Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

czorny_07

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez czorny_07

  1. Wajsik86 tez ma CLSy, ale wydaję mi się, że miał 9,5 na tyle?
  2. nie mam listew drzwiowych
  3. ulep roku
  4. prosi się o dystans na przód i atrapę rs4:kox:
  5. nie moge sie przyzwyczaić do pozmienianych nicków
  6. wyjście CHINCH ma pod wzmacniacz, na głośniki tylne, przednie i subwoofer, poprowadz sobie 3 kable do bagaznika
  7. jak robisz wiązke o audio, to dołoż sobie więcej, nigdy nie wiesz czy nei najdzie Cie na wzmacniacze ja bym położyl conajmniej 3x kabel chinch + zasilanie do wzmaka, ew kable od wzmaka pod kazdy głosnik, z tego co na foto, to wal niebieskie i czerwony gruby(czerwony od akumulatora do bagaznika) niebieskie od radia do bagaznika
  8. za lakier bede sie dopiero brał, odprysków jest troszkę, ale to mi lakiernik delikatne zaprawki porobił, i już sie tak nie rzucaja w oczy:wink:, pomału bede chciał zrobic korektę, żeby to miało ręce i nogi:wink: jeszcze korekte? szkoda, że u mnie nie ma takich szpeców od lakierów, mój przy waszych to rost
  9. Do B5B? Zasluguje? Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2 ---------- Post dopisany at 16:04 ---------- Poprzedni post napisany at 15:34 ---------- dzieki Mefju upchałes w końcu te fele? ---------- Post dopisany at 16:14 ---------- Poprzedni post napisany at 16:04 ---------- Macie jeszcze 2 fotki http://s24.postimg.org/ie1iz71kl/DSC_0550.jpg http://s24.postimg.org/8uru5qe2d/DSC_0553.jpg pchaj jakiś dystans, bo lipa jest:decayed:
  10. mentosy dawali gratis?
  11. dowcipniś ja stonje na 60/61 i wydaje się wyżej
  12. lakier mega, ciekawe czy mój by sie udało doprowadzić do takiego stanu odleciał Ci US w lampie czy mi się wydaje?
  13. http://sphotos-h.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/s720x720/734838_475625865829139_929112504_n.jpg
  14. jaki to fylter, ile dałeś za niego i gdzie kupiłeś? czaiłem się na pipercrossa, ale 350 zł to przesada, kupiłem go w lokalnym sklepie, za 80~~ złociszy, produkt niemiecki niby też mam to w planie, tylko będę robił CAI, no i ty sobie obudowę termiczną zrób tego filtra bo tak to troche lipa i ssie ciepłe powietrze z komory a stożki są K&N duże za 104 zł ---------- Post dopisany at 13:33 ---------- Poprzedni post napisany at 13:32 ---------- i jeszcze jedno: Nie kupiłes adaptera na przepływomierz? plan jest osadzić go w puszcze like haineken, i zrobić dopływ powietrza spod krakti halogenu, narazie męcze inne tematy, nie kupowałem adaptera na przeprustnice, wziąlem kawałek nierdzewki i zmontowałem do kupy też mam zamiar doprowadzic z kratki tylko boję ze może łapać wodę coś na pewno da się wymyślić, teraz nie mam obrazu, jak będę się za to brał dam znać, szybko hainekena nie kupie, bo przeszedłem na abstynencję
  15. jaki to fylter, ile dałeś za niego i gdzie kupiłeś? czaiłem się na pipercrossa, ale 350 zł to przesada, kupiłem go w lokalnym sklepie, za 80~~ złociszy, produkt niemiecki niby też mam to w planie, tylko będę robił CAI, no i ty sobie obudowę termiczną zrób tego filtra bo tak to troche lipa i ssie ciepłe powietrze z komory a stożki są K&N duże za 104 zł ---------- Post dopisany at 13:33 ---------- Poprzedni post napisany at 13:32 ---------- i jeszcze jedno: Nie kupiłes adaptera na przepływomierz? plan jest osadzić go w puszcze like haineken, i zrobić dopływ powietrza spod krakti halogenu, narazie męcze inne tematy, nie kupowałem adaptera na przeprustnice, wziąlem kawałek nierdzewki i zmontowałem do kupy
  16. jaki to fylter, ile dałeś za niego i gdzie kupiłeś? czaiłem się na pipercrossa, ale 350 zł to przesada, kupiłem go w lokalnym sklepie, za 80~~ złociszy, produkt niemiecki niby
  17. wielkiem róźnicy nie ma, wydaje się, że troszke inaczej reaguje na gaz, no ale dźwięk V + stożka zabija mnie
  18. nie stać mnie na tego hainekena
  19. z piątką z przodu mogą być kłopoty (bicie) oby nie było takich problemów, się okażę ---------- Post dopisany 27-05-2013 at 21:53 ---------- Poprzedni post napisany 25-05-2013 at 14:16 ---------- małe ogarnięcie pod maską, musze jeszcze wymyślić inne mocowanie pod stożek, podszybie liftowe i będzie bajka
  20. w warcie/pzu, dokładnie nie wiem
  21. mój znajomy ma AC w astrze z 92 roku, płaci bodajże 800 zł, astra stan kolekcojenrski tak, ale widocznie było wykupione przed okresem 10 lat. Dziś mi moja ubezpieczalnia powiedziała, że powyżej 10 lat nie da rady chyba, że wykupi się przed i będzie przedłużać. 2 lata temu sprowadzona od szkopów z przebiegiem 90kkm~
  22. mój znajomy ma AC w astrze z 92 roku, płaci bodajże 800 zł, astra stan kolekcojenrski ---------- Post dopisany at 12:07 ---------- Poprzedni post napisany at 12:05 ---------- wydaje mi się, że da się uratowac, jakiś tydzień temu był zderzak s4 na forum za 300 zł, też był poklejony i to nawet ładnie o tu tu: http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-152/zderzak-s4-przod-273720/ chociaż tu może być gorzej:
  23. za jakis czas narazie ma slava a potem na chwile wraca do mnie a potem bedzie wolna zarezerwujesz mi w grafiku?
  24. piękna mrogalówa masz może wolną maszynkę do nadkoli?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.