Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kolejny szarak

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam chciał bym pokazać mojego AVANTA :wink:
Rok 1998
Silnik AFN
Skrzynia -automat 4 biegowy
Wyposażenie:
-klima
-szyber
-4 szyby el.
-grzane stołki
-były halo w lampach przód
-hak wpinany
-domykanie szyb z pilota
a reszta jak se przypomnę kilka fotek w dzień zakupu
dbc6bc6582b0a63cm.jpg e73daed8d4ef00d6m.jpg f800348764ea1df3m.jpg c51d4d6921722ba7m.jpg c7749436eb05aabam.jpg
Co do modów :
-lampy przód polift + Hid 4300
-lampy tył polift +ledy :kox:
-grill polift
-kratki polift podświetlane
-kiera skórka
-ramki na zegary
-oświetlenie kabiny i tablica LED
-bleda na klapę tylną firmy krzak
-szyby tył przyciemnione
-zawias -40 mm HP
-koło 16 A6 (małe)
-białe kierunki na błotnik
-kat brak +zaślepiony ERG
wszystko zrobione :wink:


i jak coś się przypomni to dopiszę
jakieś tam malowanie
96c5d74218986696m.jpg 037ec1de480450cfm.jpg 80df404b077957e3m.jpg 42fc2bd187ae9dc6m.jpg 0e9569ec16b946cbm.jpg 3c48d54c16f16b59m.jpg
wyszło to tak :
6f0c80a032eb8cb4m.jpg 9fa41a76894b5cb9m.jpg c857ec4e519734f9m.jpg 37126520a492b2e7m.jpg
no i stan obecny
690846043ed50153m.jpg 9dcacbb51dd40a4em.jpg 527b136dd9ab3070m.jpg
ded1bb2bb4876b7am.jpg 53fdbc1d330e73efm.jpg 33ccc87751e2dd0cm.jpg d20c8af69daa68b4m.jpg
krytyka mile widziana a co do planów
większe koło na pewno a reszta to czekam na sugestie
może środek zobaczy się :wink:

Edytowane przez marcin120383

Opublikowano

ładna szaryna ;) powodzenia w modach

Opublikowano

uhuh dobra niunia. Widze ze Koszalin i okolice się powiekszaja, już powoli wyczuwam spocik jakiś :D

Opublikowano

A co tu krytykować, lepiej wybrać nie mogłeś :)

Opublikowano

Ładna jest juz teraz, ja moze bym przy tym kolorku polecial w jakies ladne biale fele :kox:

Opublikowano

Audiczka wygląda ładnie powidzenia w modach:wink:

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Dzięki za dobre słowo

A co do kół może i białe ale muszę zakup zrobić ale jeszcze nie wiem co :naughty:

Dziś szarak dostał nowy olej do skrzyni i komplet hamulców

Opublikowano

Jeśli masz już ksenon to mógłbyś pomyśleć o spryskach w zderzak,nie mówiąc już o samopoziomowaniu.Poza tym większe koło i bedzie gitara.Powodzenia w rezaniu!

Opublikowano
  • Autor

Jeśli masz już ksenon to mógłbyś pomyśleć o spryskach w zderzak,nie mówiąc już o samopoziomowaniu.Poza tym większe koło i bedzie gitara.Powodzenia w rezaniu!

No własnie przyglądam się spryskiwaczom najlepiej by było dorwać zderzak w kolorze

Opublikowano

Kolor jak u mnie :-)

Opublikowano

Ładna i mody też na plus.Mi osobiście szyby nie podchodzą ciemne ale to detal.Większe koło pewnie wymusi zmiane zawieszenia ale wyjdzie w praniu.Działaj i powodzenia w modach :)

Opublikowano
  • Autor

Kolor jak u mnie :-)

Czyli najs :lol::lol:

Opublikowano

e tam szajs :grin: ładne duże koło i będzie miodzio

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Wiosna także na razie 17 stopniowo

wycieraczka tył zaślepiona będzie lepsza pogoda

zrobię lepsze foto

0d61e4d13a96a4d6gen.jpg

8bbd51399c0038b2gen.jpg

Opublikowano

Skad brales zaslepke tylniej wycieraczki?

send by GT-I9505

Opublikowano

0d61e4d13a96a4d6gen.jpg

pomalowane masz koła jak ja :D:thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

Skad brales zaslepke tylniej wycieraczki?

send by GT-I9505

na allegro jest tego :)

Opublikowano

Podrzucić linkiem jak mozesz ;)

send by GT-I9505

Opublikowano
  • Autor

Podrzucić linkiem jak mozesz ;)

send by GT-I9505

dam wieczorkiem :wink:

Podrzucić linkiem jak mozesz ;)

send by GT-I9505

dam wieczorkiem :wink:

Kolego nie mogę znaleźć tego linku jeszcze po szukam ale ja to kupowałem parę miechów temu

także popatrzę jeszcze

Opublikowano

zacnie te koło leży na audi i pasuje do tego kolorku audiolki

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.