Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

czorny_07

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez czorny_07

  1. Daj spokój mnie na byczym juz tak telepie, a co bd dalej
  2. czorny_07 odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    Ważna data w kalendarzu majowym oprócz komunii? Tak, tak El'Suelo Fest! Już 10 maja czyli za tydzień zapraszamy do Parku technologicznego w Starym Kisielinie k.Zielonej góry. Zabieramy pomodzone fury lub klasyki, grilla i dobry humor startujemy o 11:00. Czekamy na Was! więcej info w linku! ktoś coś? https://www.facebook.com/pages/ElSuelopl/152724328262161
  3. to się ustawimy na franowie, tam mam łatwy dojazd z a2
  4. Ty sobie chyba jaja robisz, masz odboje z rur?
  5. nie ogarnałem kuwety
  6. ładnie masz wyrolowane rób jeszcze jedną sesje i ślij zgłoszenie po raz drugi
  7. jakaś propozycja?
  8. na siłownie chodze od roku, zredukowałem 97 -> 84 -> 75~, przez redukcje unikałem tylko fastfoodów, teraz celem jest masa, i chciałbym sie brać do tego od d*py strony więc pierwsza rzeczą jest dieta, wstępnie znalazłem coś w necie, ale potrzebowałbym ew korekcji więc moje zapotrzebowanie to 2600-2700kcal a tutaj foto z mojej redukcji
  9. ja stoje w korku w grodzisku
  10. czy ktoś tu się profi zajmuje rozpiywaniem diety?
  11. ja wyjeżdzam od siebie po 13, mam kilka spraw w poznaniu do załatwienia, nie obiecuje, że wpadne, ale w końcu by wypadało so tam jakieś progi zwalniające?
  12. jak sie wyrobie to wpadne na bajere
  13. ponoć te z allegro sa mega lipne, ja wyrwałem ori od maxa, wystarczyło odświeżyć i jest jak należy, szukaj używek niewytartych
  14. zalezy, jak to robisz, czy wstawiasz nowe oprawki, czy rzebisz w starych, jak w starych to masa zostaje w oprawce.
  15. nie niech sie chłopaki określo, to zrobimy spota w wlkp, u mnie przed domem, zapraszam
  16. mojej nie chcesz wziąć?
  17. tak też myślałem, wymień czujnik przy chłodnicy, bo to jego dotyczy
  18. który czujnik wymieniłeś z weza przy chłodnicy, czy w króccu za silnikiem?
  19. http://i.cubeupload.com/GjD0Z3.jpg ramka pod tablice pasuje jak kórwie majtki z oema, za najnizszy woz, obawiam sie ze w tym roku mnie wygryzo rezacze
  20. zarowka dwuwłoknowa, i 20 cm przewodu to wszystko co Ci potrzebne
  21. dobra, kiedy spotujemy-grilujemy? zapraszam na piąteczek do mnie, kriss, max, kuba?
  22. rozpuszczalnik nie
  23. szpraj szchodzi od ropopochndych, np rozpuszczalnik

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.