Treść opublikowana przez czorny_07
-
Siemka chłopaki doradźcie mi co mogę zrobić na początek by wyglądała ładniej!!??
Ja mam 12000k jest mega
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to spikniemy się gdzieś tam w niedziele?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jedziesz sie wystawić, czy pozwiedzać, gdzieś mi się obiło o uszy, że tylko w niedziele jest wjazd:kwasny:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
cżesto jestem w poznaniu, ale nigdy jakoś na spota do was wybrać sie nie moge Ktoś jedzie na BBQ Wolfsgruppe do Środy Wielkopolskie 12.04?
-
[B5 1Z] A4 TDi
powodzenia z progami
-
Lusterka zewnętrzne wymiana
Grzanie lusterek, włącza sie razem z tylną szyba...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
wrzuć linka na spot leszno, tam chłopaki mają blizej
-
[ALL B5] Audi S4
255/30 obadaj u duffiego
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ESKA 93FM BAL CZY SZMAL Pani poznała swojego chłopaka na spocie a4-klub polska, gość to Roman, a Pani Joasia
-
2.8v6 - problem z odpalaniem na cieplym
który to czujnik? ten na węzu przy chłodnicy? czy też może ten z tył pod przepustnicą(na liczniku wskazuje ok)?
-
2.8v6 - problem z odpalaniem na cieplym
1.Od jakiegoś czasu borykam się z problemem nie odpalania na ciepłym silniku, mniemam, że odpowiada za to czujnik antystukowy (1 strona to pasażer czy kierowca?) 2. czujnik temperatury silnika, to ten na wężu przy chłodnicy? 3. sonda lambda całkiem martwa? 4. lampka kontrolna eleketronicznej przepusnticy, błąd powraca, jaka diagnoza? dodam jeszcze, że czasem przefalują obroty - sporadycznie:decayed: ---------- Post dopisany 04-04-2014 at 10:02 ---------- Poprzedni post napisany 03-04-2014 at 16:09 ---------- ktoś cos?
-
[B5 APS] by czorny
Bez dystansu, ma się rozumieć? 5mm
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
NIE WIERZE !!!
-
[ALL B5] szerokie s4
widać
-
[All B8] A4 AirRide by wojtsen
a co z sobotą w takim razie?
-
[ALL B5] Audi S4
bez foty się nie liczy
-
[All B8] A4 AirRide by wojtsen
na BBQ w sobotę jest wajazd otwarty?
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
Zapaszek wanderbaun
-
[B5 APS] by czorny
pw
-
[B5 APS] by czorny
byłem u gościa osobiscie, tyle felg przy 8,5, rotor nie jest tak wklesły, gość nie znalazł 8,5j puscil mi 4x 9,5j w cenie 8,5j, czyli deal jest jeden mankament, nie idzie wsadzić dekielków, bo strasznie waskie te felgi, musze zmienic jedna srube przegubu na imbus, bo nie wchodzi
-
[B5 APS] by czorny
ps 1. -ja mam dwie przednie już zrobione 225/35 ale nie mam tyłu, ta naknangi ps 2. - Ty masz 18, czy 19, na jakich parametrach?
-
[B5 APS] by czorny
w piatek, czekam na opony
-
[B5 APS] by czorny
225/35 ---------- Post dopisany at 17:11 ---------- Poprzedni post napisany at 16:53 ---------- 9,5j et 35
-
[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
dobrze ryczy
-
[B5 APS] by czorny
tymi recoma