Treść opublikowana przez czorny_07
-
[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
placki z przedlifta w full manualu:naughty:
-
[B5 APS] by czorny
jak mogłeś, potrzebuje dwie piątki na przód i 2x 15mm na tył, tym razem chyba stalowe
-
[B5 APS] by czorny
dystans mi pekł, nie masz może skręcić jakiegoś na szybko, musze odesłać i czekam na nowy komplet, później możemy się ustawic Mariusz
-
[B5 APS] by czorny
nawet nie maluje, to bez sensu najpierw rolka ---------- Post dopisany at 14:27 ---------- Poprzedni post napisany at 11:37 ----------
-
[B5 APS] by czorny
poza tym, że spaliło mi lakier przy nadkolu jest całkiem nieźle, ucze się pokonywac progi na 59/60cm dzisaj zauważyłem, że wyszła mi ruda, na klapie, chyba czas na US https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc1/400731_511948418841696_2012435159_n.jpg o kierwa, masz więcej ujęć z tą felgą bo to chyba moja
-
[B5 AJM] Fake s4 US /SPRZEDAM
co sie maja nie podobac:decayed: progi jak progi, montarz i do lakierowania:banan: takze Panie szukaj dalej:wink: te były w fajnej kasie, musze zmienić skrzynie na dniach, ogarnąć auto, bo moje ostatnie 2 tygodnie to kręcenie gwintem
-
[B5 AJM] Fake s4 US /SPRZEDAM
szybko poszły te medikowe progi, miałem nadzieje, że dotrwają do 10, to bym je łyknął bo w moim LY7M jakby Ci sie nie podobały daj znać
-
[B5 APS] by czorny
ten próg jest nie do przejechania, jest krótki 25cm i wysoki na 15~ cm, także klops, jezdze dookoła
-
[B5 APS] by czorny
poza tym, że spaliło mi lakier przy nadkolu jest całkiem nieźle, ucze się pokonywac progi na 59/60cm dzisaj zauważyłem, że wyszła mi ruda, na klapie, chyba czas na US
-
[B5 AFN] 98' aka "Bocian" by Raymax
17 :facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:
-
[B5 AFN] 98' aka "Bocian" by Raymax
siedzi zacnie, teraz ogarnij jazde na gwincie jak jak po zimie wrzucam gwint(zimą latam na 1ba, zrozumiesz wkrótce:decayed:) to tre dobry tydzień zanim się przerzuce z 16 na pontonie na 18 i gwint
-
[B5 AJM] Grill RS4/ kiera S4/ Gwint SS/ FIS / 18^^ Scirocco ...
Jeszcze jest pytanie czy Ragga ma taką nić 1 Dywaniki już stare kiedyś Dawid takie zamawiał i były zamówienia na forum 2 Nic z gałką nie robiłem czemu pytasz ? szkoda, że się nie załapałem, to chyba przez ten mieszek wydaje się taka krótka
-
[B5 AJM] Grill RS4/ kiera S4/ Gwint SS/ FIS / 18^^ Scirocco ...
biała Ci się zasyfi, wal w kolor nici foteli pytanie numer: 1. Skąd masz takie ładne dywaniki? 2. Ciąłeś gałke biegów?
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
To tak, jakbyś jechał do Berlina przez Moskwę koło pyerdolniesz gostyń miałem napisac, nie wiem czemu mi się kalisz wkręcił
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
ja będę leciał leszno kalisz - ostrów, kaju co polecasz?
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
budzisz się z c**jem w d*pie, co robisz?
-
[ALL B5] USA OEM+ by mrogal SPRZEDAM...
garaż prawdziwego rezacza, w takich powstają najlepsze projekty
-
[B5 AJL] 180KM Turbo Quattro Sedan Czas na Sprzedaż
znaczek
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
- [B5 APS] by czorny
Jaki problem, skosem bierzesz i powoli się prześlizgujesz:wink: Taki próg to nie próg:decayed: ja nie wiem pod jakim kątem podjeżdzasz, ja potrzebuję cała ulice- [B5 APS] by czorny
jezdze na 60, i mam troche problem, bo jak drugi pas zajęty to nie przejade- [B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
mnie się widzą te felgi- [B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
parametry godne nie wiem jak 9,5 J wygląda w Q, jakiś naciąg planujesz?- [B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
jakie parametry?- [B5 APS] by czorny
sie okaże, mam nadzieje, ze jutro dystans przyjdzie, bo czekam już 4 dni kiedyś miałem sline z dekielkami od vw, znam ten ból ---------- Post dopisany 17-05-2013 at 18:28 ---------- Poprzedni post napisany 16-05-2013 at 23:22 ---------- - [B5 APS] by czorny