Treść opublikowana przez czorny_07
-
[B5 AJM] WHITE BITCH AWX 163 HP 360 NM GWINT 18
flat fives z a8
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
te kratki w połysku mi nie lezą brakuje UESA na tyle
-
Moja A4 po ostrym tuningu :-)
Whyme, po prostu się wstydzi co kupił
-
Moja A4 po ostrym tuningu :-)
o w pyte!
-
Moja A4 po ostrym tuningu :-)
niezla fura :slina: dorzuć jeszcze wooooooooooooooooooooooooooooooow
-
Niskie zawieszenie z przodu a4 jak podwyższyć?
w takim razie czekam, podrzuć mi na PW
-
Niskie zawieszenie z przodu a4 jak podwyższyć?
zarzuć jakimś zdjęciem, jak auto stoi w dzień, oryginalne zawieszenie jest bardzo komfortowe, ale jestem przywyczajony do jazdy na sztywno, chętnie się zamienie
-
Niskie zawieszenie z przodu a4 jak podwyższyć?
chętnie się zamienie, posiadam oryginalne zawieszenie
-
otiweranie auta z pilota
wystarczy centralka z pilotem, z allegro, po schemacie sobie podłączysz bez problemu
-
[ALL B5] szerokie s4
to już bym zmieniał na zwrotnice z b6, pod większa tarcze
-
[ALL B5] Audi S4
- [ALL B5] szerokie s4
moje są marne, podejdzie to p&p, czy trzeba sie babrać ze zwrotnicami?- [ALL B5] szerokie s4
a co robisz ze starymi heblami?- [B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
hmm, dawcą musi być zderzak rs4, czy da się to jakoś naciągnąć?- [B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
w pytę, wyglada lepiej niz rs:naughty:- [B5 AJL] Rude A4 1.8T by OLI
albo w jedną albo w drugą, raz myslisz o czarnym dachu, szyby osmolone, a teraz o chromie a no i zdejmiu te cyckowe spryskiwacze- [B5 APS] by czorny
Jadł olej i pocily sie osłony zaworów, wiec najtańsza opcja była zmiana ---------- Post dopisany at 20:37 ---------- Poprzedni post napisany at 20:37 ---------- Już nie ma- [B5 APS] by czorny
Niestety odmówiło posuszenstwa ---------- Post dopisany at 20:32 ---------- Poprzedni post napisany at 20:32 ---------- chyba supercharczec- [B5 APS] by czorny
zapomniałem zupdateowac wątek, na pokład wjechało 2.8 APR teraz zostało jedynie http://www.forum.alfaholicy.org/attachments/tuning_mechaniczny/11237d1275687674-chip_tuning_mapy-g2_001.jpg paczka już idzie- [B5 APS] by czorny
zapomniałem zupdateowac wątek, na pokład wjechało 2.8 APR- 1.8T Bandit by Magicbattle// swap na polifta
hmm, może jakiś odblask? ODBLASK POMARAŃCZOWY SAMOPRZYLEPNY 5 X 10,5CM (3717860406) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.- [b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
zespawany zderzak kocur:banan:- [B5 AVG] Moje sreberko:)
dlatego posłuchaj zboczeńców takich jak my i od razu szukaj 18' ja mam 18 i jeździ się ok trzeba tylko uważać po jakich drogach się jedzie A jak z żywotnością zawiechu przy 18":) bez znaczenia, jak latasz poniżej 60cm, to nie czuć różnicy czy wali wachacz czy buda- [ALL B5] Black Hole Avant by Kriss
Miliard pytań/ sec Ile to roboty wykręcić licznik 2srubki, wypiac kostki, wyjąc szybke i wskazówki ustawiasz palcem do miejsca docelowego- [b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
te riale w pytkę :banan:dare się chowają - [ALL B5] szerokie s4