Treść opublikowana przez czorny_07
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
cwiara nie chwaliłeś się, że zrobiłeś sobie ledy w bagażniku
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
miał byc cały bagaznik? a co to K.... jest:decayed: to to do schowka wejdzie:naughty: no ale to przecież do schowka jest, bo ma klimatyzowany, reszta alkoholu w bagażniku
-
[B5 APS] by czorny
ostrów wita
-
[B5 APS] by czorny
w przyszłym tyg jade na kanał to ustrzele fotkę jak to wszystko u mnie wygląda, jeśli chodzi o rolowanie nadkoli, to samo nadkole, miałem lekko docięte i przylepione chwilo tasmą srebną wzmacnianą, to było chwilowe rozwiązanie
-
[B5 APS] by czorny
ogląda się fajnie, a robić nie ma komu
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
---------- Post dopisany at 23:16 ---------- Poprzedni post napisany at 22:46 ---------- Pany a co robimy z alkoholem? Każdy kupuje to co chce czy robimy ankietę żeby kupić jeden rodzaj ? masz każdemu po litrze postawić tego co lubi, za te wszystkie pytania i pomoc. +1 GWERTY moim mistrzem
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
- [B5 APS] by czorny
póki co tylko klapa + lampy ---------- Post dopisany at 22:29 ---------- Poprzedni post napisany at 22:19 ---------- i po południu spędzonym w garażu jutro matowanie + wstępne oklejanie- [B5 APS] by czorny
tutaj małe spy foto dopiero jutro się zabiorę za US i będę wiedział co i jak z zamkami- [B5 APS] by czorny
kuba w piatek chyba, chociaż przedzwonie do Ciebie po 17- [B5 APS] by czorny
do ostrowa trzeba zdążyć z tym co się stało:decayed:- [B5 APS] by czorny
jeżeli czorny usuwa listwy z drzwi to wiedz, że cos się dzieje- [AAH V6] intercooler
u mnie też duffy montował icka, w zakresie dolnych obrotów czujesz się jak w rakiecie, dzieki duffy- [ALL B5] USA OEM+ by mrogal SPRZEDAM...
- [ALL B5] USA OEM+ by mrogal SPRZEDAM...
już ogarnąłem, czcionka niemiecką macie? ---------- Post dopisany at 15:50 ---------- Poprzedni post napisany at 15:49 ---------- polecam się na przyszłość- [ALL B5] USA OEM+ by mrogal SPRZEDAM...
Maurycy ja tez sprowadzalem klape z Ameryki, jest gość na forum co zajmuje się importem takich klap, jego nick to: Whyme? ---------- Post dopisany at 09:59 ---------- Poprzedni post napisany at 09:56 ---------- Marcin interesuje mnie "krój" i wypuklosc, naogladalem się tych tablic na vag evencie, wydają się inne- XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
kolegów szukasz? już nie ma czarnych klamek- [ALL B5] USA OEM+ by mrogal SPRZEDAM...
mrogal, masz gdzieś pod ręka picture rejki US z bliska, bo kaju podesłał mi gościa co robi, ale chciałbym zobaczyć jak to wygląda:wink:- [B5 AFN] 98' aka "Bocian" by Raymax
korbotronik doszedł?- [B5 APS] by czorny
nie ma opcji wyrwałem poszycia liftowe od kuby i klapę usa rezam, chce pomalować padakę do ostrowa ---------- Post dopisany at 16:09 ---------- Poprzedni post napisany at 16:07 ---------- duffy dzięki twoim chinolom znikł dźwięk komarynki- [B5 AFN] Moja zielona Audi A4 Avant :) Ledy, chromy, bixy, zderzak s4
nie ma biedy, bo są ledy- [B5 APS] by czorny
no i już docelowo a4 przelot - YouTube- [B5 AFN] Audik Solara Gwint Xen Spryski itp
mrogal, jak zawsze w interesach- [B5 AJM] Grill RS4/ kiera S4/ Gwint SS/ FIS / 18^^ Scirocco ...
+1 ja musialem przetoczyć, a kupiłem z alledrgo 66,6 na 57,1- [B5 AJM] OGrowóz
po ciężkich rozkminach w końcu coś wybrałeś, moim zdaniem dobry wybór, szkoda, że nie może iść w dół - [B5 APS] by czorny