Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

czorny_07

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez czorny_07

  1. cwiara nie chwaliłeś się, że zrobiłeś sobie ledy w bagażniku
  2. miał byc cały bagaznik? a co to K.... jest:decayed: to to do schowka wejdzie:naughty: no ale to przecież do schowka jest, bo ma klimatyzowany, reszta alkoholu w bagażniku
  3. ostrów wita
  4. w przyszłym tyg jade na kanał to ustrzele fotkę jak to wszystko u mnie wygląda, jeśli chodzi o rolowanie nadkoli, to samo nadkole, miałem lekko docięte i przylepione chwilo tasmą srebną wzmacnianą, to było chwilowe rozwiązanie
  5. ogląda się fajnie, a robić nie ma komu
  6. ---------- Post dopisany at 23:16 ---------- Poprzedni post napisany at 22:46 ---------- Pany a co robimy z alkoholem? Każdy kupuje to co chce czy robimy ankietę żeby kupić jeden rodzaj ? masz każdemu po litrze postawić tego co lubi, za te wszystkie pytania i pomoc. +1 GWERTY moim mistrzem
  7. póki co tylko klapa + lampy ---------- Post dopisany at 22:29 ---------- Poprzedni post napisany at 22:19 ---------- i po południu spędzonym w garażu jutro matowanie + wstępne oklejanie
  8. tutaj małe spy foto dopiero jutro się zabiorę za US i będę wiedział co i jak z zamkami
  9. kuba w piatek chyba, chociaż przedzwonie do Ciebie po 17
  10. do ostrowa trzeba zdążyć z tym co się stało:decayed:
  11. jeżeli czorny usuwa listwy z drzwi to wiedz, że cos się dzieje
  12. czorny_07 odpowiedział(a) na 86Edwin17 temat w 2.8
    u mnie też duffy montował icka, w zakresie dolnych obrotów czujesz się jak w rakiecie, dzieki duffy
  13. już ogarnąłem, czcionka niemiecką macie? ---------- Post dopisany at 15:50 ---------- Poprzedni post napisany at 15:49 ---------- polecam się na przyszłość
  14. Maurycy ja tez sprowadzalem klape z Ameryki, jest gość na forum co zajmuje się importem takich klap, jego nick to: Whyme? ---------- Post dopisany at 09:59 ---------- Poprzedni post napisany at 09:56 ---------- Marcin interesuje mnie "krój" i wypuklosc, naogladalem się tych tablic na vag evencie, wydają się inne
  15. kolegów szukasz? już nie ma czarnych klamek
  16. mrogal, masz gdzieś pod ręka picture rejki US z bliska, bo kaju podesłał mi gościa co robi, ale chciałbym zobaczyć jak to wygląda:wink:
  17. korbotronik doszedł?
  18. nie ma opcji wyrwałem poszycia liftowe od kuby i klapę usa rezam, chce pomalować padakę do ostrowa ---------- Post dopisany at 16:09 ---------- Poprzedni post napisany at 16:07 ---------- duffy dzięki twoim chinolom znikł dźwięk komarynki
  19. no i już docelowo a4 przelot - YouTube
  20. mrogal, jak zawsze w interesach
  21. +1 ja musialem przetoczyć, a kupiłem z alledrgo 66,6 na 57,1
  22. po ciężkich rozkminach w końcu coś wybrałeś, moim zdaniem dobry wybór, szkoda, że nie może iść w dół

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.