Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AWM] 1.8T quattro usa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
mentosy dawali gratis?:naughty:

dawali to brałem:wink:

Opublikowano

Gwint siedzi:kox:

67e02aa79df19d3d.jpg

dc38876b84d4ee6b.jpg

74e48a74ba6d9015.jpg

90d7c6df38f5c50e.jpg

Opublikowano
  • Autor

Oli dzięki za pomoc :wink:

Opublikowano

fajnie siedzi, dalbym fele w jeden kolor :wink:

Opublikowano
  • Autor
fajnie siedzi, dalbym fele w jeden kolor :wink:

który?? :wink:

Opublikowano

Powiem Ci, ze sam nie wiem :decayed: nie spodziewalbym sie, ze ten bialy moze fajnie wygladac na srebrnej budzie a jednak.. podoba mi sie tez ;d

Opublikowano
  • Autor
Powiem Ci, ze sam nie wiem :decayed: nie spodziewalbym sie, ze ten bialy moze fajnie wygladac na srebrnej budzie a jednak.. podoba mi sie tez ;d

właśnie sam ma dylemat :wink:

Opublikowano

heh zostaw tak jak jest albo z jednej strony zrób białe a z drugiej pomarańcz:decayed: lecisz do Nysy?

Opublikowano
  • Autor
lecisz do Nysy?

oczywiście :decayed:

Opublikowano

no to zamawiam miejsce koło srebrnego usa:grin:

Opublikowano

na krótką mete fajne ten flu pomarańcz ale na dłuższą to zostawiłbym białe:wink:

Opublikowano
lecisz do Nysy?

oczywiście :decayed:

To do styknięcia się na Nysie :whistling:

Opublikowano
  • Autor
lecisz do Nysy?

oczywiście :decayed:

To do styknięcia się na Nysie :whistling:

Tylko że będę stał z chłopakami ze swojego klubu vag-czewa

ale oczywiście na bajerę podejdę lub na fotki pojadę :decayed: jak będę w stanie :wink:

Opublikowano

Gdzie Czewa się rozbija? Nie czasem do góry zawsze? :eusathink:

Opublikowano

Dałbym w pomarańcz, fajnie się zgrywa całość razem ze znaczkiem:wink: Świetne auto, fajna wersja:wink:

Pozdrawiam!

Opublikowano
  • Autor
Gdzie Czewa się rozbija? Nie czasem do góry zawsze? :eusathink:

to jest tylko zależne od tego gdzie będzie jakaś fajna miejscówka wolna i w miarę pojemna po leci ponad 20 aut

faktycznie w zeszłym roku staliśmy na górce między drzewami i była mega hooojnia, bo aut nie widać i mega mega zakurzone

czyściliśmy 3 auta do zdjęć to zanim zdążyliśmy ogarnąć trzecie to pierwsze było już pokryte warstwą kurzu:kwasny:

Ale to zlot piknikowy i oprócz aut liczy się dobry klimat :dance::drunk:

Opublikowano

Rok temu była lipa z miejscami. Sami staliśmy na górce w kurzu :facepalm: Tylko po drugiej stronie jak wy :decayed: Na nysie cię szybko znajdę po felgach :naughty:

Opublikowano
  • Autor
Rok temu była lipa z miejscami. Sami staliśmy na górce w kurzu :facepalm: Tylko po drugiej stronie jak wy :decayed: Na nysie cię szybko znajdę po felgach :naughty:

No wszyscy mówią że bardzo rażą te spławikowe felgi i bardzo się rzucam w oczy :wink:

Opublikowano

To nawet najebany znajdę :polew:

Opublikowano
  • Autor
To nawet najebany znajdę :polew:

I dlatego lubię tą imprezę, inna od wszystkich:drunk:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.