Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

czorny_07

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez czorny_07

  1. będą pasować
  2. 1 be to -20mm od fabrycznego, i jeszcze nizsze sportowe oryginalne 1bv
  3. mam podobny problem, falowanie obrotów, mówisz o czujniku temperatury cieczy? który jest pod przepustnicą?
  4. skorzystałem z DIY Tomasza:decayed: strona prawa siedzi, lewa w weekend
  5. Blenda spoko ale nie za taki hajs Zderzak odebrałem od plastikarza, bardzo fajnie mu to wyszło, trzeba tylko delikatnie szpachlą przeciągnąć i będzie bajka, jutro wędruje do lakiernika Mi sie udało wyrwać za 100 juz z kw, rejestracja będzie Cie denerwować
  6. dzentelmeni o pieniądzach nie rozmawiają, liczy się projekt zapytajcie Maxa, kowiego, gracjana, mrogala, kaja.. mógłbym tak wymieniać do jutra
  7. zamiast gładkiego ryja, lepiej blende zainstaluj, początkowo jeździłem bez rejki, zaczeli się o nią upominać i auto z rejką w ogole nie robiło roboty..
  8. bedzie perdolnięcie:slina: https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-frc3/q79/s720x720/1378756_555839611136774_540236417_n.jpg właśnie z tej a czy mam te fele, dzisaj je odebrałem, naprawde ryją banie ---------- Post dopisany at 21:21 ---------- Poprzedni post napisany at 21:21 ---------- do ogarnięcia troche brakuje ---------- Post dopisany at 21:22 ---------- Poprzedni post napisany at 21:21 ---------- https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-frc3/q79/s720x720/1378756_555839611136774_540236417_n.jpg czy bedzie perdolnięcie:slina:?? ta fela napewno lepsza niz ten wynalazek co byl wczesniej ale czy ta fela az tak jara beret ?Moze parametrami Ale gdyby nie byla od porsche to pewnei bym nie zwrocil uwagi na nia. Czasem mam wrazenie ze jaracie sie felami bo sa od lambo czy mietka a wygladaja beznadziejnie. Moze musze dorosnac bo zwykle tzw forumowe prosiaki tez mi jaj nie urywaly ale wniektorych autach jako dopelnienie calosci jak w smerfie mrogala czy u armiego rwalo cycki. Tutaj ta fela tez pewnie sie komponowac bedzie bo czorny to rezacz sreberka na miare medika ale czy sama felga rwie suktki hmm nie wiem. to medik coś rezał?
  9. nie szło ich ruszyć, mam zastępcze ---------- Post dopisany at 20:21 ---------- Poprzedni post napisany at 20:21 ---------- brawo za wytrwałość
  10. dzisaj zaczął się demontaż eSy Duffiego, zawinąłem progi czarny plastik(próg) przedliftowy wywaliłem całkiem, będzie srebno, niestety pokazało się troche rdzy z którą najpierw trzeba powalczyć po otwarciu drzwi będzie gładko
  11. już obczaiłem, b7 ma szyne w podlodze, trzeba by przeszczepić z b5, ale tak by nie wygladało jak shit, do zrobienia, trzeba dorwać jakieś placki na testy
  12. fotele z b7 sa p&p?
  13. jedyne sluszne to te rh zw3 za 1800 zł, ale one sa do zrobienia więc musisz włozyc jakis tysiąc zeby wygladaly, a reszte 17' sobie odpusc
  14. w piątek będę
  15. nad wyborem gumy bedę zastanawiał się w marcu, teraz czeka mnie malowanie zderzaka i progów, i zakodowanie licznika i tunera TMC
  16. żart, 215/225:grin:
  17. 205
  18. u czornego też mikołaj był i przyniósł Porsche 18x8J ET 50, 18x10J ET65
  19. według mnie te canardsy w ogóle nie leżą na twoim wozie, nie rob calibry..
  20. nie ma tragedii, jeśli pójdzie notka do pzu to sporo się odbijesz
  21. sam ją wcisnąłem, nic nie słychac po cd eject

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.