Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

czorny_07

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez czorny_07

  1. czekam na maszynkę do rolowania i problem zniknie
  2. Brak rejki + merce Sent from my HTC using Tapatalk
  3. ulep roku
  4. nie ogarnąłem ---------- Post dopisany at 20:37 ---------- Poprzedni post napisany at 20:37 ----------
  5. nie jest allroad, drugie koło stało w japie, dlatego tak wyszło:
  6. przedsmak fotek z nysy:decayed:
  7. bedzie malowanie, jak doleci s4 na tył
  8. aktualny setup 59/ 60,5:naughty: tak tak, wiem, rejestracja wylatuje
  9. czorny_07 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    Leci ktoś na vag nysa?
  10. Ktoś leci na vag nysa?
  11. gołego frontu nie widziałeś
  12. jest masakra, zreszta zobaczysz za tydzień, gładki zdeś cały w odpryskach:facepalm: ---------- Post dopisany at 22:17 ---------- Poprzedni post napisany at 22:16 ---------- jak mu gwałtownie nie depniesz na gaz to dźwięk sie nie załącza, brak gwałtownego operowania gazem - brak stożka, jeżeli chcesz zachować komfort i cisze to Ci się uda, mnie pasuje, a jak wyprzedasz i słysysz ten ryk to fajnie, ja myśle o jakimś K&N - głównie właśnie dla dźwięku odczujesz minimalną różnice reakcji pedału gazu, jest w jak najlepszym porządku, V6 na stożku to jest to co ty masz 4.2 V8 teraz? ta, to daily, b5 tylko modze
  13. kolor ładny, ale klocków nie musiałeś malować
  14. jest masakra, zreszta zobaczysz za tydzień, gładki zdeś cały w odpryskach:facepalm: ---------- Post dopisany at 22:17 ---------- Poprzedni post napisany at 22:16 ---------- jak mu gwałtownie nie depniesz na gaz to dźwięk sie nie załącza, brak gwałtownego operowania gazem - brak stożka, jeżeli chcesz zachować komfort i cisze to Ci się uda, mnie pasuje, a jak wyprzedasz i słysysz ten ryk to fajnie, ja myśle o jakimś K&N - głównie właśnie dla dźwięku odczujesz minimalną różnice reakcji pedału gazu, jest w jak najlepszym porządku, V6 na stożku to jest to
  15. jest masakra, zreszta zobaczysz za tydzień, gładki zdeś cały w odpryskach:facepalm: ---------- Post dopisany at 22:17 ---------- Poprzedni post napisany at 22:16 ---------- jak mu gwałtownie nie depniesz na gaz to dźwięk sie nie załącza, brak gwałtownego operowania gazem - brak stożka, jeżeli chcesz zachować komfort i cisze to Ci się uda, mnie pasuje, a jak wyprzedasz i słysysz ten ryk
  16. ja z PZU sprawcy czekałem 2 tygodnie
  17. mi się rozni błotnik od reszty auta i tylne drzwi, tak mi gosciu zakonserowwał drzwi od dołu, lakiernik z niego taki, jak ze mnie detalier ---------- Post dopisany at 17:27 ---------- Poprzedni post napisany at 17:25 ---------- Max, monolog to moje drugie ja
  18. jak widać mam stożek założony, nastepnym krokiem jest dolot z nierdzewki/kwasu ---------- Post dopisany 02-06-2013 at 20:26 ---------- Poprzedni post napisany 01-06-2013 at 20:34 ---------- gość pomylił przyciski w kalkulatorze i wyszło zamiast zdjęcia cosik jak gada AUDI A4 V6 sound - YouTube ---------- Post dopisany 03-06-2013 at 16:58 ---------- Poprzedni post napisany 02-06-2013 at 20:26 ---------- dzisaj wyglinkowałem auto + wosk, poerwszy raz glinkowałem, po czym stwierdziłem, że mam całe auto do malowania, wszędzie jakieś odpryski, których wcześniej nie było widać, padaka na poczatku lipca auto idzie na polerke, wtedy podejmę dalszą dezycjze co z tym fantem efekt jaki udało mi się uzyskać
  19. o mnie nie zapomnijcie, w końcu rodzina CL600 do CLS:grin:
  20. dobry wybór u mnie na przodzie, ładnie lezy 215/35 na 8,5j:naughty:
  21. sporo zaoszczędzisz, ale przypuszcam, ze i tak uderzy po kieszeni, bo w takich sprawach zawsze wychodzi coś nie spodziewanego, wielki szacun za podjęcie się Jakieś 1500zł zaoszczędzone... że uderzy to wiem, ale nie ma sensu tego na "raty" robić... poskładam, za 2 tygodnie padnie np. rozrusznik i znowu będę wszystko targał? bez sensu zrobić raz z dobrze i mieć spokój to sie zgodze, raz a dobrze, mnie bo to zabiło finansowo i psychicznie
  22. sporo zaoszczędzisz, ale przypuszcam, ze i tak uderzy po kieszeni, bo w takich sprawach zawsze wychodzi coś nie spodziewanego, wielki szacun za podjęcie się

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.