Treść opublikowana przez czorny_07
-
[B5 APS] by czorny
wpadły lampy II lift, pierwszy sedan na bidziowych ledach, jest kocur!
-
[B5 APS] by czorny
spoko, nie ma ciśnienia ---------- Post dopisany 22-10-2013 at 08:36 ---------- Poprzedni post napisany 19-10-2013 at 17:32 ----------
-
[ALL B5] RTDSI4 B5,5 Avant
zrobił fake rurki, żeby myśleli że to diesel
-
[B5 APS] by czorny
no jak przywieziesz to sie upcha ---------- Post dopisany at 15:05 ---------- Poprzedni post napisany at 15:04 ---------- dobrze, że zbierasz, bo nawet nie wiesz ile kosztuje Cie dzień zwłoki odebrania gryla
-
[ALL B5] RTDSI4 B5,5 Avant
gra Ci radyjko, jak masz automapę odpaloną? bo to jakieś radyjko z androidem?
-
[ALL B5] Black With Red - na X5
moje boczki Ci też podeśle
-
[ALL B5] Audi S4
numer jeden tego forum:kox:
-
[ALL B5] Black With Red - na X5
o parkowaniu to już w ogole nie wspominam, krawężnik ledwo od ziemii odstaje, a Ty sie zabierasz jak pies do jeża ale jak widze go gdzieś w odbiciu jak jade, to wszystkie nerwy przechodzą a wracając z ostrowa straciłem klime, przy dobiciu, zrobiła mi się nieszczelność gdzieś, gwizdało jak w czajniku:decayed:
-
[ALL B5] Black With Red - na X5
Raczej ganiam wszędzie w okolicy bo znam drogi.Drugie auto jest żony ale czasami z niego korzystam:wink: ja ostatnio latam coraz dalej, to idzie się zdenerwować :decayed: albo trzesz, albo urywasz michę
-
[ALL B5] Black With Red - na X5
następnym krokiem będzie powietrze to chyba nie twój daily car, że możesz sobie pozwolić na taki low?
-
[B5 APS] by czorny
biore palnik, przy wylocie z ostatniego tłumika, podginam rurki, nie wiem jak w quattro, ale w oścę te rurki są dość długie i myślę, że bez problemu je podegnę
-
[B5 APS] by czorny
własnie je zmierzyłem, mają 70mm, ale fakt, mogłem dowalić 75mm, ale myślałem, że już za duże będą te kominy, podniose troche wydech do góry, żeby licowało się z dokładką, powinno być lepiej ---------- Post dopisany at 18:05 ---------- Poprzedni post napisany at 17:56 ---------- czego?
-
[ALL B5] Black With Red - na X5
liga:slina:
-
[ALL B5] Black Hole Avant by Kriss
znana miejscówka, graty Kriss:naughty:
-
[B5 APS] by czorny
63mm chyba średnicy, starczy
-
[B5 AJM] WHITE BITCH AWX 163 HP 360 NM GWINT 18
Każdy tak mówi, w końcu robi sie mało
-
[B5 AJM] WHITE BITCH AWX 163 HP 360 NM GWINT 18
na pierwsze 3 dni
-
[B5 APS] by czorny
do wijewa by mi odpowiadało, do sławy mam wiele dalej
-
[B5 APS] by czorny
a masz jakieś II lift w igła stanie? Z racji zakazu handlu na forum nie odpowiem, ale powiem Ci, że Odzarypania jest .. liści na dworze. Podrzucić Ci dzisiaj do Wijewa? ---------- Post dopisany at 16:27 ---------- Poprzedni post napisany at 16:26 ---------- Chyba, że zrobiłeś mi już obrys to wlecę umówmy się na ten obrys to zrobimy na miejscu, jeśli masz w igła stanie, to o której w wijewie?
-
[B5 APS] by czorny
a masz jakieś II lift w igła stanie?
-
[B5 APS] by czorny
taka sytuacja naszczęscie dało się pospawać... przy okazji zmieniłem też końcówkę drążka, która była w stanie krytycznym i na koniec wpadły końcówki z kwasu before: after:
-
[ALL B5] Black Hole Avant by Kriss
srebna w odbiciu, nasmalcował
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
to podobnie jak u mnie, tylko u mnie sie dlugo rozpalaly, teraz sekunda i jasno na chinskim palniku:wink:
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
widze ruszyłem fale przetwornic, wziąłem je od grześka jakiś miesiąc temu, różnica miazga
-
[ALL B5] Audi A4 B5 do zamknięcia SPRZEDANE
Mi przy 9,5j et 31 pół centa do sprezyny Fk