Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

czorny_07

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez czorny_07

  1. ale czysciutko, wieczorem wrzuce foto mojej padliny
  2. zostaną tak jak są, nie stać mnie na s4, póki co ---------- Post dopisany at 22:12 ---------- Poprzedni post napisany at 22:10 ---------- są w ori kolorze sterling silver, bardzo ładnie się prezentują i tak już zostaną ---------- Post dopisany at 22:13 ---------- Poprzedni post napisany at 22:12 ---------- pewnie coś się jeszcze siądzie jak się ułoży, zobaczymy jak przyjdzie dystans, to wtedy ew się troche dupe posadzi ---------- Post dopisany at 22:15 ---------- Poprzedni post napisany at 22:13 ---------- przy et 46 9,5j tylne koła są oparte o nakrętki od gwintu, wrzucam 1,5mm, do równego z błotnikiem, brakuje jakiś niecały centymetr, także coś będzie wystawiać
  3. cały dzień walki z gwintem, odbojami, narazie staneło na przód 60cm, tył 61cm:kox: na tyle wyladuje jescze dystans, zamówiłem 15mm, ale to chyba będzie przesada
  4. Jak chodzi o fotel kierowcy to rusza się trochę rzeczywiście, ale nie na tyle żeby mi to przeszkadzało. Więcej zachodu niż pożytku kupowałem jakiś rok temu ślizigi w aso za bodaj 80 zł na dwa fotele z wysyłką, problem jak ręką odjął
  5. daro jednym postem zrobił karierę na forum
  6. dlaczego nie wrzuciłeś 12k?
  7. ze środkowym, ---------- Post dopisany 14-05-2013 at 22:07 ---------- Poprzedni post napisany 12-05-2013 at 22:54 ----------
  8. wydech mam ori v6, gada naprawde zacnie:wink:
  9. katy out, musze się zebrać i kupić kwasówkę
  10. jawor, gdzie moja skrzynia?:baseball:
  11. pokusiłbym się o stwierdzenie że jedna z najładniejszych:whistling: +1 btw, szafa a4 to to daily? Kłóciłbym się o miano najładniejszej, w rzeczywistości to jest lekki rat pod względem lakierniczym:thumbdown: I tak, to jest moje daily:decayed: Nie powiem na tym setupie jeździ się ciężko ale drogi u Nas są w coraz lepszej kondycji i można się przyzwyczaić Plan jest taki że w najbliższym czasie chcę jeszcze przód posadzić około 1cm, tył parę mm:whistling: Pozdroo
  12. pokusiłbym się o stwierdzenie że jedna z najładniejszych:whistling: +1 nie uwzgledniając mojej ---------- Post dopisany at 12:36 ---------- Poprzedni post napisany at 12:35 ---------- btw, szafa a4 to to daily?
  13. chyba najniższa a4 na gwincie w PL ja mam zamiar zejść do magicznych 59, teraz na 61 jest tragedia, to co mi tam
  14. i na koniec air bez aira
  15. taka sytuacja a na koniec: pytanie do rezaczy, pakować 20mm?
  16. witamy w rodzinie srebnych sedanów, wrzucaj białe kierunki
  17. a na tył trafiły 225/35/18 nankangi ultra sport
  18. miałem już kiedyś wanli, porażka, szumią jakbyś miał gąsiece, a w deszczu jezdzisz tylko prosto, kupiłem 2x 215/35/18 nexeny z mięsem 7,5mm, szukam jeszcze na przednią oś czegoś w dobrej kasie:wink: no ładnie nexeny dobry wybór, a nie lepiej na tył 225/35 dla równowagi ? narazie szukam 215, jak nie znajde to wrzuce 225
  19. miałem już kiedyś wanli, porażka, szumią jakbyś miał gąsiece, a w deszczu jezdzisz tylko prosto, kupiłem 2x 215/35/18 nexeny z mięsem 7,5mm, szukam jeszcze na przednią oś czegoś w dobrej kasie:wink:
  20. nie chce też przesadzić z naciągiem na 9,5J, latam na codzień, a 215/35 w dobrej kasie to też wyzwanie
  21. piwko + słonce nie wiem czemu tak napisałem, ale w miare obrazuje
  22. siądzie 225/35/18:jerk:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.