Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

czorny_07

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez czorny_07

  1. jetseś piz*a nie skoczek.
  2. sztos ryju
  3. O to to
  4. Póki co zdipuje dwoje, moze na jakiś miętowy?
  5. myslalem o ccw, ale kowi ma felge lajk ccw, rotiform lhr rozwala mi system, ale 3,5k za sztuke to przesada ---------- Post dopisany at 23:16 ---------- Poprzedni post napisany at 23:16 ---------- na 19 koza, szukam 18
  6. tak wiem niektórzy mówili, ale na raceism było chyba z 6 samochodów na tych samych 3sdmach... będe sprzedawał swoje we wrześniu, szukam czegoś customowego, bądź zza wielkiej wody, czekam na propozycje
  7. Pomierzyłem przed chwilą i z przodu jest 57,5cm a z tyłu 58cm. Mierząc przez środek felgi (w FWD z tyłu ma to znaczenie). Z przodu jeszcze chcę urwać 1,5cm, bo niżej już nie będzie dać się skręcać nie urwiesz 1,5cm, bo wachacze oprą Ci sie o bude max to jest 56,5(w zależności od profilu opony)
  8. znowu mieliście meeting lekkoatletyczny?
  9. i również, do zobaczenia na OEMie:hi:
  10. Siadlo jak należy
  11. Chciałbym spasować blotnik miedzy felga a opona I wtedy będzie idealnie Przód leży na wahaczach? Będziesz wycinal budę? by Note 2 Bede bo koza
  12. Chciałbym spasować blotnik miedzy felga a opona
  13. 3mm stocze dystansu i będzie jak należy mysle
  14. Niestety chciałem to zrównać, ale raz, ze manometry dość mocno odstawały, a dwa zaginął sie przewód wiec nie było innej opcji, a co do guzików to póki co sa takie
  15. Nie wiem co Ci sie nie podoba, pooglądam sobie na evencie, to moze mnie natchnie na cos innego
  16. \guziory z mapetowego pilota, bo mam pod nie cala wiazke:wink:
  17. Sie odkutasza, dzisiaj zrobiłem kolejne 200 km, jest sztos, a dodatkowo cos takiego dzisiaj wyszło, zastanawiam sie czy po środku nie zrobic jeszcze butli
  18. zestaw mialem z b5, więc wszystko p&p..
  19. j**any wyrezał ja jutro sie za to biorę
  20. własnie jestem po trasie 200 km, na airze, na samej górze, dosyć sztywno, ale wystarczy lekko odpuscić i robi sie 1be, jestem zadowolony, obyło sie bez niespodzianek
  21. ---------- Post dopisany at 20:39 ---------- Poprzedni post napisany at 20:39 ---------- jakie foty ---------- Post dopisany at 20:39 ---------- Poprzedni post napisany at 20:39 ---------- dlaczego od razu tak nie miło?
  22. panowie panowie.. errajd? ile to roboty
  23. od czesława takowe by były, tu trafił sie cały

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.