Treść opublikowana przez czorny_07
-
[B5 ABC] Smaragd Perleffect...
nie odczułem jakiegoś zamulenia
-
[B5 ABC] Smaragd Perleffect...
tylko modzić u mnie w 2.4 na pełnym przelocie gada tak: a4 przelot - YouTube
-
[B5 AFN] kolejne body rs4 b5
mefju ma na opchniecie jeszcze lexy, ja bym brał
-
[B5 AJL] Rude A4 1.8T by OLI
kreski się skonczą, jak 18 na 225 załozy
-
[B5 AJM] Fake s4 US /SPRZEDAM
tero klipy ogladajo
-
[B5 APS] by czorny
szary odcien miała, zresztą widać po plastikach, ze nie są do konca czarne ---------- Post dopisany at 00:37 ---------- Poprzedni post napisany at 00:36 ---------- mój stary co kawałek był poprzecierany ---------- Post dopisany at 00:37 ---------- Poprzedni post napisany at 00:37 ---------- mój stary co kawałek był poprzecierany
-
[B5 AFN] kolejne body rs4 b5
no widzisz a kurna niechciales przekroczyc progu,kur....trzeba bylo cie namawiac :grin: nie chciał się wpraszać
-
[B5 APS] by czorny
Wpadła czorna wykladzina, robi robotę Wysłane japkiem kaja
-
[B5 AFN] kolejne body rs4 b5
na ostrów 2014 spię w twoim aucie
-
A4 b5 sedan Biała perła by Soba
215/35
-
[ALL B5] RTDSI4 B5,5 Avant
musze do Ciebie podlecieć sobie Rskowego gryla przymierzyć
-
[B5 APS] by czorny
Ktoś chciał zdjęcie wydechu Taka sytuacja Lewa bardziej podjechana, niedługo trzeba będzie wymienić Wysłane japkiem kaja
-
Rezanie gładkiego liftowego zderzaka
jeżdze już z tym ustrojstwem 8 miesiąc i nic się z tym nie dzieje
-
[ALL B5] RTDSI4 B5,5 Avant
+1 Albo Tfsi Naciapane z sedesu ... OILchlejusy sam jestes chlejus, Maksio za te piniendze mogł mieć 6 lad młodrzego młotrzego!
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Szyby korbki lekko chodzo Jedyny minus tego auta to ten na akumulatorze Wysłane japkiem kaja
-
[ALL B5] RTDSI4 B5,5 Avant
Max skąd wy w tym lubuskim macie te okazje grile rs? Duffy to samo, daj znać jak cos będziesz widział w przystępnej cenie Wysłane japkiem kaja
-
[B5 AEB]"A4 avant na CLS" Strona 15...
jeszcze mnie tam musicie wcisnąć, jak w końcu odpowiedzą na zgłoszenie, bo już prawie dwa tyg czekam i zero odezwu
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
Musisz zamawiać pokój tak jak ja z mefjem Wysłane japkiem kaja
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
tyle fotek napstrykałeś armiemu co na całym ostrowie Adam, klasa, szkoda, że nie dojechałeś, podsumowując, kowi kręć w doł
-
[B5 APS] by czorny
no ładnie jest, zolte halo musze oderwać. bedzie ladny clear ---------- Post dopisany at 21:20 ---------- Poprzedni post napisany at 21:13 ---------- dzięki panowie
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
no ja tez, ale wpakowac sie w jedno auto i strzała
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
Koło dropsone stał mefja ulep, a moim byliśmy na żarciu Wysłane japkiem kaja
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
Ja z whyme koczowalismy do 15 prawie na ośrodku, a dropsone przedłużył sobie dobę hotelowa Wysłane japkiem kaja ---------- Post dopisany at 16:26 ---------- Poprzedni post napisany at 16:25 ---------- Jest daleko wuja, ale nie wykluczone ze wpadne Wysłane japkiem kaja
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
Z integracji by drugi film moznabylo cyknac Wysłane japkiem kaja
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
Gdzie ja byłem? Wysłane japkiem kaja