Treść opublikowana przez czorny_07
-
[B5 AFN] Black Avant Evolution /bix/black piano/gwint/312/269/t.awx/216/38e/soft--> 157KM 335NM
Po 31 zapraszam do mnie na SPA o ile nie będzie mrozu wybierz mnie
-
[B5 AFN] Audik Solara Gwint Xen Spryski itp
on tera z termostatem na bieżąco aż za bardzo
-
[B5 AFN] Audik Solara Gwint Xen Spryski itp
jeszcze termostat dużego obiegu nie załączył
-
[B5 APS] by czorny
zostaje tak jak jest, żadnych antracytów czy chromów
-
Montaż tempomatu A4 B5
tempomat podłączony, poległem przy vag-comie, po wpisaniu 11463 i kliknięciu do It, okienko się zamyka, lecz już nie chce mi sie połączyć z kompem, musze wyłączyc zaplon i właczyc, zeby program mi się znów połączył, literka G mi się nie pojawia, czy to możliwe, że musze się zalogować do ECU?
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
lubie te stałowki
-
[ALL B5] Audi A4 B5 do zamknięcia SPRZEDANE
- [ALL B5] Audi A4 B5 do zamknięcia SPRZEDANE
cena 2500 zł ---------- Post dopisany at 13:18 ---------- Poprzedni post napisany at 12:01 ---------- Dzisiaj przymiarka progów http://imagizer.imageshack.us/v2/1024x768q90/542/bimw.jpg http://imagizer.imageshack.us/v2/1024x768q90/163/7lzd.jpg Mino że auto zostaje wystawione na sprzedasz graty które mam zamierzam wsadzić listwy dolne out?- [B5 APS] by czorny
przecież w srebnym chromy w ogóle nie robią roboty- [b5 AHU] by Wajsik nowe koło po cygańsku :)
tył co całkiem co innego, z przodu masz cienutką blaszkę- [ALL B5] Audi A4 B5 do zamknięcia SPRZEDANE
ale taniocha, jak ja takich szukałem to nie było w tej kasie, a tu jeszcze 19'- [b5 AHU] by Wajsik nowe koło po cygańsku :)
jak masz rolke, to rolkuj, tylko nie przesadz, bo przednim błotnikiem lubi miotać, a bez rolki natni w w 3 - 4 miejsach i delikantie zaklep- [b5 AHU] by Wajsik nowe koło po cygańsku :)
zaklep- [b5 AHU] by Wajsik nowe koło po cygańsku :)
Ładnie siadly- XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
mam bombę!- XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
przecież tam nikt nie był w stanie nagrywać, no ćwiara nagrywał o 7 rano jak wódkę z gwinta się piło przy nie płonącym ognichu- [B5 ALF]Paputowóz - 2.4 V6 quattro + LPG -- SPRZEDAM--
w zasadzie jak na gwincie no moze 0,5 cm wyzej ale pewnie sie ułoży jeszcze Git, chyba o to chodzilo dokładnie, dzięki za udaną transakcje ---------- Post dopisany 13-01-2014 at 16:16 ---------- Poprzedni post napisany 11-01-2014 at 17:17 ---------- dzisiaj wpadła nowa szyba czołowa/już nie ma Polish Worksa:whistling: = nareszcie pozbyłem sie parchów przy styku szyby z dachem mnie też ten temat męczy, trzeba ciąc szybe i wrzucić nowa uszczelke:facepalm: dokładnie, ktos oglada auto patrzy i mówi "fajne", podchodzi patrzy na szybę i taka reakcja ":kwasny::kwasny:" juz nie mówiąc jak mnie to wkurzało, zastanawiałem sie czasami czy nie przepuszcza tamtędy wilgoci byc może, mi szumi tam przy prędkościach powyżej 100- [B5 ALF]Paputowóz - 2.4 V6 quattro + LPG -- SPRZEDAM--
w zasadzie jak na gwincie no moze 0,5 cm wyzej ale pewnie sie ułoży jeszcze Git, chyba o to chodzilo dokładnie, dzięki za udaną transakcje ---------- Post dopisany 13-01-2014 at 16:16 ---------- Poprzedni post napisany 11-01-2014 at 17:17 ---------- dzisiaj wpadła nowa szyba czołowa/już nie ma Polish Worksa:whistling: = nareszcie pozbyłem sie parchów przy styku szyby z dachem mnie też ten temat męczy, trzeba ciąc szybe i wrzucić nowa uszczelke:facepalm:- XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp.- XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
ale Ty chlopcze wiesz ze tam sie wypada nakurwic jak bombowiec pełen talibow tarzac w blocie i pasc jak pet w namiocie albo przed? gadasz jakbyś tam był- XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
na piątek tylko gryla bym zostawił, bo wiadomo nie wszyscy przyjadą o 15, czy tam 16, na sobotę też tylko kolacja, a na niedziele śniadanie i wsio w temacie no i kluczyki do recepcji na 3 dni- XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
Kowi przyjedzie daleko nie będzie z Ostrowa:decayed: nie na bieżąco jesteś- XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
pozwole Cie się rozłozyć na trawie, przed moim pokojem- XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
rzut beretem z buta- Montaż tempomatu A4 B5
Witam, zamontowałem tempomat, mam oryginalną wiązkę, z białą kostką włącznie, poprzekładałem piny jak należy, ale wisi osobno czarno-niebieski kabelek, czy to zasilanie do pinu 8 w pomarańczowej kostce? - [ALL B5] Audi A4 B5 do zamknięcia SPRZEDANE