-
Allroad demontaż środkowego pasa bezpieczeństwa z tyłu - wymiana / dobór pasa
Kolego udało się to wymienić ?
-
A4 b8 2.0 Tfsi silnik odpala i gasnie.
Jaki to ma związek z tuningiem mechanicznym?
-
Skrzypiacy wachacz
Limak2005 Sam jesteś wachacz
-
K04-064 zamiast hybrydy IHI
Co Ty bys tam chciał przerabiac?
-
K04-064 zamiast hybrydy IHI
Myślę żeby kupić nową K04 zamiast robienia hybrydy z obecnej/seryjnej turbiny IHI. Czy K04-064 pasuje p&p zamiast IHI? Ktoś robił taką zamianę? Silnik 2.0TFSI CPMB
-
Odma - Sprawna czy nie?
Witam Czy to normalne w 2.0TFSI CPMB, że po odkręceniu korka wlewu oleju silnik zaczyna nierówno pracować? Separator odmy wymieniłem. Na starym i nowym jest tak samo. Korek wlewu trochę zasysa w 1.8t nie zasysało tylko "podskakiwał" - stąd moje wątpliwości. Nie ma żadnych błędów, silnik pracuje prawidłowo
-
Bład czujnika G260 - jaki numer oem
Wywala mi błąd czujnika G260. 01229 Gdzie ten czujnik jest? Przy lusterku? Jaki jest nr oryginału? A4B8 allroad CPMB 2014
-
Bład czujnika G260 - jaki numer oem
Prosze usunąc. Pomyliłem dział
-
Bład czujnika G260 - jaki numer oem
Wywala mi błąd czujnika G260. 01229 Gdzie ten czujnik jest? Przy lusterku? Jaki jest nr oryginału? A4B8 allroad CPMB 2014
-
Wymiana oleju w skrzyni Tiptronic 8b NGR
Ten zestaw w linku powyżej wg opisu pasuje do mojej skrzyni. wszystko tam jest takze tylko wymienic. chyba ze ten zestaw nie jest ok?
-
Wymiana oleju w skrzyni Tiptronic 8b NGR
WA1UFAFL9EA057848
-
Wymiana oleju w skrzyni Tiptronic 8b NGR
Panowie ma ktoś numery części potrzebne do wymiany oleju? (filtr, uszczelka i co tam jeszcze potrzebne) Jaki olej do skrzyni kupić? Co to dokładnie za skrzynia NGR? ZF.... Audi a4 allroad 2.0 tfsi CPMB 2014
-
Jak oszukać drugą sondę lambda po wycięciu katalizatora - rozwiązanie
Tak, ale kasowanie błędu to nie jest wyłączenie sondy
-
Jak oszukać drugą sondę lambda po wycięciu katalizatora - rozwiązanie
Co miałeś wyłączone w lpgtechu sonde? Ciekawe jak ?!
-
Wyciek oleju
Panowie tydzien temu zmienialem olej. Wlane do max. Dzis sprawdzam bagnet i widze, że ubylo 1/3. Mysle niemożliwe bo zawsze poziom był bez zmian. Od spodu silnik mokry tzn bardziej sanki. Miska prawie sucha. Na szybko sprawdzam czy filtr dokrecony ale jest ok. Filtr suchy. Wiem wymyc i szukac wycieku ale moze sa jakies punkty warte sprawdzenia? Pokrywa zaworow sucha. Napinacz tez na szybko sprawdzony i wyglada ok.
barb123
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta