Treść opublikowana przez czorny_07
-
[b5 AHU] by Wajsik nowe koło po cygańsku :)
piękna, trzeba się na te foty ustawić, może w przyszłą niedziele?
-
[B5 APS] by czorny
tyle jezior, a ze mnie taki wędkarz jak z WhyMe rezacz ---------- Post dopisany at 20:20 ---------- Poprzedni post napisany at 20:20 ---------- graty od duffego
-
[B5 AFN++] Vulkanschwarz AVANT by Radim
aira pakuj i po problemie
-
[B5 AFN] Black Avant Evolution /bix/black piano/gwint/312/269/t.awx/216/38e/soft--> 157KM 335NM
to gwint czy springi? :grin:
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
skonczcie spamować ten wątek plax:wink:
-
[B5 AJM] Grill RS4/ kiera S4/ Gwint SS/ FIS / 18^^ Scirocco ...
Dawid klasa
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
Ja swoim się pokażę (o ile nie wepchnę w krzoki i nie spale ) na 16tkach, 1BE, bez zderzaka maski i błotnika, bo w sarne wykurwiłem także się nie przejmuj, czorny na przykład ma srebrnego sedana z czarnymi klamkami, także tego czarne klamki vs B6? 1:0
-
[B5 APS] by czorny
chobienice?
-
[B5 APS] by czorny
nie żywo tak tego nie słychać, wezme od Ciebie te tłumiki koło piątku, bo to jest przyczyna
-
[B5 APS] by czorny
zamiast rury wpadł przelotowy tłumik, wyszło coś takiego: Bez nazwy - YouTube
-
[B5 AEB]"A4 avant na CLS" Strona 15...
ja bylem do 14~ stałem na polance naprzeciwko głownej bramy, zaraz przy samej ulicy, ja też wysle zgloszneie na styled, także może się zobaczymy
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
czarna b6 na PSL z klubowymi ramkami, widziana wczoraj w zerkowie, mineliśmy się we wjezdzie na polanke przed główną bramę?
-
[B5 AEB]"A4 avant na CLS" Strona 15...
ajj, szkoda, że sie nie spikneliśmy
-
Widziany,widziana-kiedy i gdzie?
Czarne b7 na blachach PSZ przed chwila w Tarnowie podgornym koło salonu nissana
-
[B5 APS] by czorny
akcja przelot part 2 jutro wrzuce soundcheck
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
Turbo-Mefju
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
sam Cię nie będę gonił za B6:decayed: pomożemy
-
[B5 APS] by czorny
wczoraj zamówiłem inny tłumik, jakby nie podszedł to dam znać, daj cene na pw i foto jakieś
-
[B5 APS] by czorny
- [B5 APS] by czorny
przy sobocie, operacja wydech, wyleciał środkowy, został tylko tylny ori z 2.4 jest troche za głosno, czy taki tłumik załatwi sprawe? [b]TŁUMIK SPORTOWY RUROWY[/b] firmy[b] "AWG"[/b] DŁUGOŚĆ 40 cm ŚREDNICA 45mm , 50mm , 55mm , 60mm 45mm i 50mm - średnica puszki 76mm 55mm i 60mm - średnica puszki 90mm długość rurek montażowych po obydwu stronach mają po 5cm Tłumiki wykonane są ze stali aluminiowanej Tłumik "AWG" montować można w zamian za katalizator lub pozostałe tłumiki i tutaj movie, jak gada: A4 przelot - YouTube- [B5 AEB]"A4 avant na CLS" Strona 15...
jest kox- [ALL B5] szerokie s4
obadany kilkakrotnie na żywo, ulep roku naturalnie zartuje, fura robi mega robote, a dźwięk po prostu rwie sutyyyyy- [B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
też bym z chęcia upchał te 19 u siebie ja akurat nie widze nic złego w tym, że raz na kwartał leci do DE na 15, no chyba, że lecisz 800 km autostradą, ale jak wiadomo, to nie możliwe, na 18 i 225 już targa Ci kierą w koleinach itp to jest własnie komfort = wygląd- [B5 APS] by czorny
ale czy co chcę? chyba te trójkąciki do szyb- [ALL B5] Audi S4
zdążysz do raceism eventu? - [B5 APS] by czorny