Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

czorny_07

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez czorny_07

  1. Vario wystawiasz gwertowoza na motorshow?
  2. znalazłem coś na stronie goferów, ktoś się wybiera? [color=#0000FF][font=Lucida Grande]ZLOT ODBEDZIE SIE 14 KWIETNIA tj NIEDZIELA[/font][/color] [color=#333333][font=Lucida Grande]Witam w sezonie 2013 mamy zaszczyt zaprosić na I ZLOT VAG PERFORMANCE SQUAD ! [/font][/color] [color=#333333][font=Lucida Grande]Zlot odbędzie się 13 Kwietnia 2013 roku w Poznaniu. jest to zlot otwarty dla wszystkich posiadaczy aut z koncernu vaga!!! Teren na którym odbędzie się imprezka będzie terenem zamkniętym. otwarcie terenu odbędzie się o godzinie 14:00 a koniec imprezki o 20:00 [/font][/color] [color=#333333][font=Lucida Grande]W PLANACH: [/font][/color] [color=#333333][font=Lucida Grande]- wybory najładniejszego auta zlotu [/font][/color] [color=#333333][font=Lucida Grande]- najładniejsze koło zlotu [/font][/color] [color=#333333][font=Lucida Grande]- najładniejszy środek zlotu [/font][/color] [color=#333333][font=Lucida Grande]za I miejsca nagrody a za kolejne upominki [/font][/color] [color=#333333][font=Lucida Grande]jak wszystko wypali będzie możliwość sprawdzenia sprzętu Car audio ! [/font][/color] [color=#333333][font=Lucida Grande]Lokalizacja i dojazd bardzo prost wystarczy ze wbijecie w nawi antoninek VW POZNAŃ ! [/font][/color] [color=#333333][font=Lucida Grande]Udało się nawiązać współprace z firmą VW z czego jesteśmy bardzo dumni i mamy do dyspozycji parking przy fabryce. zapraszamy wszystkich miłośników vaga !![/font][/color] [color=#333333][font=Lucida Grande]Wiecej info [/font][/color][url=http://www.facebook.com/events/493439864030637/]I ZLOT VAG PERFORMANCE SQUAD | Facebook[/url]
  3. pytam, bo też chce zakupić, a nie jestem przekonany
  4. atrapę masz ori, czy podjeba?
  5. ja mam fabryczna do sanek:whistling:
  6. gdyby nie dawała, to pewnie by jej nie instalowali
  7. przyjemne szczerze mówiąc nie wiem, jak z prowadzeniem, bo odkąd wstawiłem 2.4 jeżdze na gwincie, nie mam punktu odniesienia ---------- Post dopisany at 17:41 ---------- Poprzedni post napisany at 17:40 ---------- +1:grin: ---------- Post dopisany at 17:41 ---------- Poprzedni post napisany at 17:41 ---------- a masz rozpórkę na dole? ---------- Post dopisany at 17:55 ---------- Poprzedni post napisany at 17:41 ---------- przeca masz 2.8 Żeby się zarejestrować to musiałem jakiś motor wybrać nie musiales
  8. Buja się w zakresie obrotów 5 - 6 tys, ale to raczej normalne, w końcu to V
  9. chinole z adapterami na d2s a to tak jak ja juz mi lzej pół b5tek na forum ma takie, moim zdaniem nie opłaca się kupować ori, przetowrnice już mają ponad 10 lat, chyba, że kitrasz zestaw z noweszego wozidła przetwornice hella czy coś, to wiem, że światło jest zdecydowanie lepsze:wink:
  10. dobry naciag, dobra felga, dobra gleba, jednym słowem syto
  11. chinole z adapterami na d2s
  12. przeca masz 2.8 mu chyba bardziej chodzi o dźwięk na przelocie
  13. Jawor nie wiedziałem że stukasz, aa to pewnie dlatego jesteś taki chudy:decayed: ---------- Post dopisany at 21:10 ---------- Poprzedni post napisany at 21:07 ---------- nie wiem czy działa PW czorny ale tu napisze bo jakieś problemy mi wyskakują, a kiedy jest otwarcie? VAGLUBUSKI.PL • Zaloguj się
  14. na soundchecku raczej nie masz szans ale na sofcie mnie zrobisz
  15. detektyw chodzi podobnie
  16. ile do błotnika?
  17. nie bardzo mam czym, a jak mam nagrywać telefonem to się mija z celem, ryczenia na pewno nie pożałujesz, tylko, że wtedy o ciszy w środku też zapomnij
  18. i myślisz że będzie to miejsce zgodne z prawem? sam to zacytowałeś: "wysokość położenia górnej krawędzi tablicy nad ziemią nie może być większa niż 1,20 m" Ale to jest w paragrafie pierwszym, który tyczy tylko tylnych tablic. Paragraf drugi jest o przedniej umarlem! faktytcznie, tak czy owak, nie określa się, więc zobacze jak bedą reagować ---------- Post dopisany at 00:43 ---------- Poprzedni post napisany at 00:43 ---------- Weź cwelu mały zarzuć w końcu te poliftowe lampy na tył, bo teraz to wygląda jak pół d*py zza krzaka to sa polfitowe cwelu, jedynie moge założyc liftowe(IIlift), ale bardziej mnie jarają ledy takie jak masz ty ---------- Post dopisany at 00:44 ---------- Poprzedni post napisany at 00:43 ---------- nie mam katów i mam wybebeszony środkowy tłumik(wsadzone rury), ale w przyszłości chciałbym jakąś kwasówkę o większej średnicy
