Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AWM] 1.8T quattro usa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie miałeś lamp z obrysówkami?

Opublikowano
  • Autor

niestety opony 225/40

poprzedni właściciel zmienił lampy na eu

Opublikowano

fajnie wyszło, w dół jeszcze będziesz zjeżdżał?

---------- Post dopisany at 11:29 ---------- Poprzedni post napisany at 11:28 ----------

Śnieg jak śnieg :wink:

Jestem hardcorem od dziś na letnich

https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/482005_573989619279357_1781944709_n.jpg

tak tak wiem wiem kozica górska:facepalm:

niektórzy juz od pierwszych tegorocznych temperatur wiosennych na letnich latają:grin:

troche nizej i bedzie w sam raz na lato jak śnieg stopnieje:wink:

nie znam człowieka:grin:

Opublikowano
  • Autor

w dół konieczne bo jak patrzę teraz na niunię to mam doła :facepalm: kozica górska

Opublikowano

Fajnie, ale te felgi powinny być pomalowane na srebrno, bo w czarnym tracą urok:wink:

Opublikowano

fajny furacz:) troszke nizej i bedzie malina:):banan:

Opublikowano
  • Autor

taki drobiazg czeka jeszcze na montaż

da1fbd17af6ae.jpg

Opublikowano

Mi sie podoba, alu cale dalbym w czern:whistling: i szybki malina:slina:

Opublikowano
Fajnie, ale te felgi powinny być pomalowane na srebrno, bo w czarnym tracą urok:wink:

+1

fajne felgi, ale mnie nie przekonują w tych kolorach co są teraz :wink:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

na razie sam mam mieszane uczucia co do tych czarnych Porschawek

jak uda mi się kupić gwint, auto pójdzie w dół to wtedy podejmę decyzję

czy zostaje silver-black czy pójdę i inną kolorystykę, nic jeszcze nie jest przesądzone

wiem na pewno że jak wpadnie troszkę grosza to trzeba będzie wrzucić normalne gumy tj. 205/40

---------- Post dopisany 31-03-2013 at 23:38 ---------- Poprzedni post napisany 23-03-2013 at 13:11 ----------

164993_579674952044157_547958196_n.jpg

10201_579675265377459_1986823457_n.jpg

Opublikowano

quattro :banan:

Opublikowano

ta klapa tylna bardzo fajna, szkoda że poprzedni właściciel pozbył się przednich lamp bo byłby niezły komplet.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Taka sytuacja

20130502081515.jpg

Opublikowano

Fajna sytuacja :kox:

Opublikowano
  • Autor

Za bardzo niema co nagrywać

Jest cichutko prawie jak w serii albo jestem już przygłuchy od pracy w dużym hałasie

Końcowy seria dlatego tylko delikatnie mruczy jak mały kotek

Przy deptaniu również mruczy jak kotek icon_wink.gif

chyba że będzie głośniej jak się wypali ale niema się co wypalać haha :grin:

Opublikowano

Ładna jest :good:

Opublikowano
  • Autor
Ładna jest :good:

dopiero teraz zauważyłeś :wink:

Opublikowano
Ładna jest :good:

dopiero teraz zauważyłeś :wink:

Dopiero teraz temat odkopałem :decayed:

Opublikowano
  • Autor
Ładna jest :good:

dopiero teraz zauważyłeś :wink:

Dopiero teraz temat odkopałem :decayed:

:facepalm::polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.