Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Niebieski Avant na RH TURBO by Damian_VAG

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich chciałem zaprezentować swój trzeci już samochód z grupy VAG. :decayed:

Poprzednie autka to VW Jetta a2 1.6TD po modach : http://i1252.photobucket.com/albums/hh561/damian_vw1/PIC_0353.jpg niestety samochód uległ wypadkowi ale cała historia autka jak kogoś interesuje zapraszam na : Zaloguj - Najwieksze forum uzytkownikow aut Volkswagen Golf -

Drugi to VW Corrado 1.8 KR : http://i1252.photobucket.com/albums/hh561/damian_vw1/PIC_1012_zpsd7e18571.jpg oraz tez cały temacik: Corrado KR by Damian_VW : Pozostałe z grupy VAG - Najwieksze forum uzytkownikow aut Volkswagen Golf -

A teraz już do konkretów moje trzecie autko kupione: 30 sierpień 2013r

- Marka: Audi

- Model: A4 B5

- Rok produkcji: 1997

- Przebieg w dniu zakupu: 244477km

- Kolor: z modelu S4 nie wiem dokładnie jakie oznaczenie

- Nadwozie: 5 drzwiowe

- Zawieszenie: sportowe firmy H&R

- Kierownica: z modelu S4

- Pojemność: 1896 cm3

- Moc: 110 KM (81 KW)

- Silnik: AFN

- Wyposażenie:

* kubełkowe fotele

* kolor z palety S4

* grill S4

* kierownica z S4

* lampy z halogenami

* kompletne nagłośnienie BOSE

* wskaźniki aku i temp oleju

* podłokietnik

* 2xele szyby + domykanie z kluczyka

* centralny zamek + piolt w kluczyku

* szyberdach

* climatronic

* termometr

* ele lustra

* 2x air bag

* sportowe zawieszenie firmy H&R

* i inne

- Planowane modyfikacje

* zmiana tarcz i klocków - zrobione

* lampy z poliftowej wersji

* zderzak od s4

* zawieszenie gwintowane

* jakieś koło na lato 17-18cali

* i inne

Zdjęcia samochodu z ogłoszenia: :jerk:

1_zpsee30819a.jpeg

2_zps8c18cc66.jpeg

3_zpseef55d7e.jpeg

4_zpsda14072d.jpeg

5_zpse1d52906.jpeg

6_zps2d11ad83.jpeg

7_zps665486b8.jpeg

8_zps217f4461.jpeg

Zmiana z przodu tarcz i klocków na Mikode nacinana nawiercana i malowana:

9_zpsa31e17c7.jpg

10_zps3fafc53a.jpg

11_zpsac3f3e2b.jpg

Przymiarka planowego koła na sezon 2014

12_zpsd70f80d1.jpg

13_zpse68cf38b.jpg

Docięcie maskownicy z A6 bo u mnie nie było i założenie osłony na silnik

14_zps1eb48d52.jpg

15_zpsec89b0c1.jpg

Założenie sportowego zawieszenie H&R i porównanie wysokości z brata A6

16_zps77fcd6d9.jpg

17_zps2aff0a15.jpg

18_zps4a4fbc7c.jpg

Lalka w myjni :naughty:

19_zpsadcc1171.jpg

20_zps0186b483.jpg

Teraz czas na tylne hamulce regeneracja zacisków + nowe tarcze ATE i klocki BRECK

21_zps71b84b98.jpg

22_zpsb9a6bfd0.jpg

23_zpsbd9d4802.jpg

24_zpsfe5af451.jpg

25_zpsbacbe817.jpg

26_zps07d39375.jpg

27_zps9ca88f55.jpg

Okleiłem folia karbon konsole

28_zpse745076c.jpg

29_zps3f2b7e17.jpg

I pechowy dzień 23.11.2013r kierowca tirem wymusił pierwszeństwo uciekając zaczepiłem o znak :doh:

Przynajmniej kierowca uczciwy i zatrzymał się i spisaliśmy orzeczenie o winie.

30_zps5b372584.jpg

31_zps044f1bef.jpg

Teraz czekam na wycenę i zaczynam działać. Docelowo szukam lamp od polifta i jak się trafi zderzak z S4

:naughty:Mile widziane oceny i sugestie :naughty:

Opublikowano

Też na poczatku miałem takie fele:wink: kolor fajny nam sie trafił no nie :naughty: powoli do przodu widzę:thumbup1:

Opublikowano

ładnie ładnie :) lampy przód poliftowe albo bix

Opublikowano

yhm... faktycznie kolorek zacny :wink: dziwne ,że ktoś wybrał licznik z dodatkowymi zegarami- , a zapomniał o pełnym FISie:kwasny: czujnik temp. nad climatronikiem całkowicie zalepiłeś folią ?

