Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Mironowóz cz.VI - A6 C6 Allroad 08r 3.0tdiQ 20 cali - SPRZEDAM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Miron masz w Zabrzu zaraz za "auta roczne" sklep z ledami. www.sklepledowy.pl ja tam brałem teraz kpl całych lampek na klape do b7 led. 120 zł kpl. Zobacz tylko czy masz mocowanie lampek na 1 czy 2 śrubki.

http://sklepledowy.pl/pl/c/A6/335/1/default/1

o to to, dokładnie w tym sklepie kupowałem.

Tablica: http://www.sklepledowy.pl/pl/p/Zarowka-Led-36mm-3xSMD-C5W-C10W-CAN-BUS-KolorBialy/45

Halogeny: http://www.sklepledowy.pl/pl/p/Zarowka-OPT-H11-55W-12V-Super-White-4200K/339

Z reszta Marek z tego sklepu doradzi co najlepiej wziąść.

BTW Jak byś był przed BT w tym sklepie to kupiłbyś mi 2 żarówki do tablicy http://www.sklepledowy.pl/pl/p/Zarowka-Led-36mm-3xSMD-C5W-C10W-CAN-BUS-KolorBialy/45

Oddam Ci kase w BT

Opublikowano
  • Autor

jak będę to kupię

Opublikowano

Co tam marudzicie, allroady są super.

Zmienił bym lustra na poliftowe z zwykłego C6 i heble na większe i będzie dobrze.

Ledy do tablicy kup sobie ori Audi P&P , ja płaciłem 22e sztuka.

send from my Atari 65xe

Opublikowano

gratki furmanki :) bardzo fajna jak na drugoplanową fure ;)

Opublikowano
  • Autor

Grzesiu - dzięki za ogarnięcie autka

Jak jechałem z Bt to nic nie obcierało i autko znacznie lepiej się prowadziło - było znacznie sztywniejsze - nie bujało tak jak wcześniej.

Wygląd mega przy okazji.

Jedną poduszke mam uszkodzoną bo po nocy schodzi powietrze więc jak ją wymienię to jeszcze się przypatrzę jak fura stoi bo czasami mam wrażenie że przód jest wyżej od tyłu ale może to kwestia tej poduszki.

Ps. fajnie to rozwiązali że ten zawias ma takie możliwości regulacji

Jedyne co mnie wnerwia że nie da się włączyć tylnych lamp w opcji świateł dziennych - nawet w b7 z 2004r było to możliwe

Opublikowano

A Led z leaving coming home da radę czy nie próbaluscie?

Opublikowano

Fajna, jak mi się allroad nie podoba to ta jest oki. Da się slavko87 zrobić led (ja tak mam ) .

Opublikowano
  • Autor

Ledy zakupione - halogeny + rejestracja + wnętrze = 230zł / 18 sztuk ledów

Nie wiem jak to się stało ale to będzie moje pierwsze auto w którym zmieniam oświetlenie wnętrza na ledowe - mam nadzieje że nie będzie to dziwnie wyglądać (tak zanowocześnie) :)

Edytowane przez miron78

Opublikowano

Foty przed i po poprosimy by wiedzieć, czy warto zakupić taki zestaw, czy lepiej iść na flaszkie :)

Opublikowano

Ledy zakupione - halogeny + rejestracja + wnętrze = 230zł / 18 sztuk ledów

Nie wiem jak to się stało ale to będzie moje pierwsze auto w którym zmieniam oświetlenie wnętrza na ledowe - mam nadzieje że nie będzie to dziwnie wyglądać (tak zanowocześnie) :)

Mam taki zestaw Led i jest duża różnica. U mnie do samego wnętrza weszło 17 sztuk

Opublikowano
  • Autor

ja nie mam lampek w tylnych drzwiach i pod przednimi fotelami

Opublikowano

ja nie mam lampek w tylnych drzwiach i pod przednimi fotelami

To jeszcze inaczej masz jak ja bo u mnie podswietlenie nóg przód tył jest ori Led a drzwi i cała reszta już nie więc jest van bus Led

Opublikowano
  • Autor

Miron masz w Zabrzu zaraz za "auta roczne" sklep z ledami. www.sklepledowy.pl ja tam brałem teraz kpl całych lampek na klape do b7 led. 120 zł kpl. Zobacz tylko czy masz mocowanie lampek na 1 czy 2 śrubki.

http://sklepledowy.pl/pl/c/A6/335/1/default/1

o to to, dokładnie w tym sklepie kupowałem.

