło non stop ,a u mnie na zimnym jest okej dopiero po paru hamowaniach zaczyna się bicie Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
  25. Mam problem od jakiegoś czasu z lewym tylnym zaciskiem. Mianowicie raz jest wszystko okej a niekiedy złapie go tak ze śmierdzi hamulcami niesamowicie..Reczny chodzi lekko ,dzwignia zawsze wraca do samego końca , tłoczek wkreca się bez żadnego problemu , nie jest też skorodowany. Po montażu klocków w blaszkach powinny one chodzić luźno? Przyznam szczerze że jak zamontowalem je po wyczyszczeniu wszystkiego i założeniu blaszek to strasznie ciężko wchodziły ,więc wziąłem i trochę je przyszlifowalem ale jakiegoś efektu lepszego nie widzę ,koło dalej się grzeje do tego klocki są już raczej do wyrzucenia bo po przegrzaniu oderwala się okładzina :/ Dziś wymieniłem przewód elastyczny , zobaczymy może to coś pomoże choć wątpię bo wcześniej tloczek zawsze po puszczeniu hamulca ładnie się cofał.. Może to być problem z prowadnicami zacisku? Lub za duży luz na jarzmie ? Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.