Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

czorny_07

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez czorny_07

  1. piękna, trzeba się na te foty ustawić, może w przyszłą niedziele?
  2. tyle jezior, a ze mnie taki wędkarz jak z WhyMe rezacz ---------- Post dopisany at 20:20 ---------- Poprzedni post napisany at 20:20 ---------- graty od duffego
  3. aira pakuj i po problemie
  4. skonczcie spamować ten wątek plax:wink:
  5. Ja swoim się pokażę (o ile nie wepchnę w krzoki i nie spale ) na 16tkach, 1BE, bez zderzaka maski i błotnika, bo w sarne wykurwiłem także się nie przejmuj, czorny na przykład ma srebrnego sedana z czarnymi klamkami, także tego czarne klamki vs B6? 1:0
  6. chobienice?
  7. nie żywo tak tego nie słychać, wezme od Ciebie te tłumiki koło piątku, bo to jest przyczyna
  8. zamiast rury wpadł przelotowy tłumik, wyszło coś takiego: Bez nazwy - YouTube
  9. ja bylem do 14~ stałem na polance naprzeciwko głownej bramy, zaraz przy samej ulicy, ja też wysle zgloszneie na styled, także może się zobaczymy
  10. czarna b6 na PSL z klubowymi ramkami, widziana wczoraj w zerkowie, mineliśmy się we wjezdzie na polanke przed główną bramę?
  11. ajj, szkoda, że sie nie spikneliśmy
  12. Czarne b7 na blachach PSZ przed chwila w Tarnowie podgornym koło salonu nissana
  13. akcja przelot part 2 jutro wrzuce soundcheck
  14. sam Cię nie będę gonił za B6:decayed: pomożemy
  15. wczoraj zamówiłem inny tłumik, jakby nie podszedł to dam znać, daj cene na pw i foto jakieś
  16. przy sobocie, operacja wydech, wyleciał środkowy, został tylko tylny ori z 2.4 jest troche za głosno, czy taki tłumik załatwi sprawe? [b]TŁUMIK SPORTOWY RUROWY[/b] firmy[b] "AWG"[/b] DŁUGOŚĆ 40 cm ŚREDNICA 45mm , 50mm , 55mm , 60mm 45mm i 50mm - średnica puszki 76mm 55mm i 60mm - średnica puszki 90mm długość rurek montażowych po obydwu stronach mają po 5cm Tłumiki wykonane są ze stali aluminiowanej Tłumik "AWG" montować można w zamian za katalizator lub pozostałe tłumiki i tutaj movie, jak gada: A4 przelot - YouTube
  17. obadany kilkakrotnie na żywo, ulep roku naturalnie zartuje, fura robi mega robote, a dźwięk po prostu rwie sutyyyyy
  18. też bym z chęcia upchał te 19 u siebie ja akurat nie widze nic złego w tym, że raz na kwartał leci do DE na 15, no chyba, że lecisz 800 km autostradą, ale jak wiadomo, to nie możliwe, na 18 i 225 już targa Ci kierą w koleinach itp to jest własnie komfort = wygląd
  19. ale czy co chcę? chyba te trójkąciki do szyb
  20. zdążysz do raceism eventu?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.