Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BRD] Aktualny tygrysowoz...


RS

Rekomendowane odpowiedzi

A ile tam wlotka kosztuje. Jedno okrążenie 17 euro chyba czy jakos tak nie??

Clarkson Z TopGear Jaguarem 2.8 TDI poniżej 10 min nie mógł tam zejść ale na koncu mu sie udało i zrobił 9:59 :naughty: a laska wsiadła i zrobiła coś około 9:20 ot tak z palcem nie powiem gdzie :decayed:

Fajna zabawa jest tam napewno :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno okrążenie 25EUR, cztery okrążenia 75EUR, itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedno okrazenie TAXI nurburgring nie pamietam dokladnie , ale chyba ponad 200€ :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest troche inaczej:

http://www.nuerburgring.de/ft/nordschleife/preise-tickets-touristenfahrten.html?no_cache=1

karta roczna- :evil:

Wydaje sie drogo, ale mowie wam ze po jednej rundzie pozalujecie juz auta... :decayed: (opony nagrzane ze reka sie nie da chwycic...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ciekawie :) Ja najbardziej załowałbym właśnie auta zeby mu tak wstawiać w piz** :kwasny: ale czego sie nie robi dla przyjemności :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... S-line-LOW czyli -20mm ...

zarówno 1BE jak i 1BV ma -20mm :wink4:

No nie bede sie spieral, ale jak kupowalem to auto to tak mi powiedziano ze te zawiasy maja odpowiednio -20 i -30mm, ale sam nie mierzylem

to dobrze ci powiedziano, wystarczy odpalić etkę żeby się przekonać że bv ma 20 a be 30....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... S-line-LOW czyli -20mm ...

zarówno 1BE jak i 1BV ma -20mm :wink4:

No nie bede sie spieral, ale jak kupowalem to auto to tak mi powiedziano ze te zawiasy maja odpowiednio -20 i -30mm, ale sam nie mierzylem

to dobrze ci powiedziano, wystarczy odpalić etkę żeby się przekonać że bv ma 20 a be 30....

A czy nie aby odwrotnie? :wink4:

Olo - zobacz na jakiekolwiek autko na 1BE na forum, a np na auto Flyer'a, który jeździl dotychczas na 1BV - różnicę widać gołym okiem.[br]Dopisany: 17 Marzec 2010, 08:24_________________________________________________To na przykładzie B6, bo nie pamiętam, czy ktoś miał 1BV w B7 :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje 1BV stoi dla niektorych "idealnie" (dla mnie zreszta tez ;) ) - ale jak pisalem juz kilka razy - postawilem kiedys swoje B6 na 18" obok lukaszar B6 z 1BE na 18" i staly identycznie.

Wiec jesli czasem 1BV stoi nizej niz jakies 1BE (lub na odwrot) to swiadczy raczej o roznej masie aut, innym zuzyciu sprezyn/amorow... Zakladajac oczywiscie, ze maja takie same kola.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie myślałeś o czarnym grillu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no lampki ładnie wyglądają - mimo, że ori na białym aucie jakoś mega nie raziły po oczach jak w przypadku czarnego :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trza było pójść na całość :cool1:

a4czarnalampaprzednia.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to on nie ma ? , to az sie prosi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pięknie :naughty:[br]Dopisany: 10 Maj 2010, 13:39_________________________________________________a myślałem, że u mnie pomalowałem wszystko co można było - nie łamiąc przepisów oczywiście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trza było pójść na całość :cool1:

a4czarnalampaprzednia.jpg

no z czarnym kierunkiem to juz megakox, ale moglbym homologacje stracic... :cool1:

...ale to jeszcze nie ostatnie moje slowo :naughty:jeszcze cos z drl pokombinuje i z kierunkami w LED

DRL leza u mnie w domu takie z S6 tylko zal zderzaka ciac... :) ,ale jak je podlacze to te odblysniki srodkowe moge wykorzystac jako dodatkowe swiatla drogowe. :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te czarne środki lamp :good: ogólnie furka :kox: gratki :good: ciemna felga mi osobiście się bardziej podobała, jeszcze jakby to było 19" :kox: teraz można się pokusić o czarny grill albo cały pakiet :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te czarne środki lamp :good: ogólnie furka :kox: gratki :good: ciemna felga mi osobiście się bardziej podobała, jeszcze jakby to było 19" :kox: teraz można się pokusić o czarny grill albo cały pakiet :mysli:

Co do grilla to mysle jeszcze nad tymi chromami zeby je ta sama farba pomalowac. (znaczek audi i obramowke)

A kola w graficieznow chce miec, tylko tym razem bedzie to polysk chyba....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że kolega wrócił na stare śmiecie, tylko szkoda że dalej jesteś moderatorem u w du... Je...bambo murzyna na eu i straszysz ludzi za nic,

A zarząd to wie że tygry-głuchy to jedna i ta sama osoba?

Wie też jak to się napięr...z pl.ki?

Pozdrawiam

:kox: :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...