Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AWM] 1.8T quattro usa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

W końcu po 5 latach jestem prawowitym użytkownikiem forum.

Już tłumaczę dlaczego. W 2007 poszukiwałem B5 1.8TQ i dlatego zawitałem na to forum,przez długi czas nic nie znajdywałem aż trafił się Passek 1.8T

Później nieoczekiwanie przygoda z dwoma 80'tkami http://a4-klub.pl/pozostale-audi-77/audi-b4-1z-rh-zw1-us-japan-bixenon-q7-191921/

aż teraz w końcu po 5 miesięcznych poszukiwaniach znalazłem, nabyłem i mam 1.8TQ USA http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-74/audi-a4-1-8t-quattro-usa-18-a-248854/

Region - Germany

Fabryka/Producent - Ingolstadt

Marka - Audi

Model - A4 Qu. 1.8

Wersja - B5

Rok - 2001

Nadwozie - Sedan 4D

Napęd - AWD

Typ silnika - 1.8L L4 DOHC 20V TURBO

Oznaczenie silnika - AWM

Skrzynia - 5 Manual

Rodzaj paliwa - Petrol

Wyposażenie :

skórzana tapicerka + grzanie

full elektryka

pełny fis

abs esp

tempomat

radio symphone

10x airbag

zawias S4

kiera S4

ściemnione szybki

Xenon + sprysk

Nagłosnienie infinity + wzmacniacz

LPG

Fotki na razie zapożyczone :-/

Auto obecnie na mega szpetnych ori alu 15"

424b0d3609c4fec3.jpg

75698923975e4433.jpg

bb395d70713ad2e9.jpg

bbbblhrgx.jpg

1bf980179fe20570.jpg

1c295174a5e839b6.jpg

624702df9738d9be.jpg

b4ab99e1bfbba091.jpg

Opublikowano

calkiem ciekawa ;) ale tablica tylnia psuje efekt . . . pomysl o usdm :decayed:

Opublikowano

o widzę że kolega z forum audi80

fura piękna, powodzenia w użytkowaniu

Opublikowano
  • Autor
ale tablica tylnia psuje efekt . . . pomysl o usdm :decayed:

w B4 była a tutaj to już oczywista oczywistość :wink:

Opublikowano

PRZEPIĘKNA!!!! moja ulubiona :))) nie chcesz oddać jej ?:D

Opublikowano

powodzenia kolego z modami:) jak droga zleciała?? bez przygód?? :))

Opublikowano
  • Autor
powodzenia kolego z modami:) jak droga zleciała?? bez przygód?? :))

wszystko ok, oby żadne fotki z powrotu nie przyszły pocztą :decayed:

Opublikowano

teraz wyrezać bixa USA u gwertego i masz full amerike:naughty:

Opublikowano

Klapa USA ok, ale tablicę o kant d*py ino roztrzaskać :facepalm:

Opublikowano
powodzenia kolego z modami:) jak droga zleciała?? bez przygód?? :))

wszystko ok, oby żadne fotki z powrotu nie przyszły pocztą :decayed:

Wolałbym bez zdjec hehe bo jeszcze na tst smiga;p

Opublikowano
  • Autor

ekodriving był średnie 8,6 litra :decayed:

Opublikowano

foty nawet wiem gdzie robione :decayed:

Opublikowano
foty nawet wiem gdzie robione :decayed:

Gmina Pawłów sie kłania:]

Opublikowano
powodzenia kolego z modami:) jak droga zleciała?? bez przygód?? :))

ledwo dojechalismy do stacji ,komornik juz byl niezle pochylony

Opublikowano
foty nawet wiem gdzie robione :decayed:

ja tez:decayed:

Widziałem chyba kiedyś Twoje A6 na tym parkingu albo cuś podobnego:eusathink:

spiderpp1 czas opis fury w profilu zmienić:grin:

Opublikowano
spiderpp1 czas opis fury w profilu zmienić:grin:

niezmieniam wstyd hehe

Opublikowano
  • Autor

teraz mi tylko jedno w głowie

210.jpg

Opublikowano

ładne autko :decayed: tylko te lampy przód USA i będzie malina :kox:

Opublikowano

Widziałem ostatnio na allegro, bardzo drogo stała :) Widać stan nie naganny bo szybko się sprzedała i trafiał w Twoje ręce.

Opublikowano
  • Autor
Widać stan nie naganny bo szybko się sprzedała i trafiał w Twoje ręce.

tragedii niema :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.