Treść opublikowana przez czorny_07
-
[B5 APS] by czorny
rezystor imitujący żarówkę h7, przez to nie ma przepięc i zasłona opada za każdym razem
-
[B5 APS] by czorny
Zapewne soczewki valeo z q7? bodajże
-
[B5 APS] by czorny
A jak! Koniec zawieszajacej sie przesłony bixa I przy okazji uszczelnienie przetwornic
-
Struktura do plastikow
tak:wink:
-
Struktura do plastikow
do dokładki to struktura, myslalem, ze bedziesz malował elementy wnętrza
-
Struktura do plastikow
jest mocno chropowaty, lepiej użyj
-
Gdzie kupić układ wydechowy do A4 B5 1.6?
szukaj na alledrogo, ja dorwałem kiedyś zamiennik do swojego, byłem zadowolony
-
Siemka chłopaki doradźcie mi co mogę zrobić na początek by wyglądała ładniej!!??
kołpaki off
-
[B6 AVF] Czarny CWIAROWÓZ
Srodek juz skonczony, teraz rezanie z zewnatrz. Na poczatek kolka 18" z RS. W przyszlym tyg powinny byc juz u mnie i powoli beda przygotowywane do sezonu. a takie masz miety do wzięcia
-
Problem z kierunkowskazami. PILNE! POMOCY!
A jak jedna to co? Pytam z ciekawości bo spotkałem się kiedyś z podobnym przypadkiem. przełącznik awaryjek
-
[ALL B5] Black Hole Avant by Kriss
W Nysie też dobry sezon się szykuje:kox: którego Nysa w tym 2014? jeszcze nie wiadomo, pewnie koło stycznia będzie info
-
Problem z kierunkowskazami. PILNE! POMOCY!
to napisz co było..?
-
[ALL B5] Black Hole Avant by Kriss
zamów sobie już komplet szyb w twoim roczniku
-
[B5 APS] by czorny
jest dx ---------- Post dopisany at 19:46 ---------- Poprzedni post napisany at 19:45 ---------- bedzie 320mm:naughty: a może 360mm? mam dwa komplety Przecież ja mam stał 16" na zimę Najwyższy czas zmienić na 18" taa ---------- Post dopisany at 17:47 ---------- Poprzedni post napisany at 17:47 ---------- taka sytuacja http://i.imgur.com/55PbHmx.jpghttp://i.imgur.com/zJAxdSj.jpg Andrzeju.Dlaczego to:kwasny:Trzeba było pakować coś innego:wink: zawsze mi sie podobalo navi +, a kase którą dołożyłbym na rns-e wydam na progi:decayed:
-
[B5 APS] by czorny
bedzie 320mm:naughty: a może 360mm? mam dwa komplety Przecież ja mam stał 16" na zimę Najwyższy czas zmienić na 18" taa ---------- Post dopisany at 17:47 ---------- Poprzedni post napisany at 17:47 ---------- taka sytuacja
-
[APR] Kupiony i gotowy do lekkich modyfikacji :)
on chociaż ma ESP
-
Audi A4 B5 by MatUsh Gwint, 18" Flat Five, Xenon, Skóra
za ile wyrwałeś?
-
[ALL B5] Black Hole Avant by Kriss
Chcesz się pochwalić swoją? Nie kupiłem plaka
-
[ALL B5] Black Hole Avant by Kriss
Ale brudno
-
[B5 AFN] Daily Car by fafnasty 19"
z tego co sie orieentuje to poducha Ci nie wystrzeli bo jest dwunabojowa czy coś w ten desen
-
[B5 APS] by czorny
bedzie 320mm:naughty: a może 360mm? mam dwa komplety Przecież ja mam stał 16" na zimę
-
[B5 APS] by czorny
nie
-
[B5 APS] by czorny
u dudsa jak w boeing 737
-
[B5 APS] by czorny
za co panie za co:banan:
-
[B5 APS] by czorny
będzie rnsd