Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AWM] 1.8T quattro usa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Może - taśma dwustronna i zapasowa tablica z taka samą taśmą na podmiankę w razie W:wink:

Ja tak mam już pół roku:wink:

Opublikowano
Może - taśma dwustronna i zapasowa tablica z taka samą taśmą na podmiankę w razie W:wink:

Ja tak mam już pół roku:wink:

zwykla tasma dwustronna czy jakas moze specjalna?

Opublikowano

Zwykła:thumbup1:

Opublikowano

ja bym się bał na tych taboretach jechać szybciej niż 50km/h w zakręcie:kwasny:

Opublikowano
  • Autor
ja bym się bał na tych taboretach jechać szybciej niż 50km/h w zakręcie:kwasny:

ja się boję więcej niż 90 :grin:

Opublikowano
Mnie zastanawia czemu były właściciel nie zdejmie ją z allegro, tylko cały czas wisi i wsi z tytułem SPRZEDANA SPRZEDANA oraz w opisie sprzedana. Czemu to ma służyć? Tak trudno kliknąć zakończ przed czasem...hehe ?

temu żeby tacy ludzie jak ty mieli zagadkę swojego życia...

Opublikowano

Dlaczego ów Audi ma zderzaki przedliftowe, a bok szeroki jak polift jak i kierunki boczne poliftowe? Ja rozumiem Ameryka to wszystko możliwe. :D Tak tylko pytam bo mnie to zastanawia. :P

Opublikowano

bo to polift z us, w dodatku jest gladki i ma ori hallogeny

Opublikowano

Dorwać gdzieś takie halo i wsadzić do przedlifta...

Opublikowano

mozna kupic bez problemu w aso, tylko cena wysoka

Opublikowano

Ja wiem, że można w aso ;-) Ale bez przesady. Orginalne to kupuję części do silnika:wink: Z wyposażenia mogę mieć używki.

Opublikowano

to milego szukania

Opublikowano

Mam czas:wink: Mam dopiero 25 lat:grin:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Solidny egzemplarz :wink: Kupuj gwint i ładuj jakieś duże koło z prawilnym naciągiem :decayed:

Opublikowano

fajną sztukę trafiłeś :thumbup1:

Opublikowano

Miałby ktoś numery obydwu kartek i halogenow usa? Ewentualnise jeszcze numery styczeń do nich...

Wystukane z Pegasusa

Opublikowano
  • Autor
Solidny egzemplarz :wink: Kupuj gwint i ładuj jakieś duże koło z prawilnym naciągiem :decayed:

no dokładnie taki mam zamiar

dobre koło i gleba nic więcej nie trzeba :wink:

no może troszkę konikow dorzucę :wink:

Opublikowano

Bardzo ładnie się prezentuje autko, no i z napędem na 4 łapki !! :)

Bezawaryjności się życzy i dużo śniegu jak teraz :D

Ja wczoraj z mojej wysiąść nie mogłem haha :D

Opublikowano
  • Autor
Bardzo ładnie się prezentuje autko, no i z napędem na 4 łapki !! :)

Bezawaryjności się życzy i dużo śniegu jak teraz :D

Ja wczoraj z mojej wysiąść nie mogłem haha :D

Haha miałem podobnie

nigdy więcej innego napędy

20130112210946.th.jpg

20130112212434.th.jpg

20130112212448.th.jpg

Jak widzę ludzi walczących z trakcja na drodze pojawia się banan na twarzy i pokazuję co q potrafi - bezcenne :grin:

Opublikowano

jak sie auto sprawuje??:D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.