Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Mironowóz cz.VI - A6 C6 Allroad 08r 3.0tdiQ 20 cali - SPRZEDAM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

hehe

Nie nie do końca budowy jeszcze jeszcze

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Piekna jest. Powiedz mi można jakoś podłubać tą zawieche żeby zejść bardzo nisko?

Opublikowano

Piekna jest. Powiedz mi można jakoś podłubać tą zawieche żeby zejść bardzo nisko?

Raczej mozna, gdzies ktos kiedys pisal ze zmienia sie wartości i kladziesz nizej
Opublikowano

A jak wyglada sprawa przy pneumatyce jak chcialbym zmienic np na zwykly zawias lub pneumatyke "zmiennik"?

Opublikowano

Piekna jest. Powiedz mi można jakoś podłubać tą zawieche żeby zejść bardzo nisko?

Raczej mozna, gdzies ktos kiedys pisal ze zmienia sie wartości i kladziesz nizej
Już mu tego H4mm3R nie puszczał przypadkiem niżej ?
Opublikowano

Da się zejść na pneumatyce niżej, tylko moduł ma jakąś tam dolną granicę, której przeskoczyć nie można fabrycznie.

Da się również wywalić pneumatykę i wstawić zwykły zawias jak i swojego własnego Air'a. Wyrzucamy graty, z kodowania pneumatyke usuwamy gdzie się da i tyle.

Opublikowano

Gdzies widziałem że z tylu dolne mocowanie poduszki jest inne niz pod sprezyne, wiec pytam jak to w praktyce. Podejrzewam ze sa inne wahacze tylne?

Opublikowano
  • Autor

u mnie była mała ingerencja komputera i schodziliśmy o 1 cm niżej niż seria a możliwości są znacznie większe

Opublikowano

No ale da sie zejsc tak ze blotnik dotknie felgi? Bez błędów itd?

Opublikowano

da się tylko trzeba adaptery założyć i masz regulację bez podpinania kompa . Chłopaki na forum a8 montują takie zestawiki

  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Autko do sprzedania

Polski salon (Lellek)

100% bezwypadkowy

100% ori przebieg 211 tyś km

2 kpl kół

info 608039891

cena 49000zł

Na tą chwilę ogłoszenia nie ma bo furka jeszcze nie wystawiona

Opublikowano
Dnia Mon May 15 2017 o 14:12, miron78 napisał:

Autko do sprzedania

Polski salon (Lellek)

100% bezwypadkowy

100% ori przebieg 211 tyś km

2 kpl kół

info 608039891

cena 49000zł

Na tą chwilę ogłoszenia nie ma bo furka jeszcze nie wystawiona

Przekazałem koledze bo szuka c6. Były jakieś mody? Jakies fotki aktualne Daily 

Opublikowano
  • Autor

aktualne fotki w pierwszym poście - mody widać na fotkach jeżeli chodzi o wygląd zew. + oczywiście program

Opublikowano

Auto ciekawe. Sam kupiłem niedawno podobny egzemplarz ;)

Felgi tutaj robiły robotę :naughty:

Jak tam spalanie wyglądało u Ciebie? Mój to smok straszny ale pewnie wtryski już klękają powoli.

Teraz jest A4 Allroad? O wiele ładniejsze auto stylistycznie niż A6 Allroad moim zdaniem :)

 

Opublikowano
  • Autor

dokładnie - A4 allroad ma swoje + i - w stosunku do A6

spalanie w przedziale 8-10l

Opublikowano

No to spalanie spoko chyba. Mi w trasie pali 8-9 też ale miasto tragedia - do 13-15 nawet potrafi dojść i to bez dotykania trybu S :)

A6 jest stworzone na autobanę z tempomatem włączonym. Każde inne zastosowanie bierze ON w dużych ilościach.

A A4 allroad pewnie trochę gorzej z wyciszeniem ale stylistycznie jest przepaść na duży plus moim zdaniem :) Pewnie ropy też mniej bierze bo lżejsza buda...

 

Opublikowano
dokładnie - A4 allroad ma swoje + i - w stosunku do A6
spalanie w przedziale 8-10l

Nie wierzę w takie spalanie w mieście na trasie to się zgodzę ale nie miasto , nie ma takiej możliwości
Opublikowano
  • Autor

Pajda zależy kto ma jakie miasto - wiesz gdzie mieszkam i gdzie pracuje - tyle mi pali

średnie spalanie z ostatniego roku i 20 tyś km to 9l

Niedawno robiłem trase 300km w jedną strone i 300 w drugą

A4 allroad spalił 7,4 A6 allroad spalił 8,2

Jak odpalę auto i zrobie nim po mieście pierwsze 3km to oczywiście średnia jest 13l

Ale jak jadę do pracy 12km (raczej jako trasa tego nie da się traktować) to mam ok 9-9,5

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.