Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

czorny_07

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez czorny_07

  1. No dokładnie:D Jeszcze raz wielka dziekowka:hi: podoba mi się będziesz w piątek czy w sobote?
  2. pozostaje spasować końcówki, ale jaram sie niemiłosiernie
  3. nie wiem ile razy będę to jeszcze pisał w tym wątku, ale patrząc na ten samochód, widze ile jeszcze mam do zrobienia
  4. Fajnie sie te nanciangi wkłada, mysle ze bez problemu wejdą
  5. Finalnie wyszło to tak(9,5j et 25 225/35/18 Alu zwrotnica)
  6. dziwki koks mnóstwo wódy, to nie dla mnie jestem rudy
  7. moim zdaniem, Grześ ułożyl sie najlepiej w namiocie
  8. no dokładnie dzisaj ide, ale jak sobie pomysle o naszej słuzbie zdrowia
  9. Panowie dziwna sytuacja, w dni nietreningowe biegam(około 10km) biegałem w czwartek, w piątek normalny trening, a w sobote od rana, bół w środstopiu, przy stawianiu nogi, myślałem, że mi przejdzie, ale ból sie nasila, mamy niedziele, zaczynam kuleć, nie ma zadnej opuchlizny, ból pojawia sie tylko przy wyginaniu stopy what the f*ck?
  10. nie wiem jak w b8, ale w b5, jak wyjąłem fotele przednie, opuściłem podsufitke, postawiłem "na kant" i wyszła drzwiami bez problemu, zero zagiecia gdziekolwiek
  11. da sie, ale bez foteli
  12. Wrzuciłbym filmik nagrany pod recepcją, no ale jeszcze jakaś część rozsądku mnie hamuje Wspomnienia będą na całe życie i nikt nam tego nie zabierze bylem naocznym swiadkiem tych wyczynow :polew: integracja musiała być w tym roku o 02:00 po raz kolejny organizujemy turniej 4 skoczni
  13. co tu sie nie odkutasza jak slepy mówi, wypchasz koła, troszke skręcisz i fap fap
  14. czyżby ricardo z s4? coś z ryjem się zmienia?
  15. naklejka porsche wleci jak bedzie taki zacisk, a o durexie pomyśle
  16. fajnie, że masz możliwość schowania koła ---------- Post dopisany at 10:28 ---------- Poprzedni post napisany at 10:23 ---------- btw, ja mam u siebie liftową wiązke 4x el szyb
  17. w tygodniu planuje sesje, wyszło naprawde dobrze, jestem zadowolony jak nigdy
  18. ja zmieniałem całe zwrotnice, koła stoją krzywo, widać na pierwszy rzut oka, potrzebna ewidenta korekta, na wstecznym, nawet czuc jak jedno koło wyrywa, wole nie czekać i zrobić
  19. dzisaj zmienione łozyska przód, wymalowane zaciski, pozostaje zrobić zbieżność i oczywiście go odpowiednio posadzic, bo jest na secie dla lakiernika
  20. Szpachlę to on miesza w betoniarce, a nakłada łopatą. musiałbym mieć twój charakter a tak na poważnie, to mała puszeczka z włoknem szklanym i jeszcze została połowa
  21. powodzenia, na gumach chociaż coś pracuje, a na rurze przypuszczam dwa dni i popekne wachacze itp

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.