Treść opublikowana przez czorny_07
-
[B5 AFN] Audik Solara Gwint Xen Spryski itp
Ale to ja wypełnianiem wniosek i było zaznaczone dwurzędowa, babka jeszcze do mnie ze na wniosku jest kwadratowa a przyszła płaska...
-
[B5 AFN] Audik Solara Gwint Xen Spryski itp
i tak macie dobrze, bo u mnie na wiosce nie idzie wtórnika wyrobić, byłem złozyc wniosek o kwadratowa tablice, w urzędzie przeszło, a przyszła płaska, trzeba przejerestrować auto, żeby otrzymać kwadratową tablice.. ja już jestem po podwójnym zabraniu dowodu, za miedzy innymi wystajace koła, obrys, brak rejestracji i trują dalej
-
[B5 APS] by czorny
Teraz mi to mówisz, a ja sie mecze z ta przejściówka, wyglada to jakoś ładnie i działa?
-
[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
miałem ostatnio poliftowe w dobrej cenie nie szukam z S4B6. zostają te ---------- Post dopisany 29-10-2013 at 13:24 ---------- Poprzedni post napisany 28-10-2013 at 20:02 ---------- http://www.toyota.bonkowscy.pl/m/uploads/10/mobility/oprzyrzdowanie_6.jpg no gałka mod na plus, na dach koguta, żebyś czuł się jak w wózku widłowym
-
1.8T Bandit by Magicbattle// swap na polifta
a ze mnie się śmiał, dobrze, ze kolor Ci pasuje
-
[B5 APS] by czorny
lampy bidzia robota, a co do klapy, to tak rzadko ją otwieram, że tego nie widze
-
[B5 APS] by czorny
67 1234 5678 0000 0000 1234 5678
-
[B5 APS] by czorny
Taka sytuacja
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
A bez podswietlania "pamiec" jest? Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2 ---------- Post dopisany at 20:47 ---------- Poprzedni post napisany at 20:43 ---------- I sprobuj kombinacji 9pin z plus po zaplonie a 10 pin z 23 (t32) niebieska. Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2 chodzi Ci o zmostkowanie? teraz mam zmostkowany 10 i 9 i swieci caly czas
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
po raz drugi wziąłem się za wkładanie licznika do mojego przedlifta, ofiarą padł licznik s6 c5, zrobiłem przejsciówkę, wszystko ładnie śmiga, wskazania, obroty, prędkość, problem zaczyna się z podświetleniem mianowicie z zółtej przedliftowej kostki wychodzą dwa piny pod tytułem: 9 -Terminal 30 10 -Terminal 30 a liftowego licznika wychodzi tylko jeden taki pin pod tyutłem terminal 30 i jest to pin 23 niebieskiej kostki(32) gdy podłącze pod pin 9 zółtej kostki, licznik chodzi po przekręceniu kluczyka jak nalezy, ale nie ma podtrzymania(kasuje sie data czas), gdy zaś podłącze pod pin 10 licznik cały czas jest podświetlony niezaleznie od tego czy kluczyk jest w stacyjce czy go nie ma,gdy tylko jest na pinie 10 nie reaguje w ogole na przekrecenie kluczyka, gdy zmostkuje te dwa piny, wszystko śmiga, ale podświetlenie cały czas zostaje, czy może mi ktoś powiedzieć co tu jest na rzeczy?
-
[ALL B5] Black Hole Avant by Kriss
ten tym RS4 chyba na jałowym jechał
-
[ALL B5] szerokie s4
Ty szatanie
-
[ALL B5] Audi A4 B5 do zamknięcia SPRZEDANE
za szybko modzisz za pół roku auto na sprzedaż bo nie ma co robić i gdzie dłubać
-
[ALL B5] Audi S4
o kurwości:banan:
-
[ALL B5] RTDSI4 B5,5 Avant
no widziałem te ori słoneczka, naciagniesz 155/60/15 i będzie kocur:grin:
-
[ALL B5] RTDSI4 B5,5 Avant
gleba, koło, lakier
-
[B5 AJL] 180KM Turbo Quattro Sedan Czas na Sprzedaż
http://pl.memgenerator.pl/mem-image/tu-sie-jebnij-pl-ae0808-1 +1
-
[ALL B5] Audi S4
robi robotę, jak zamierzasz zabudować tył?
-
[B5 APS] by czorny
damy radę, pojade z przyczepką
-
[B5 APS] by czorny
kuba mysle, ze maksymalnie do soboty dolęce, bo teraz nie mam kiedy
-
[B5 APS] by czorny
Ni chu chu bo zawias będzie przy najbliższym homo-spocie i wspólnym rezanku W tym tygodniu już musi wypalić wspólnym rezanku sobotę mam wolną to możesz wpaść A coś w tygodniu? raczej nie dam rady, w kontakcie ---------- Post dopisany at 21:35 ---------- Poprzedni post napisany at 21:35 ---------- PW:decayed:
-
[B5 APS] by czorny
Ni chu chu bo zawias będzie przy najbliższym homo-spocie i wspólnym rezanku W tym tygodniu już musi wypalić wspólnym rezanku sobotę mam wolną to możesz wpaść
-
[B5 APS] by czorny
zawias mam krzywy i wyzej nie chce iść, wybieram sie po ten zawias do jawora odkąd pomalowałem gablotę
-
[B5 APS] by czorny
zgłoś się do http://a4-klub.pl/members/bidzio1-67601/, naprawdę polecam, profi podejście, gość słowny, szybko i dobrze:wink:
-
[B5 APS] by czorny
jest idealnie, na żywca robi mega robotę