Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AWM] 1.8T quattro usa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dobrze sie sprawuje ten "tani" wydech? ile cie wyniosly same graty ktore sa za downpipem bez uszczelek i pasty

Opublikowano
  • Autor
dobrze sie sprawuje ten "tani" wydech? ile cie wyniosly same graty ktore sa za downpipem bez uszczelek i pasty

200pln

a czy dobrze to nie wiem, bo wczoraj zapalił się check

jeszcze nie podpinałem pod vaga ale to pewnie "oszukiwacz 2 sondy" nie działa jak powinien albo moje auto jest inteligentniejsze:wink:

Opublikowano

jaka średnica? wygląda zacnie :naughty:

Opublikowano
  • Autor
jaka średnica? wygląda zacnie :naughty:

2,5"

Opublikowano
dobrze sie sprawuje ten "tani" wydech? ile cie wyniosly same graty ktore sa za downpipem bez uszczelek i pasty

200pln

a czy dobrze to nie wiem, bo wczoraj zapalił się check

jeszcze nie podpinałem pod vaga ale to pewnie "oszukiwacz 2 sondy" nie działa jak powinien albo moje auto jest inteligentniejsze:wink:

a jak akustyka? bo calosc jest na tym jednym dlugim tlumiku? to jest przelot? jak na trasie sie sprawuje przy ok 120-140

akurat czek mnie nie martwi bo mam jedna sonde

Opublikowano
  • Autor

a jak akustyka? bo calosc jest na tym jednym dlugim tlumiku? to jest przelot? jak na trasie sie sprawuje przy ok 120-140

akurat czek mnie nie martwi bo mam jedna sonde

układ jest 2.5" z tłumikiem przelotowym tym co na foto i końcowy ori, wiec niema mowy żeby było głośno

jest tylko delikatny pomruk,

dźwięk wydechu przy większych prędkościach jest na tyle delikatny że równoważy się z dźwiękiem wkręcającego się silnika

nie wiem czy to jasno wyjaśniłem ale jest basowy pomruk słyszany w środku ale nie jest uciążliwy dla ucha :wink:

---------- Post dopisany 06-05-2013 at 15:51 ---------- Poprzedni post napisany 04-05-2013 at 17:06 ----------

Moja B5 Familia :decayed: 445KM

b5familia.jpg

b5familia.jpg

Kierownik też musi się jakoś prezentować:wink:

20130506150243.jpg

---------- Post dopisany 07-05-2013 at 22:38 ---------- Poprzedni post napisany 06-05-2013 at 15:51 ----------

Halucynajca, hemoglobina, dwutlenek węgla ;) ale jeszcze nie skończone

931235_594281420583510_594615636_n.jpg

284048_594374407240878_1982213981_n.jpg

Opublikowano
  • Autor
Orange Blaze od Plasti DIpa? :wink:

Motip fluo

Opublikowano
Orange Blaze od Plasti DIpa? :wink:

Motip fluo

Jakie koszta takiej halucynacji? :wink:

Opublikowano
  • Autor

Pucha fuoro 24,5 + biała baza mat 22,5

247492_594599073885078_694815950_n.jpg

---------- Post dopisany 11-05-2013 at 13:47 ---------- Poprzedni post napisany 08-05-2013 at 14:43 ----------

249157_595900267088292_1346410665_n.jpg

942985_595907593754226_869735818_n.jpg

Opublikowano

Moim zdaniem białe wyglądają lepiej :decayed: Ale ogólnie kozak :thumbup1:

Opublikowano

ale razi po oczach :decayed:

Opublikowano

To sa felgi 18? Gdzie kupiles spray? I ile potrzeba na 4? Fajnie ten oragne wyglada.

Opublikowano

Ten kolor idealny na spot :decayed: ogólnie ładna sztuka i zapowiada się ciekawie, sam choruje na klapę USA :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

:kox:

ten gwint ktos z forum sprzedawał:naughty:

Opublikowano
  • Autor

Wyszukiwany od dłuższego czasu gwintek dotarł a jak rozpakowywałem przesyłkę to byłem podniecony jak prawiczek przed pierwszą masturbacją :wink:

923004_604438542901131_722139396_n.jpg

Opublikowano

mentosy dawali gratis?:naughty:

Opublikowano

W końcu :naughty::whistling:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.