Treść opublikowana przez czorny_07
-
[B5 1Z] A4 TDi
to są własnie te piankowe shity jak beton to beton, już nawet nie pamiętam jak a4 było komfortowe
-
[B5 1Z] A4 TDi
no własnie, mają mały skok, ale wydaje mi się, że po prostu w drugim bałwanku byczego jaja, jest szersza srednica na trzpien i tam sie gnie
-
[B5 ANB]Moje granatowe 1,8T po lifcie,gleba,przelot| 18cali od SLEPEGO str.2
kolego rejestracje próbne Ci się skończyły 3 miesiące temu ładnie gada ten przelot jak na 1,8t, jestem pod wrażeniem
-
[B5 1Z] A4 TDi
dokładnie
-
[B5 APS] by czorny
myślałem, żeby dać ten wystający cypel w blackpiano, ale nie bardzo wiedziałem jak to obkleić, żeby nie było lipy... więc odpuściłem nie, nie maluje sam, nie mam ręki
-
[B5 APS] by czorny
dokładnie
-
[B5 APS] by czorny
na dziś fajrant
-
[All B8] A4 AirRide by wojtsen
jakie plany, uchyl rąbka tajemnicy
-
[B5 AFN] Daily Car by fafnasty 19"
moim zdaniem za czarno, znaczek zamieszałbym oryginalny
-
[B5 1Z] A4 TDi
michał, starzejesz sie przed polamidem spróbowałbym byczego jaja, myśle, że będziesz zadowolony
-
[B5 APS] by czorny
na ten sezon raczej zostaje, trzeba wypchnąc parcha z garażu ---------- Post dopisany 22-05-2014 at 17:59 ---------- Poprzedni post napisany 21-05-2014 at 23:59 ----------
-
[B5 APS] by czorny
bez przesady, miejsca mi sie zrobiło z 3 cm no to poszedłeś jeszcze grubiej niz ja:decayed:, u mnie 9Jet25 rant nadkola jest na rowno z rantem felgi:wink: u mnie takie same et przy 9,5j, zobacze jak to finalnie siadło, być może bedzie jeszcze trzeba wypchać
-
[B5 APS] by czorny
bez przesady, miejsca mi sie zrobiło z 3 cm
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Szukam ciekawych miejsc na sesje zdjęciowa swojego parcha w Poznaniu, ktoś cos?
-
[ALL B5] koniu / MOŻE NIE NAJTANIEJ ALE JAKO TAKO
pięknie wyszedł ten przód, mam nadzieje, że mój wyjdzie równie dobrze
-
[B5 APS] by czorny
W czwartek będzie gotów
-
[B5 APS] by czorny
in progress ---------- Post dopisany 20-05-2014 at 18:25 ---------- Poprzedni post napisany 19-05-2014 at 09:01 ---------- Szerzej sie nie da
-
C5 Freak Biturbo+
za czorno
-
[B5 Adr]Avantador By Arkadiush !
luzna guma
-
[B5 Adr]Avantador By Arkadiush !
no to może poszukamy wydechu z es nie podejdzie, szukaj vki fwd
-
C5 Freak Biturbo+
- [ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.3
fajna ekipa tam u was, czekam na was ryje w ostrowie- [B5 AFN] Moja zielona Audi A4 Avant :) Ledy, chromy, bixy, zderzak s4
ile dostałeś?- C5 Freak Biturbo+
rób na gładko, zostaw przetłoczenia, obowiązkowo obrys- [ALL B5] koniu / MOŻE NIE NAJTANIEJ ALE JAKO TAKO
Są takie "trójniki" z ladnymi koncowkami na alledrogo - [ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.3