Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

czorny_07

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez czorny_07

  1. Od ruskich kupujo andrzeje i tdi zalewajo
  2. Nie poxilina tylko szpachla, spawy sa szlifowane i delikatnie szpachlowane żeby nie rzucały się tak w oczy Dla mnie on robi największą robotę ale gdyby byl x, a nie pojedynczy ---------- Post dopisany at 19:43 ---------- Poprzedni post napisany at 19:42 ---------- Dla mnie on robi największą robotę +1:thumbup1: Jeszcze lepiej gdyby tam był X noo własnie +1:decayed:
  3. wszystko fajnie, ale chyba zle skalibrowales wskazowke od paliwa:grin:
  4. ten zastrzał wzdłuyz tylnych rurek bym sobie darował
  5. malowanie w niebieski?
  6. a czy kupujo andrzeje to tak jest:decayed:
  7. :polew: musze rozkminić jeszcze jak zamontowac kratke zderzaka, bo obecnie była walnięta na wkręty z każdej strony, ale teraz żeby odkręcić mocowania rejki będe musiał zdemontowac pierw kratke. Nie moge juz jej walnac na wkręty z każdej strony bo nie da sie tego odkręcić z zewnatrz, no ale cos wymyślimy, planowany koniec prac WTOREK:banan: pójdzie jeszcze polerka, ale juz nie całosci:wink: na rzepy
  8. -64
  9. 1ba , z tym że siedzi podobnie jak 1be bo mam sprezyny od 1.6 ---------- Post dopisany 14-11-2013 at 08:37 ---------- Poprzedni post napisany 11-11-2013 at 11:46 ---------- Taka sytuacja
  10. cholera, 310
  11. Nie... te Twoje mnie nie robia wogóle:grin: cholera
  12. http://a4-klub.pl/felgi-opony-156/felgi-mercedes-benz-model-alioth-304319/
  13. 1ba się nie pokazuje
  14. od środka nic nie widać, tylko troche kleju, te od rejki świecą normalnie:wink:
  15. miety miały być docelową felgą, ale prawdopodobnie wpadna dare 8,5j/9,5j, jeżeli ktoś na forum zainteresowany jest mietami pw,
  16. mój już koza edition, czyt 1ba
  17. szybciej niż Ci się wydaje :decayed:
  18. ja w tym tygodniu będę musiał przejść na pakiet zima 1ba:decayed:
  19. kręciłeś w ogóle coś gwintem?
  20. no właśnie nie piszczo:wink: ---------- Post dopisany at 14:47 ---------- Poprzedni post napisany at 14:43 ---------- założyłem chyba w ostatni ciepły weekend, nie chce mi się leżeć pod autem przy -5* ja tam odwlekam, bo na takim setupie nie moge patrzyć na auto, do tego jeszcze stal
  21. trzabyło nie przyjmować leży w urzędzie do dziś, bo dowiedziałem sie o tym telefonicznie, tylko nic dalej z tym nie zrobie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.