Treść opublikowana przez Daniel871
-
B5 Avant 1.9 afn w klimacie S-ki
- B5 Avant 1.9 afn w klimacie S-ki
bo to zderzak scz tylko dospawane ksztaltki z dyfuzora b6 albo b7 zeby mialo wszystko rece i nogi 18" 8 i 9,5 j Dare RS (repliki bbs rs) opony 8j - 205/40 na 9,5j - 215/40- B5 Avant 1.9 afn w klimacie S-ki
- B5 Avant 1.9 afn w klimacie S-ki
zwykla carbon czerwona z allegro tak afn z przelotem pelnym i zaslepionym egr i szukam 216 i mapowanko ja czeka a potem zobaczymy Nie ogarniam troche z czasem, bylo juzk iedys napisane, nie wiem gdzie to poznikalo, lacie to dare rs 18 cali 8j i 9,5 j na gwincie z fk daje rade- B5 Avant 1.9 afn w klimacie S-ki
Czerwone dekory to folia carbon- B5 Avant 1.9 afn w klimacie S-ki
Dzieki- Audi A4 B5 Avant by Papcio[AFN]
Fajna jest- B5 Avant 1.9 afn w klimacie S-ki
Aktualne Opis w ostatnim moim poscie. Jak w temacie b5 1.9 tdi afn. Naszlo pare zmian, mysle ze na lepsze, lampy zmienione na ori co wiekszosc ucieszy i rotory w innym kolorku. Planowane wydechy na tak zwane jajo Pozdrawiam Klubowiczow FILM Atualne- [ALL B5] A4 B5 Avant w klimacie "S-ki"
No na fb sie roi od moich fotek szczegolnie w grupie fanow audi itd, w koncu jestem we wlasciwym miejscu Dzieki Panowie. (Co do tych zaslepek ze spryskow to niestety tak kupilem juz czyli tak bylo, komus kto to wspawal bo nie ma tam spryskow tylko zaslepki to pomylil strony i dal dwie prawe niestety, ale malo kto na to uwage zwroci, jak zderzak bedzie znowu malowany to pewnie to przerobie, a co do lamp... podobaja mi sie i narazie zostaja ) Pozdrowka- [ALL B5] A4 B5 Avant w klimacie "S-ki"
Proponuje ktos jakies zmiany? :>- [ALL B5] A4 B5 Avant w klimacie "S-ki"
troche tylko, zeby rura nie wystawala calkiem, troche wpusc i bedzie ok, mi by weszlo kolo zapasowe jeszcze tyle ze mam 16 zapasowa wiec juz problem mam ale mniejsza by wlazla troche wystaje to korytko wewnatrz powyzej tej gwiazy w srodku jakies 1-2 cm- [A4 B5] Audi A4 Avant 1.8T by Orłoś
Ładnie sie prezentuje- Quattro BIxY/GWINT Polift w przedlifcie
Autko fajne, ma potencial, mam ta sama bude w ktora juz wlozylem troche pracy, ale jak kolega pisal, nie wszystko na raz, trzeba czasu i pomyslu, juz nie wpominajac o funduszach. Powodzenia w modach, zapraszam do mnie- [A4 B5] Ałdi, z CustOm Garage
No fajnie sie swieci, fajne felgi, nizej i bedzie gitarka, jak chcesz fele to polecam jakies 18, ja przechodzilem 16,17,18,19 i jezdze na 18 uwazam ze to idealny rozmiar do tego auta. Pozdrawiam- [ALL B5] A4 B5 Avant w klimacie "S-ki"
Jak bede mial chwile i bedzie jeszcze jasno to zrobie lepsze fotki moze jakas latarke jeszcze wezme. ---------- Post dopisany 01-03-2014 at 19:37 ---------- Poprzedni post napisany 16-02-2014 at 20:02 ---------- Dzisiaj postanowilem troszke zaszalec i rotor polecial w fioletowy metalik ---------- Post dopisany 15-04-2014 at 18:13 ---------- Poprzedni post napisany 01-03-2014 at 19:37 ---------- Aktualne- [B5 ABC] Prawie seryjny sedan by Ever
Po co Ci czarny dach na ciemnym kolorze? Nie bedzie go zbyt widac. Ogolnie ladnie sie prezentuje.- [A4 B5] AFN Zielona Laleczka
Troche nizej, dobra fela i bedzie git- [B5 AQD] Audi A4 B5 Avant Q + Tip od Mateusza
No świetne autko, dobra baza do modow- [B5 AFN] Niebieski Avant na RH TURBO by Damian_VAG
Fajny kolorek, powodzenia w modach- Kolejny szarak
Ładna jest juz teraz, ja moze bym przy tym kolorku polecial w jakies ladne biale fele- [ALL B5] A4 B5 Avant w klimacie "S-ki"
No ja tez chyba sie wezme troche za wyglad silnika, na wiosne te wtryski z 2.5 przelot turbina itd niech troche lata bardziej chodzi tak nie ma zlem usze przyznac- [ALL B5] A4 B5 Avant w klimacie "S-ki"
Dzisiaj tak zerknolem na silnik no i nuda wialo pod maska, wpadlem na maly pomysl i zrealizowalem: obudowa pod kolor samochodu i czerwony napis ---------- Post dopisany at 19:35 ---------- Poprzedni post napisany at 19:32 ---------- No wydalem ponad 1000 za sama robocizne, wyzej sa fotki jak to wyglada pod spodem itd no i plus koncowki co juz mialem kupione wczesniej- [ALL B5] moja A4
Fajna, powodzenia w modach- [ALL B5] A4 B5 Avant w klimacie "S-ki"
kijowa pora byla- [ALL B5] A4 B5 Avant w klimacie "S-ki"
jesteś w stanie zrobić fotke jak to wszystko wygląda pod siedzeniem ? i podesłać mi na maila ? zobacze co sie da zrobic. ---------- Post dopisany at 17:58 ---------- Poprzedni post napisany at 08:04 ---------- Na fotkach kiepsko co widac, musialbym w dobra pogode zrobic bo malo co widac ale moze cos zobaczysz - B5 Avant 1.9 afn w klimacie S-ki