Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BRD] Aktualny tygrysowoz...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:decayed:
Opublikowano

Widzę że kolega wrócił na stare śmiecie, tylko szkoda że dalej jesteś moderatorem u w du... Je...bambo murzyna na eu i straszysz ludzi za nic,

A zarząd to wie że tygry-głuchy to jedna i ta sama osoba?

Wie też jak to się napięr...z pl.ki?

Pozdrawiam

Dobre, dobre. :oklaski:
Opublikowano

ALE URWWWAŁŁ :decayed: :decayed:

Opublikowano

Dejmon w pelnej formie :kox:

Opublikowano

Mowilem ze Dejmon jest falszywy :decayed:

Opublikowano

ALE TO BYŁO DOBRE :kox:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Walic eu,najładniejsze afdi na forum.

Opublikowano
  • Autor

aktualizacja:

Troche sie pozmienialo znow u mnie :naughty:

A wiec tak:

-Wieksza gleba ( H&R 35mm), przy okazji widac klosze pomalowane na czarno. :kox:

343e5b1e5be3a96fmed.jpg

-wywalilem najwieksza kupe w nowych TDI (DPF)

8a3fde3d606df3f9med.jpg

-oczywiscie przy okazji musial sie pojawic nowy soft :kox:

1c17e8ab8df841a1m.jpg

Opublikowano

nice :good: rozumiem, że same sprężyny założyłeś. Jaki koszt jeśli można wiedzieć??

Opublikowano

Dobrze wyglada :good: :good: :good:

Opublikowano
  • Autor

nice :good: rozumiem, że same sprężyny założyłeś. Jaki koszt jeśli można wiedzieć??

no same sprezyny, kupilem je za 70€ na Ebayu- jeszcze w oryginalnym kartonie i z papierami.

do montazu z tylu najlepiej uzyc takiego:

http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=140411304789&ssPageName=STRK:MEWAX:IT

klucza.

Opublikowano

nice :good: rozumiem, że same sprężyny założyłeś. Jaki koszt jeśli można wiedzieć??

no same sprezyny, kupilem je za 70€ na Ebayu- jeszcze w oryginalnym kartonie i z papierami.

do montazu z tylu najlepiej uzyc takiego:

http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=140411304789&ssPageName=STRK:MEWAX:IT

klucza.

Dobre narzędzie. Ja jednak użyłem zwykłych ściągaczy YATO i dało radę ;)
Opublikowano
  • Autor

Tez uzywalem 2 sciagaczy, ale po tej operacji mam troche podrapane nadkola i palce... :decayed:

Trucmaniac, a tobie to bezproblemowo poszlo? (chodzi mi o tyl)

Opublikowano

Tez uzywalem 2 sciagaczy, ale po tej operacji mam troche podrapane nadkola i palce... :decayed:

Trucmaniac, a tobie to bezproblemowo poszlo? (chodzi mi o tyl)

Za pierwszym podejście skapitulowałem. Po tygodniu jednak wziąłem się w garść i poszło bez problemu :naughty:
Opublikowano

Tygrys - piękne auto. Koniecznie wróc do grafitowych felg :wink4: Kurcze dla mnie białe audi + czarne dodatki to po prostu ideał, idziesz w dobrym kierunku :decayed:

Czy sprężyny, które założyłeś to 29369-2? Jakie amory miałeś w serii - 1BE czy 1BV? Dałbyś radę wyciągnąć z wlepki serwisowej Twoje dane dot. zakresu mas dla przedniej i tylnej osi?

Opublikowano

Fura pełen Dubai :kox: ale soft to byś podkręcił bo marny :decayed:

Opublikowano
  • Autor

No soft nie jest MAX, ale mi na razie w nim nic nie brakuje (jezeli chodzi o zakres mocy), tylko teraz kopci jak ciagnik :evil: Wczoraj (przyznaje ze lekko z gorki) rozpedzilem go do lekko ponad 250km/h (nawigacja na engeering mode pokazala predkosc GPS 237km/h)

Idealnie byloby zeby tak nie kopcil i w miare mial spaliny, bo teraz to slychac turbine w rurach z tylu- kumpel mowi ze to jest porno :kox: (moze jakis sportowy katalizator/ albo dwa) i lepiej sie wkrecal na dolnych, ale taka specyfika tej turbiny. Znajomy mi mowil ze ciekawie powinna GT22 3-generacji na moim silniku smigac, i mialbym juz bez podkrecania ladny i szeroki zakres pracy turbiny.[br]Dopisany: 10 Czerwiec 2010, 00:21_________________________________________________

Czy sprężyny, które założyłeś to 29369-2? Jakie amory miałeś w serii - 1BE czy 1BV? Dałbyś radę wyciągnąć z wlepki serwisowej Twoje dane dot. zakresu mas dla przedniej i tylnej osi?

Bart, papiery z tych sprezyn zostawilem chyba w Polsce, ale jeszcze poszukam. Serie mialem S-line , ale te mniej twarde, wiec chyba to jest 1BE. Te dane o ktorych mowisz sa na tej wlepce w ksiazce serwisowej? A moze jak wbije VIN do ETKI to cos sie wyswietli?

Opublikowano
No soft nie jest MAX, ale mi na razie w nim nic nie brakuje (jezeli chodzi o zakres mocy), tylko teraz kopci jak ciagnik

przy dobrym sofcie nie powinien , takie ladne auto masz a tak go pszujesz sobie .........

Opublikowano

Dla tego trzeba było wywalić kata a zostawić ten wynalazek w postaci DPF :gwizdanie: Przy gt22 będziesz miał dużego laga i jak ona się zacznie rozkręcać to Tobie się już obrotomierz skończy :decayed: Turbo masz dobre do modzenia do 230KM starczy :wink4: I jak pisał przedmówca wrócił bym z reklamacją za kopcenie :gwizdanie:

Opublikowano

No soft nie jest MAX, ale mi na razie w nim nic nie brakuje (jezeli chodzi o zakres mocy), tylko teraz kopci jak ciagnik :evil: Wczoraj (przyznaje ze lekko z gorki) rozpedzilem go do lekko ponad 250km/h (nawigacja na engeering mode pokazala predkosc GPS 237km/h)

Idealnie byloby zeby tak nie kopcil i w miare mial spaliny, bo teraz to slychac turbine w rurach z tylu- kumpel mowi ze to jest porno :kox: (moze jakis sportowy katalizator/ albo dwa) i lepiej sie wkrecal na dolnych, ale taka specyfika tej turbiny. Znajomy mi mowil ze ciekawie powinna GT22 3-generacji na moim silniku smigac, i mialbym juz bez podkrecania ladny i szeroki zakres pracy turbiny.[br]Dopisany: 10 Czerwiec 2010, 00:21_________________________________________________

Czy sprężyny, które założyłeś to 29369-2? Jakie amory miałeś w serii - 1BE czy 1BV? Dałbyś radę wyciągnąć z wlepki serwisowej Twoje dane dot. zakresu mas dla przedniej i tylnej osi?

Bart, papiery z tych sprezyn zostawilem chyba w Polsce, ale jeszcze poszukam. Serie mialem S-line , ale te mniej twarde, wiec chyba to jest 1BE. Te dane o ktorych mowisz sa na tej wlepce w ksiazce serwisowej? A moze jak wbije VIN do ETKI to cos sie wyswietli?

Dane masz pod maską na tabliczce znamionowej po lewej stronie (na tej co i VIN). Co do sprężyn, to jestem ciekaw, czy właśnie 29369-1, czy 29369-2 masz założone :decayed: Felg grafitowych nie dawaj :gwizdanie: :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.