Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

czorny_07

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez czorny_07

  1. jedyna słuszna stalówka:decayed:
  2. tam w te szpare będzie wchodził błotnik
  3. to zmienia postac rzeczy
  4. co wy wiecie....
  5. Koniec tygodnia/ przyszły tydzień
  6. kup sobie jakiś komplet styranych boczków, zeby swoich nie ruszać i działaj
  7. przy spasie będzie akurat ---------- Post dopisany at 18:20 ---------- Poprzedni post napisany at 18:20 ---------- To kolo jest poyebae:thumbup::eek: jest, jest, ale hebla trzebabedzie kawał żeby go wypełnić tył zostanie, przód wleci od eSki prawdopodobnie ---------- Post dopisany 22-02-2014 at 17:49 ---------- Poprzedni post napisany 15-02-2014 at 18:47 ---------- jak już kowi się felgo pochwalił to i mnie się udało naciągnąc po 6h działania 215/35 na 10j http://i.imgur.com/NksZhZ7.jpg http://i.imgur.com/k6IG00y.jpg Fajnie wskoczylo ale co robiliscie 6 h to nie mam pojecia hyba ze w tym czasie peklo pare butelek % Mi 4 szt wrzucili za 40minut z wywazeniem uparła się jedna, albo dociskało ją do jednej strony, albo do drugiej, a chciałem, żeby było po środku, napomowalismy 4bary w poniedziałek powtórka, może troche się rozejdzie
  8. kolega otworzył wulkanizacje i męczyliśmy, jeden klient przez cały dzień
  9. w oponyexpress w trzech się meczyli, nie dali rady, chyba musze wystawić im odpowiednią opinie
  10. a Ty przód i tył
  11. To kolo jest poyebae:thumbup::eek: jest, jest, ale hebla trzebabedzie kawał żeby go wypełnić tył zostanie, przód wleci od eSki prawdopodobnie ---------- Post dopisany 22-02-2014 at 17:49 ---------- Poprzedni post napisany 15-02-2014 at 18:47 ---------- jak już kowi się felgo pochwalił to i mnie się udało naciągnąc po 6h działania 215/35 na 10j
  12. zagra jak masz cyfrowy zegarek, a jak analog, to emlator can. mam z a6 full fis, z cyfrowym, ale łaczyc pod enable clock data?
  13. Czy concert I zagra z licznikiem z a6 2000?
  14. popieram kolege w 100% wiele jest leniwcow ale i wiele osob co czytaja.... Oj leniwcow nie brakuje ale tak naprawdę wszystko jest na wyciągnięcie ręki. Wystarczy tylko chcieć! Ja już nawet tu nie wchodzę bo w kółko te same pytania, jak by było trudno cofnąć . Kilkanaście stron i przeczytać. PS czorny. Cienki żółty kabelek przy ECU jest tam tylko jeden taki. ogarnąłem, ale dzięki za odpowiedź
  15. koło sztos, ale ten rozmiar, bylo brac 9,5:decayed:
  16. czarna szyba w planach jest gleba jest Gdzie?
  17. Czy ktoś mógłby podrzucić, pod który pin przy ecu sie wpiac w lifcie, zeby otrzymać sygnał spalania?
  18. Jednak będzie zaślepka US
  19. a no jeszcze wpadły nowe gumy od wuja mrogala, 205/35 na 8j
  20. projekt póki co stoi, motor 1,6, docelowo na rajdzie negatywie z wielkim rantem
  21. Wycieraczki PASSAT FL SŁUPKI POŁYSK i nareszcie efekt końcowy
  22. ale to już nie w tej budzie, może pod koniec roku coś się urodzi
  23. ja już ogarnąłem mam srajfona 4, włączasz w opcjach icloud, znajdz mojego iphone, nastepnie logujesz się na icloud.com i masz jak na tacy
  24. cały czas po głowie chodzi mi rs4 b5 sedan

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.