Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

husajn22

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez husajn22

  1. No właśnie cena auta względem wyposażenia jest bardzo zaniżona ciekawe jaki haczyk się tam kryje.
  2. Audi A4 Av2.0TDI S-LINE*MATRIX* | Kamień Pomorski | Ogłoszenie na Allegro Lokalnie ALLEGROLOKALNIE.PL Kup: Audi A4 Av2.0TDI S-LINE*MATRIX* za 67900,00 zł w mieście Kamień Pomorski. Szybko... Witam oglądał może ktoś tą audi? Cena bardzo podejrzana.
  3. Dzięki za link ale tam toczy się dyskusja na temat większych fotelików niż ja potrzebuje
  4. Witam kolegów Jakie polecacie foteliki samochodowe 9-36kg ? Jakie plusy i minusy różnych marek
  5. Witam czy jest możliwość kupna nowego kapsle dźwigni 5 biegów sline lub jego nr katalogowy
  6. Na głównej stone zachodniopomorskie kolega z forum się ogłasza elektronik kodowania itp
  7. husajn22 odpowiedział(a) na Frezzuu temat w 1.9TDI
    N75 do wymiany miałem podobna sytuacje w chłodne dni łapał tryb awaryjny a jak było cieplej normalnie jechało
  8. Tez musze wymienić ma ktoś może fotki jakieś ?
  9. A co też uszczelniacz wymieniales ze odkrecales wał I dawałes nowe śruby czy stare
  10. A czy przy skręcania juz walu do flanszy dać klej na gwint śrub i jaki momentem odkręcić ? Czy to będzie 35Nm jak jest w instrukcji i nowe śruby trzeba zalozyc
  11. No i super teraz tylko kupić części i do wymiany
  12. Ok moja skrzynia to GDU czyli to 01A409400B 47,25x32,3x10 Dzoeki za pomoc Olej ma orginalny rok temu wymieniałem Przy wymianie warto coś jeszcze wymienić przy okazji czy tylko sam uszczelniacz
  13. Tez tak mysle a olej trzeba spuścic ? Wiesz może jaki numer katalogowy ma ten uszczelniacz ?
  14. Nie mam dostępu do kanału teraz. Cieknie dokładnie tutaj gdzie jest wal przykrecany do flanszy
  15. Jesteś pewien ze to jest połączone razem ze skrzynią
  16. Witam ostatnio zauważyłem ze delikatnie leci olej na połączeniu walu napedowego u wyjścia z torsena z przodu przy skrzyni biegow podejrzewam uszczelniacz i teraz pytanie czy to skrzynia jest połączona z torsenem i jest tam ten sam olej czy są to oddzielne części i maja różne rodzaje olejów ? Ktoś przerabia temat taki ? Skrzynia manualna
  17. No i wszystko jasne hak się wpina ładnie nie wiedziałem ze trzeba odciągnąć te pokrętło taka technika hehe dzięki za pomoc
  18. Mam kluczyk
  19. Witam Posiada ktoś w Szczecinie hak alko w audi ? Mam taki problem kupiłem sama kule haka i chcąc ja wpiąć w belke nie wchodzi do konca przez co nie moge jej zablokować chciał bym zobaczyć tylko czy w inny hak alko bedzie sie blokować w belce lub moze bolec w mojej kuli chowa sie za mało przez co nie moge go włożyc w gnizadzo w belce . Pozdrawiam
  20. Cardetailing szczecin ul kurza polecam mega robota
  21. Jaki koszt czujnika ?
  22. N75 około 200 zł sam wymienisz wystarczy trzy wężyki zdjąć i założyć nowy
  23. Witam gdzie w zs zrobią dobrze geometrie i zbieznosci w quattro?
  24. Car detaling szczecin ul kurza polecam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.