Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

czorny_07

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez czorny_07

  1. Po 31 zapraszam do mnie na SPA o ile nie będzie mrozu wybierz mnie
  2. on tera z termostatem na bieżąco aż za bardzo
  3. jeszcze termostat dużego obiegu nie załączył
  4. zostaje tak jak jest, żadnych antracytów czy chromów
  5. tempomat podłączony, poległem przy vag-comie, po wpisaniu 11463 i kliknięciu do It, okienko się zamyka, lecz już nie chce mi sie połączyć z kompem, musze wyłączyc zaplon i właczyc, zeby program mi się znów połączył, literka G mi się nie pojawia, czy to możliwe, że musze się zalogować do ECU?
  6. cena 2500 zł ---------- Post dopisany at 13:18 ---------- Poprzedni post napisany at 12:01 ---------- Dzisiaj przymiarka progów http://imagizer.imageshack.us/v2/1024x768q90/542/bimw.jpg http://imagizer.imageshack.us/v2/1024x768q90/163/7lzd.jpg Mino że auto zostaje wystawione na sprzedasz graty które mam zamierzam wsadzić listwy dolne out?
  7. przecież w srebnym chromy w ogóle nie robią roboty
  8. tył co całkiem co innego, z przodu masz cienutką blaszkę
  9. ale taniocha, jak ja takich szukałem to nie było w tej kasie, a tu jeszcze 19'
  10. jak masz rolke, to rolkuj, tylko nie przesadz, bo przednim błotnikiem lubi miotać, a bez rolki natni w w 3 - 4 miejsach i delikantie zaklep
  11. przecież tam nikt nie był w stanie nagrywać, no ćwiara nagrywał o 7 rano jak wódkę z gwinta się piło przy nie płonącym ognichu
  12. w zasadzie jak na gwincie no moze 0,5 cm wyzej ale pewnie sie ułoży jeszcze Git, chyba o to chodzilo dokładnie, dzięki za udaną transakcje ---------- Post dopisany 13-01-2014 at 16:16 ---------- Poprzedni post napisany 11-01-2014 at 17:17 ---------- dzisiaj wpadła nowa szyba czołowa/już nie ma Polish Worksa:whistling: = nareszcie pozbyłem sie parchów przy styku szyby z dachem mnie też ten temat męczy, trzeba ciąc szybe i wrzucić nowa uszczelke:facepalm: dokładnie, ktos oglada auto patrzy i mówi "fajne", podchodzi patrzy na szybę i taka reakcja ":kwasny::kwasny:" juz nie mówiąc jak mnie to wkurzało, zastanawiałem sie czasami czy nie przepuszcza tamtędy wilgoci byc może, mi szumi tam przy prędkościach powyżej 100
  13. w zasadzie jak na gwincie no moze 0,5 cm wyzej ale pewnie sie ułoży jeszcze Git, chyba o to chodzilo dokładnie, dzięki za udaną transakcje ---------- Post dopisany 13-01-2014 at 16:16 ---------- Poprzedni post napisany 11-01-2014 at 17:17 ---------- dzisiaj wpadła nowa szyba czołowa/już nie ma Polish Worksa:whistling: = nareszcie pozbyłem sie parchów przy styku szyby z dachem mnie też ten temat męczy, trzeba ciąc szybe i wrzucić nowa uszczelke:facepalm:
  14. Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp.
  15. ale Ty chlopcze wiesz ze tam sie wypada nakurwic jak bombowiec pełen talibow tarzac w blocie i pasc jak pet w namiocie albo przed? gadasz jakbyś tam był
  16. na piątek tylko gryla bym zostawił, bo wiadomo nie wszyscy przyjadą o 15, czy tam 16, na sobotę też tylko kolacja, a na niedziele śniadanie i wsio w temacie no i kluczyki do recepcji na 3 dni
  17. Kowi przyjedzie daleko nie będzie z Ostrowa:decayed: nie na bieżąco jesteś
  18. pozwole Cie się rozłozyć na trawie, przed moim pokojem
  19. Witam, zamontowałem tempomat, mam oryginalną wiązkę, z białą kostką włącznie, poprzekładałem piny jak należy, ale wisi osobno czarno-niebieski kabelek, czy to zasilanie do pinu 8 w pomarańczowej kostce?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.