Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

barb123

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Jaki to ma związek z tuningiem mechanicznym?
  2. barb123 odpowiedział(a) na Limak2005 temat w Audi A4 B8
    Limak2005 Sam jesteś wachacz
  3. Co Ty bys tam chciał przerabiac?
  4. Myślę żeby kupić nową K04 zamiast robienia hybrydy z obecnej/seryjnej turbiny IHI. Czy K04-064 pasuje p&p zamiast IHI? Ktoś robił taką zamianę? Silnik 2.0TFSI CPMB
  5. barb123 opublikował(a) temat w 2.0TFSI
    Witam Czy to normalne w 2.0TFSI CPMB, że po odkręceniu korka wlewu oleju silnik zaczyna nierówno pracować? Separator odmy wymieniłem. Na starym i nowym jest tak samo. Korek wlewu trochę zasysa w 1.8t nie zasysało tylko "podskakiwał" - stąd moje wątpliwości. Nie ma żadnych błędów, silnik pracuje prawidłowo
  6. Wywala mi błąd czujnika G260. 01229 Gdzie ten czujnik jest? Przy lusterku? Jaki jest nr oryginału? A4B8 allroad CPMB 2014
  7. Prosze usunąc. Pomyliłem dział
  8. Wywala mi błąd czujnika G260. 01229 Gdzie ten czujnik jest? Przy lusterku? Jaki jest nr oryginału? A4B8 allroad CPMB 2014
  9. Ten zestaw w linku powyżej wg opisu pasuje do mojej skrzyni. wszystko tam jest takze tylko wymienic. chyba ze ten zestaw nie jest ok?
  10. WA1UFAFL9EA057848
  11. Panowie ma ktoś numery części potrzebne do wymiany oleju? (filtr, uszczelka i co tam jeszcze potrzebne) Jaki olej do skrzyni kupić? Co to dokładnie za skrzynia NGR? ZF.... Audi a4 allroad 2.0 tfsi CPMB 2014
  12. Tak, ale kasowanie błędu to nie jest wyłączenie sondy
  13. Co miałeś wyłączone w lpgtechu sonde? Ciekawe jak ?!
  14. barb123 opublikował(a) temat w 1.8T
    Panowie tydzien temu zmienialem olej. Wlane do max. Dzis sprawdzam bagnet i widze, że ubylo 1/3. Mysle niemożliwe bo zawsze poziom był bez zmian. Od spodu silnik mokry tzn bardziej sanki. Miska prawie sucha. Na szybko sprawdzam czy filtr dokrecony ale jest ok. Filtr suchy. Wiem wymyc i szukac wycieku ale moze sa jakies punkty warte sprawdzenia? Pokrywa zaworow sucha. Napinacz tez na szybko sprawdzony i wyglada ok.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.