Treść opublikowana przez spiderpp1
-
[B5 AJL] Rude A4 1.8T by OLI
Miałem audi a4 1.8t aeb chip~170km i audi 1.8tQ AWM 170km. Moje zdanie jest takie AWM zostaje z tyłu. W dodatku Q ma krótkie biegi. AEB na 4 biegu ciagnoł 220, w tym momencie Q AWM juz sie konczy... Ale prowadzenie Q bajka:))
-
[B5 AWM] 1.8T quattro usa
jak sie auto sprawuje??
-
Tiptronic 2.7T PROBLEM
witam Kupiłem auto a6 2.7BiTurbo z automatem skrzynia biegów tiptronic. Auto wogole nie rusza, podpinałem kompa ZERO jakich kolwiek błędów. Czasem lekko szarpnie tylko ale nie ruszy. Opłaca sie to robic czy lepiej ładowac manual?? Mozna podpasowac od czegos innego czy tylko i wyłącznie od 2.7?? ---------- Post dopisany 15-12-2012 at 17:38 ---------- Poprzedni post napisany 14-12-2012 at 21:26 ---------- wie ktoś cos na ten temat??
-
[B5 AWM] 1.8T quattro usa
temu żeby tacy ludzie jak ty mieli zagadkę swojego życia...
-
[B5 AWM] 1.8T quattro usa
niezmieniam wstyd hehe
-
[B5 AWM] 1.8T quattro usa
Gmina Pawłów sie kłania:]
-
[B5 AWM] 1.8T quattro usa
wszystko ok, oby żadne fotki z powrotu nie przyszły pocztą Wolałbym bez zdjec hehe bo jeszcze na tst smiga;p
-
Audi A4 1.8T quattro USA 18"
autko zmieniło właściciela... http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-74/audi-a4-1-8t-quattro-usa-252350/
-
[B5 AWM] 1.8T quattro usa
powodzenia kolego z modami:) jak droga zleciała?? bez przygód?? )
-
Audi A4 1.8T quattro USA 18"
chromowanej listwy żadnej nie było koło wawy gdzies to kupiłem od bardzo kasiastych ludzi... cos w tym stylu?? Tablice Rejestracyjne Amerykańskie Tłoczone (2720090212) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
Audi A4 1.8T quattro USA 18"
tylne lampy sa orginalne usa wiec migaja na czerwono i w tym jest problem. Przód natomiast jest europa. a co z ta tablica wolno inna zakładac czy jest sie wtedy bandyta??
-
Audi A4 1.8T quattro USA 18"
USA maja czerwone kierunki, europa pomaranczowe
-
Audi A4 1.8T quattro USA 18"
kupiłem juz z europa ale za to widac ze nowe sa:) pały nie beda sie czepiac o inna tablice?bo i tak juz sie o szyby czepiaja i o tylnie lampy USA;p
-
Audi A4 1.8T quattro USA 18"
mysle nad zdymieniem tylnych lamp(tylko lekko) i moze żółte halogeny??? bedzie pasowac??
-
Audi A4 1.8T quattro USA 18"
wrzucam zdjecia środka:) a4 skora.jpg | | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl a44 skora1.jpg | | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl a444 skora2.jpg | | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl a4444 skora3.jpg | | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl a44444 skora4.jpg | | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl a teraz jeszcze zdjecie poprzedniczki a4 1.8T(AEB) 96r aeb 1.jpg | | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl aebb 3.jpg | | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl
-
[ALL B5] Spokojny :D czarny sedan 2.7 Bi Turbo
ładne autko i ten kolor:) nie lepiej włozyc 2.7T niz zyłowac 2.8?? ps. ja bym auta od kobiety nie kupił hehe
-
Audi A4 1.8T quattro USA 18"
dobrze o tym wiem, juz go troche obniżylem bo wczesniej to koza okrutna była. A gwint do quattro nie jest tani... moze jakies inne spreżyny lub sam przód gwint bo tył zle nie stoji.
-
Audi A4 b5 By Soczysty
gleba plus ciemniejsza szyba i robi robote:) lampy przód out..
-
Audi A4 1.8T quattro USA 18"
juz wrzuciłem przód...
-
[B5 AFN+] Audi A4 1.9 TDI Avant ;)
kierownica odczyła to 285tys km, lekka reanimacja by sie przydała:)
-
Audi A4 1.8T quattro USA 18"
zdjecia wnetrza zrobie niebawem, aktualnie remontuje fotel kierowcy:)))
-
Audi A4 1.8T quattro USA 18"
Witam. Opisze troche moje autko. Audi A4 1.8T(AWM 170km) quattro, 2001r. Obecny przebieg 156tys. km. Samochód wygląda na cały(nie bity), szyby rówiez wszystkie audi. Wyposażenie w skrócie: skórzana tapicerka pełny fis tempomat grzane stołki radio symphone 10x airbag xenon plus spryskiwacze itp Autko zakupiłem w 06.2012 z przebiegiem 143tys. km. Od tego momentu audi pochłoneło pare złotych. -gaz lovato 2600zł -rozrzad wszystkie paski i oleje(0w40 mobil) 1000zł -napinacz łancucha rozrzadu i jakies tam uszczelki 1000zł -zawieszenie od audi s4 500zł(z montażem) -przyciemniane szyby 500zł -audi dostało również 18" calowe felgi Plany na przyszłosc?? hmmm... Intercooler? chip? zderzak s4 przód? wielka niewiadoma:)) Audi a4 1.8T Quattro usa1.jpg | | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl A4 B5 USA usa6.jpg | | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl audi 1.8t usa usa2.jpg | | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl audi a4 1.8t usa usa3.jpg | | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Jestem Przemek ze starachowic jeżdżę od tyg audi a4 1.8T(150km AEB), dołączyłem do forum i powoli zabieram sie za małe modernizacje nowego nabytku, skórzane kubełki już do mnie jada.. Pozdrawiam wszystkich. Przemo