Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Mironowóz cz.VI - A6 C6 Allroad 08r 3.0tdiQ 20 cali - SPRZEDAM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zapodaj foto jak swieci halo na nowych zarowkach bo u mnie teraz Led biały a halo zolte:-/

Opublikowano

we wtorek jadę jeszcze po 2 sztuki w halogeny i 4 sztuki w nakrętki od wentyli

Zamów sobie jeszcze święcący emblemat OOOO do grilla :decayed:

A na poważnie, zadowolony z oświetlenia led wewnętrznego? jakieś fotki masz?

Opublikowano

Miron gratulacje furmanki :wink: Jakoś nie mogę się ciebie wyobrazić prezesie za sterami tego bolida :D

Opublikowano
  • Autor

foto nie robiłem a do ledów wewnątrz jednak trzeba się przyzwyczaić bo to całkiem inne światło

Opublikowano

Miron gratulacje furmanki :wink: Jakoś nie mogę się ciebie wyobrazić prezesie za sterami tego bolida :D

Jak dla mnie to też średnio pasuje do tego auta w tym kapeluszu

Opublikowano
Panie... Zły link dałeś...te ledy są na klapę :grin:

Edytowane przez Arturoo

Opublikowano

Ładna furmanka na budowę oblukana na żywo w BT :thumbup1:

aha bym zapomniał powodzenia w modach!

wiem wiem nic nie będziesz robił - poczekamy zobaczymy :D też tak mówiłem na początku hehe

Opublikowano
  • Autor

dziś własnie była na seriwisie i wszystkich standardowych wymianach + wymiana poduszki pneumatycznego zawieszenia

Ogólnie wszystko z czego słynie ten silnik (jako wady) sprawdzone i jest OK

Wtryski - ok

Rozrząd - ok

Opublikowano

No to nic tylko się cieszyć :good:

Opublikowano

Gratuluję rozpoczęcia "pięknej" przygody czyli budowania własnego domu.

Jak sobie przypomnę ile nerwów mi popsuło budowanie mojego domu to nie zazdroszczę.

Auto do wożenia worków z cementem i glazury w sam raz :)

Opublikowano
  • Autor

Dzięki Malik

A na budowę domu psychicznie to chyba człowiek nigdy gotowy nie jest :)

Opublikowano

Oj coś w tym jest bo też dopiero zaczynam a już momentami nerwy zszargane :facepalm:

P.S. Naprawdę zacny wół roboczy ;)

Opublikowano

Nie od dziś wiadomo, że "pierwszy dom buduje się dla wroga, drugi dla przyjaciela, a dopiero trzeci dla siebie" :decayed:

Opublikowano

Jedyne co mnie wnerwia że nie da się włączyć tylnych lamp w opcji świateł dziennych - nawet w b7 z 2004r było to możliwe

Spróbuj tego:

Rückleuchten mit Tagfahrlicht einschalten

STG 09 (Bordnetz I) auswählen

Codierung -> Funktion 07

xxxxx?: Ländervariante

1 - Rest der Welt (RdW)

2 - Nordländer (Finnland, Schweden, Norwegen, Dänemark)

3 - USA (US)

4 - Kanada (CDN)

7 - Sonderfahrzeuge

Standard steht das Tagfahrlicht auf 1 für Rest der Welt, wenn man es auf 2 für Nordländer umstellt, werden zusätzlich auch die Rückleuchten eingeschaltet.

Opublikowano

Dudas już dostał odemnie kod który trzeba wbić i dziala Led z przodu i z tyłu na drl

Opublikowano
  • Autor

dokładnie - czekam tylko aż Hamer znajdzie chwile czasu żeby się spotkać i to ogarnąć

Opublikowano

Niby auto do piasku wożenia,a tu żaróweczki,polerki podpięcia.Po dwóch latać budowy powinno przypominać nigdy nie sprzątany ciągnik rolniczy z dyskoteką w zegarach,a jak zwykle będzie wychuchany i sprzeda się w pół godziny na allegro. :grin:

Opublikowano

dokładnie - czekam tylko aż Hamer znajdzie chwile czasu żeby się spotkać i to ogarnąć

Trzeba było mówić to bym zabrał VCDSa na spota :)

Opublikowano

Niby auto do piasku wożenia,a tu żaróweczki,polerki podpięcia.Po dwóch latać budowy powinno przypominać nigdy nie sprzątany ciągnik rolniczy z dyskoteką w zegarach,a jak zwykle będzie wychuchany i sprzeda się w pół godziny na allegro. :grin:

jakie niby?

bankowo za wywrotkę będzie robiło :grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.