Treść opublikowana przez czorny_07
-
[B5 1Z] A4 TDi
No dokładnie:D Jeszcze raz wielka dziekowka:hi: podoba mi się będziesz w piątek czy w sobote?
-
[B5 APS] by czorny
pozostaje spasować końcówki, ale jaram sie niemiłosiernie
-
[ALL B5] Black With Red - na X5
nie wiem ile razy będę to jeszcze pisał w tym wątku, ale patrząc na ten samochód, widze ile jeszcze mam do zrobienia
-
[B5 APS] by czorny
Fajnie sie te nanciangi wkłada, mysle ze bez problemu wejdą
-
[B5 APS] by czorny
Finalnie wyszło to tak(9,5j et 25 225/35/18 Alu zwrotnica)
-
XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
dziwki koks mnóstwo wódy, to nie dla mnie jestem rudy
-
XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
to sie nazywa METAbolizm
-
XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
10:30 - alkomat 0,00
-
XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
moim zdaniem, Grześ ułożyl sie najlepiej w namiocie
-
[ALL B5] Black Hole Avant by Kriss
- Siłownia
no dokładnie dzisaj ide, ale jak sobie pomysle o naszej słuzbie zdrowia- Siłownia
Panowie dziwna sytuacja, w dni nietreningowe biegam(około 10km) biegałem w czwartek, w piątek normalny trening, a w sobote od rana, bół w środstopiu, przy stawianiu nogi, myślałem, że mi przejdzie, ale ból sie nasila, mamy niedziele, zaczynam kuleć, nie ma zadnej opuchlizny, ból pojawia sie tylko przy wyginaniu stopy what the f*ck?- [All B8] A4 AirRide by wojtsen
nie wiem jak w b8, ale w b5, jak wyjąłem fotele przednie, opuściłem podsufitke, postawiłem "na kant" i wyszła drzwiami bez problemu, zero zagiecia gdziekolwiek- [All B8] A4 AirRide by wojtsen
da sie, ale bez foteli- XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
Wrzuciłbym filmik nagrany pod recepcją, no ale jeszcze jakaś część rozsądku mnie hamuje Wspomnienia będą na całe życie i nikt nam tego nie zabierze bylem naocznym swiadkiem tych wyczynow :polew: integracja musiała być w tym roku o 02:00 po raz kolejny organizujemy turniej 4 skoczni- [B5 AFN] Audik Solara Gwint Xen Spryski itp
co tu sie nie odkutasza jak slepy mówi, wypchasz koła, troszke skręcisz i fap fap- [All B8] A4 AirRide by wojtsen
czyżby ricardo z s4? coś z ryjem się zmienia?- [B5 APS] by czorny
naklejka porsche wleci jak bedzie taki zacisk, a o durexie pomyśle- [B5 APS] by czorny
- [B5 1Z] A4 TDi
fajnie, że masz możliwość schowania koła ---------- Post dopisany at 10:28 ---------- Poprzedni post napisany at 10:23 ---------- btw, ja mam u siebie liftową wiązke 4x el szyb- [B5 APS] by czorny
w tygodniu planuje sesje, wyszło naprawde dobrze, jestem zadowolony jak nigdy- [B5 APS] by czorny
ja zmieniałem całe zwrotnice, koła stoją krzywo, widać na pierwszy rzut oka, potrzebna ewidenta korekta, na wstecznym, nawet czuc jak jedno koło wyrywa, wole nie czekać i zrobić- [B5 APS] by czorny
dzisaj zmienione łozyska przód, wymalowane zaciski, pozostaje zrobić zbieżność i oczywiście go odpowiednio posadzic, bo jest na secie dla lakiernika- [B5 APS] by czorny
Szpachlę to on miesza w betoniarce, a nakłada łopatą. musiałbym mieć twój charakter a tak na poważnie, to mała puszeczka z włoknem szklanym i jeszcze została połowa- [B5 1Z] A4 TDi
powodzenia, na gumach chociaż coś pracuje, a na rurze przypuszczam dwa dni i popekne wachacze itp - Siłownia