Tablica: http://www.sklepledowy.pl/pl/p/Zarowka-Led-36mm-3xSMD-C5W-C10W-CAN-BUS-KolorBialy/45

Halogeny: http://www.sklepledowy.pl/pl/p/Zarowka-OPT-H11-55W-12V-Super-White-4200K/339

Z reszta Marek z tego sklepu doradzi co najlepiej wziąść.

BTW Jak byś był przed BT w tym sklepie to kupiłbyś mi 2 żarówki do tablicy http://www.sklepledowy.pl/pl/p/Zarowka-Led-36mm-3xSMD-C5W-C10W-CAN-BUS-KolorBialy/45

Oddam Ci kase w BT

nie wiem jak to możliwe ale zakupiłem powyższe żarówki i w halogenach nie pasują - ja mam H7 a nie H11

Opublikowano

Miron masz w Zabrzu zaraz za "auta roczne" sklep z ledami. www.sklepledowy.pl ja tam brałem teraz kpl całych lampek na klape do b7 led. 120 zł kpl. Zobacz tylko czy masz mocowanie lampek na 1 czy 2 śrubki.

http://sklepledowy.pl/pl/c/A6/335/1/default/1

o to to, dokładnie w tym sklepie kupowałem.

Tablica: http://www.sklepledowy.pl/pl/p/Zarowka-Led-36mm-3xSMD-C5W-C10W-CAN-BUS-KolorBialy/45

Halogeny: http://www.sklepledowy.pl/pl/p/Zarowka-OPT-H11-55W-12V-Super-White-4200K/339

Z reszta Marek z tego sklepu doradzi co najlepiej wziąść.

BTW Jak byś był przed BT w tym sklepie to kupiłbyś mi 2 żarówki do tablicy http://www.sklepledowy.pl/pl/p/Zarowka-Led-36mm-3xSMD-C5W-C10W-CAN-BUS-KolorBialy/45

Oddam Ci kase w BT

nie wiem jak to możliwe ale zakupiłem powyższe żarówki i w halogenach nie pasują - ja mam H7 a nie H11

Młotku, pisałem Ci na poprzedniej stronie że w przedlifcie są H7 a w polifcie H11 :facepalm:

Opublikowano
  • Autor

no to młotek nie doczytał :decayed:


Pisałeś "może" a nie na pewno

Skąd miałem wiedzieć że się znasz - myślałem że kozaczysz :grin:

Spoko - spezdałem je na tym samym zlocie co je zakładałem tak więc obyło się bez strat - tyle że muszę tam znowu jechać po H7

Opublikowano

no to młotek nie doczytał :decayed:

Pisałeś "może" a nie na pewno

Skąd miałem wiedzieć że się znasz - myślałem że kozaczysz :grin:

Spoko - spezdałem je na tym samym zlocie co je zakładałem tak więc obyło się bez strat - tyle że muszę tam znowu jechać po H7

Dobra dobra, pisałem że tak piszą na A6 forum i żeby ktoś to potwierdził w etce, wystarczyło napisać PW do Hammera, Kozaku :decayed:

Opublikowano
  • Autor

zgłosiłem obrazę do moderatora

:grin:

Opublikowano

Miron ty tak nie szalej z tymi LEDami :decayed::wink4:

Opublikowano
  • Autor

we wtorek jadę jeszcze po 2 sztuki w halogeny i 4 sztuki w nakrętki od wentyli

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.