Opublikowano

Powoli do przodu:naughty::kox:

Na wstępie dostałeś grill od esy i całkiem fajne kubełki.

Dzwon jak dzwon - będziesz mógł zamontować bixy a może i zderzak inny niż przedlift:whistling:

Po Twoich poprzednich autach widać, że nie musimy się martwić o to jak B5 będzie wyglądać:banan:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Dawno mnie tu nie było ale autko już poskładane i jeździ fotki z prac poniżej:

Zbieranie gratów:

Lampy polift

1_zps302e4673.jpg

2_zpsdb48dce3.jpg

Intelcooler

3_zps78b34473.jpg

Błotnik ze względu na to ze nie chce malować elementów póki co założyłem czerwony żeby tylko autko jeździło

4_zpsafefe61b.jpg

Składamy Audi i całość

5_zps0bb06ddd.jpg

6_zps0795400a.jpg

Tutaj widać różnice w lampach przedlift a polift

8_zpsa1fbf2c7.jpg

Zderzak kupiłem niebieski jednak za bardzo się odróżniał kolorami wiec dostałem od kolegi za pól darmo czarny który czeka na zmianę na niebieski

9_zps23a02c74.jpg

Następnie by nie ciąć wiązki w aucie użyłem tej ze starej lampy i zrobiłem przejściówkę

10_zps016f835f.jpg

11_zps6204db62.jpg

Tak autko przez najbliższe miesiące będzie jeździć

12_zpsab8dfcd7.jpg

13_zps4a51c3fd.jpg

14_zps984b726d.jpg

15_zps4d1b3a42.jpg

16_zps150f21e3.jpg

Następnie zrobiłem remont rozrusznika wymieniłem filtr paliwa łączniki stabilizatora końcówkę drążka i inne rzeczy po zimie

17_zpsdb5900b3.jpg

Błotnik już kupiłem niebieski wpada na dniach także kupiłem ori ksenony na d2s wszystkie fotki niebawem

Opublikowano

szkoda, że ten niebieski nie podpasował, zawsze to kilka PLNów w kieszeni :kwasny:

Opublikowano
  • Autor

No niestety szkoda. Ważne ze na razie udało się dorwać błotnik w identyko odcieniu:

3_zps45f90d7a.jpg

4_zps65faff16.jpg

Przetwornice HELLA i nowe żarówki NARWA leżały od paru lat u kolegi w warsztacie wyjęte z samochodu z Niemiec wyrwane za parę PLN

1_zps4275a3ea.jpg

Oraz przy okazji zrobiony rozrząd po rozebraniu bardzo miła niespodzianka nowy napinacz sprzegiełko na alternatorze itp.

2_zpsd0467292.jpg

Teraz wymiana łącznika elastycznego tłumika ustawienie kata wtrysku wycinka katalizatora i inne.

Opublikowano

Fajny kolorek, powodzenia w modach :)

Opublikowano

Kolor miód malina :cool:

Opublikowano

autko zacne, kolor również , widzę że działasz a to najważniejsze , teraz tylko zderzak zmienić na polifta ze spryskami , co się misiaki nie doczepią :D, ostatnio jak mnie złapał kontrolnie to pierwsze co spojrzał na migacze a mam przedlifowe US z dumą kazał mi zapalić postoje ( nie wiem czy nie widział ale myślał że mam też w kierunkach) a tu po zapaleniu ZONK, bo nie mam postojów "jeszcze" w migaczach :D heheh i nie mógł się doczepić .

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Działamy dalej z Audi

Wycięcie katalizatora

Wymiana złączki elastycznej

Ustawienie kata zapłonu który miał 2 krotnie większa wartość niż powinien

I czyszczenie turbo bo stało wogole nie chodziła geometria.

Dalej:

Kratki z poliftowej wersji:

1_zpsc6c37d0c.jpg

Oraz trafiło się koło na sezon 2014

RH TURBO 17`` 7,5J ET35

2_zpsd63033b7.jpg

3_zps56b9545f.jpg

Docelowo opona 205/50 ponieważ autko ma jeździć na codzien.

Będę je malował tylko jeszcze nie wiem na jaki kolor może jakieś pomysły?

Mile widziane jakieś fotki przerobione.

Opublikowano

Fajne koła :thumbup1: szkoda,żenie 18"

Opublikowano

obserwuje temat bo też rozważam tą felgę:wink: polecam ogarnąć kraniki wydechu bo wyglądają tragicznie:decayed: niby szczegoł ale całkowicie zmienia wrażenie ogólne, przerabiałem to u siebie... powodzenia

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.