Treść opublikowana przez czorny_07
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
jetseś piz*a nie skoczek.
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
sztos ryju
-
[B5 APS] by czorny
O to to
-
[B5 APS] by czorny
Póki co zdipuje dwoje, moze na jakiś miętowy?
-
[B5 APS] by czorny
myslalem o ccw, ale kowi ma felge lajk ccw, rotiform lhr rozwala mi system, ale 3,5k za sztuke to przesada ---------- Post dopisany at 23:16 ---------- Poprzedni post napisany at 23:16 ---------- na 19 koza, szukam 18
-
[B5 APS] by czorny
tak wiem niektórzy mówili, ale na raceism było chyba z 6 samochodów na tych samych 3sdmach... będe sprzedawał swoje we wrześniu, szukam czegoś customowego, bądź zza wielkiej wody, czekam na propozycje
-
Stanced Fake S4 Avant - Nowy właściciel
Pomierzyłem przed chwilą i z przodu jest 57,5cm a z tyłu 58cm. Mierząc przez środek felgi (w FWD z tyłu ma to znaczenie). Z przodu jeszcze chcę urwać 1,5cm, bo niżej już nie będzie dać się skręcać nie urwiesz 1,5cm, bo wachacze oprą Ci sie o bude max to jest 56,5(w zależności od profilu opony)
-
Spoty wrocławskie
znowu mieliście meeting lekkoatletyczny?
-
[B5 APS] by czorny
i również, do zobaczenia na OEMie:hi:
-
[B5 APS] by czorny
Siadlo jak należy
-
[B5 APS] by czorny
Chciałbym spasować blotnik miedzy felga a opona I wtedy będzie idealnie Przód leży na wahaczach? Będziesz wycinal budę? by Note 2 Bede bo koza
-
[B5 APS] by czorny
Chciałbym spasować blotnik miedzy felga a opona
-
[B5 APS] by czorny
3mm stocze dystansu i będzie jak należy mysle
-
[B5 APS] by czorny
Niestety chciałem to zrównać, ale raz, ze manometry dość mocno odstawały, a dwa zaginął sie przewód wiec nie było innej opcji, a co do guzików to póki co sa takie
-
[B5 APS] by czorny
Nie wiem co Ci sie nie podoba, pooglądam sobie na evencie, to moze mnie natchnie na cos innego
-
[B5 APS] by czorny
\guziory z mapetowego pilota, bo mam pod nie cala wiazke:wink:
-
[B5 APS] by czorny
Sie odkutasza, dzisiaj zrobiłem kolejne 200 km, jest sztos, a dodatkowo cos takiego dzisiaj wyszło, zastanawiam sie czy po środku nie zrobic jeszcze butli
-
[B5 APS] by czorny
zestaw mialem z b5, więc wszystko p&p..
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
j**any wyrezał ja jutro sie za to biorę
-
[B5 APS] by czorny
własnie jestem po trasie 200 km, na airze, na samej górze, dosyć sztywno, ale wystarczy lekko odpuscić i robi sie 1be, jestem zadowolony, obyło sie bez niespodzianek
-
[B5 APS] by czorny
---------- Post dopisany at 20:39 ---------- Poprzedni post napisany at 20:39 ---------- jakie foty ---------- Post dopisany at 20:39 ---------- Poprzedni post napisany at 20:39 ---------- dlaczego od razu tak nie miło?
-
[B5 APS] by czorny
panowie panowie.. errajd? ile to roboty
- [B5 APS] by czorny