Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BRD] Aktualny tygrysowoz...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jaracie się jakimiś pierdoletami :) jak dzieci :) ramki spalone i tyle, były właścicielowi niepotrzebne :)

spale ci dom, ni c**ja mi niepotrzebny

Opublikowano

Jaracie się jakimiś pierdoletami :) jak dzieci :) ramki spalone i tyle, były właścicielowi niepotrzebne :)

spale ci dom, ni c**ja mi niepotrzebny

:polew:
Opublikowano

Jaracie się jakimiś pierdoletami :) jak dzieci :) ramki spalone i tyle, były właścicielowi niepotrzebne :)

spale ci dom, ni c**ja mi niepotrzebny

:polew: :polew: :polew: Ty mnie Poziek rozkładasz na łopatki :kox:

Zeby nie było OT

Felgi zdecydowanie lepiej wyglądaja jak są srebrne :)

Opublikowano

Jaracie się jakimiś pierdoletami :) jak dzieci :) ramki spalone i tyle, były właścicielowi niepotrzebne :)

spale ci dom, ni c**ja mi niepotrzebny

Ale porównanie :shocked: ramki -> dom :mysli:

Opublikowano

Felgi zdecydowanie lepiej wyglądaja jak są srebrne :)

Ja mam znowu odwrotne zdanie. Z tym, że mogły by być w tym wypadku odrobinę większe. :wink4: Ale białe auto i reszta detali czarne.. :sex:

Opublikowano
  • Autor

Musze powiedziec ze Biale tez mi chodzily po glowie...

Opublikowano

fajnie Cie widzieć po przerwie :good: wrzuć tą fote z ledami :kox:

Opublikowano
  • Autor

fajnie Cie widzieć po przerwie :good: wrzuć tą fote z ledami :kox:

...a co? wykasowales ja juz? :decayed:

Opublikowano

:siema: Tygrys

Masz fote z ledami i nie pochwaliles sie? :bicz3: :>

Opublikowano
  • Autor

:siema: Tygrys

Masz fote z ledami i nie pochwaliles sie? :bicz3: :>

To ta z przymiarki czarnego zderzaka... taka niedorobiona byla ta przymiarka troche,...

Opublikowano

Wiesz , nie codziennie ktoś pali ramki mojego klubu.Takie rzeczy się pamięta :evil:

...widziałem podobne akcje na meczach-tam też się paliło szaliki i flagi... :decayed:

:naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :kox: :kox: :kox: :kox:

Głuchy zagadnij do Keżora jak się załatwia sprawy powrotu :) On tez miał epizod z paleniem naszych gadżetów, ale zostało mu wybaczone :)

ej , ja nic nie spaliłem :confused4:
Opublikowano
  • Autor

...dobra, ale koszulke mam jeszcze.... :decayed: (Malo uzywana :> )

Opublikowano

fajnie Cie widzieć po przerwie :good: wrzuć tą fote z ledami :kox:

...a co? wykasowales ja juz? :decayed:

nie no mam , ale żeby inny zobaczyli , bo był koks :decayed:
Opublikowano
  • Autor

...nie wiem czy mi ch.uj nie strzelil tej fotki bo mi twardziel spadl na ziemie jakis czas temu i mnostwo fotek poszlo sie ry.pac

Opublikowano

fajne oooo ale o co chodzi z ta wycieraczka z q5???szukalem w warsztacie i nic nie znalazlem

Opublikowano
  • Autor

fajne oooo ale o co chodzi z ta wycieraczka z q5???szukalem w warsztacie i nic nie znalazlem

Zrobilem na szybko ci temat. Jak taki juz jest to prosze o usuniecie.

http://www.a4-klub.pl/smf/warsztat_zrob_to_sam/audi_a4_b7_avant_moze_i_b6_wymiana_tylniej_wycieraczki_na_wycieraczke_z_q-t122629.0.html;new#new

Opublikowano

Tygrys a co to masz za podszybie zakrywajace akumulator , bo widze ze ononie do konca pasuje to dego boksu po stronie kierowcy ? Cos musiales przerobic czy pasowalo P&P

Opublikowano
  • Autor

Tygrys a co to masz za podszybie zakrywajace akumulator , bo widze ze ononie do konca pasuje to dego boksu po stronie kierowcy ? Cos musiales przerobic czy pasowalo P&P

I dla ciebie mam temat :decayed:

http://www.a4-klub.pl/smf/warsztat_zrob_to_sam/all_b7_audi_a4_b7_obudowa_na_podszybie_i_jeszcze_2_oslony_w_komorze_silnikowej-t122632.0.html;new#new

Opublikowano

Tygrys dzieki :wink4:

Opublikowano

fele grafit na biały..efekt :kox:

20.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.