  19. gdzie takie coś masz napisane? czytałem dwa razy i nigdzie takie coś nie pisze [color=#000000][font=Verdana]c.płaszczyzny poziomej przechodzącej przez dolną krawędź tablicy (5° do dołu od poziomu dla pojazdów, o których mowa w ust. 1 pkt 2 i 3); [b]jeżeli jednak wysokość położenia górnej krawędzi tablicy nad ziemią jest większa niż 1,20 m, to ta płaszczyzna powinna tworzyć kąt 15° do dołu od poziomu;[/b] [/font][/color]
  20. i myślisz że będzie to miejsce zgodne z prawem? sam to zacytowałeś: "wysokość położenia górnej krawędzi tablicy nad ziemią nie może być większa niż 1,20 m" czy zgodne nie wiem się okaże,na chłopski rozum według danych technicznych b5, autko ma [TABLE=class: bod_par, width: 360] [TR=class: bg1, bgcolor: #F7F7F7] [TD=class: n]Wysokość[/TD] [TD=class: v, align: right]1415[/TD] [TD=class: u]mm[/TD] [/TR] [/TABLE] gdzie przy glebie, oczywiście się zmiejsza, odliczając 3 - 5cm dachu będzie sie mniej więcej zgadzać,wracając jak czytasz dalej, masz napisane, że jak jest wyżej niż 1,2m , pochylasz ja pod kątem ku dołowi: [color=#000000][font=Verdana]wysokość położenia może przekraczać 1,20 m, lecz powinna być tak zbliżona do tego wymagania, jak to jest możliwe ze względu na konstrukcję pojazdu, i nie może w żadnym przypadku przekraczać 2 m,[/font][/color]
  21. czekam na progi s4 w dobrej kasie, które też pójdą w kolor,a dzisiaj własnie kombinowałem, co zrobić z tą rejstracją, poczytałem troche prawa i tablice zamontuje, na przyssawkach, do szyby pod słonecznikiem pasażera na takich przyssawkach: PRZYSSAWKA przyssawki DO DEKORACJI na AUTO 50gr !! (3137937901) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. a według prawa, które sobie wydrukuje do samochodu: 1.Kształtu i wymiarów miejsca przewidzianego do umieszczenia przednich tablic rejestracyjnych nie określa się [color=#000000][font=Verdana]§ 1. [/font][/color] [color=#000000][font=Verdana]1.Miejsce przewidziane do umieszczenia tylnej tablicy rejestracyjnej powinno stanowić równą, prostokątną powierzchnię o następujących minimalnych wymiarach: [/font][/color] [color=#000000][font=Verdana]1.dla pojazdów samochodowych mających cztery i więcej kół: [/font][/color] [color=#000000][font=Verdana]a.szerokość 520 mm i wysokość 120 mm albo [/font][/color] [color=#000000][font=Verdana]b.szerokość 340 mm i wysokość 240 mm; [/font][/color] [color=#000000][font=Verdana]2.dla motocykli i czterokołowych pojazdów samochodowych o maksymalnej mocy silnika do 15 kW - szerokość 280 mm i wysokość 210 mm; [/font][/color] [color=#000000][font=Verdana]3.dla motorowerów i czterokołowych pojazdów samochodowych o masie własnej do 350 kg i maksymalnej mocy netto silnika nieprzekraczającej 4kW: [/font][/color] [color=#000000][font=Verdana]a.szerokość 100 mm i wysokość 175 mm albo [/font][/color] [color=#000000][font=Verdana]b.szerokość 145 mm i wysokość 210 mm; [/font][/color] [color=#000000][font=Verdana]4.dla ciągników rolniczych - szerokość 240 mm i wysokość 165 mm. [/font][/color] [color=#000000][font=Verdana]2.Miejsce to powinno być takie, aby po zamocowaniu tablice spełniały następujące wymagania: [/font][/color] [color=#000000][font=Verdana]1.położenie tablicy względem osi podłużnej pojazdu: [/font][/color] [color=#000000][font=Verdana]a.środek tablicy nie może być położony na prawo od wzdłużnej płaszczyzny symetrii pojazdu, [/font][/color] [color=#000000][font=Verdana]b.lewa krawędź tablicy nie może być położona na lewo od pionowej płaszczyzny równoległej do wzdłużnej płaszczyzny symetrii pojazdu i przechodzącej przez jego lewy obrys; [/font][/color] [color=#000000][font=Verdana]3.tablica powinna być prostopadła z dokładnością do 2° do wzdłużnej płaszczyzny symetrii pojazdu; [/font][/color] [color=#000000][font=Verdana]4.tablica powinna być pionowa z dokładnością do 5°; jeżeli jednak jest to konieczne ze względu na kształt pojazdu, może ona być odchylona od pionu: [/font][/color] [color=#000000][font=Verdana]1.nie więcej niż o 30°, gdy powierzchnia ze znakami rejestracyjnymi jest skierowana ku górze i pod warunkiem, że górna krawędź tablicy jest nie wyżej niż 1,20 m nad ziemią, a dla ciągnika rolniczego 1,72 m nad ziemią; warunku wysokości nad ziemią nie stosuje się do pojazdów, o których mowa w ust. 1 pkt 2 i 3, [/font][/color] [color=#000000][font=Verdana]2.nie więcej niż o 15°, gdy powierzchnia ze znakami rejestracyjnymi jest skierowana ku dołowi i pod warunkiem, że górna krawędź tablicy jest powyżej 1,20 m nad ziemią, a w przypadku ciągnika rolniczego 1,72 m nad ziemią; warunku wysokości nad ziemią nie stosuje się do pojazdów, o których mowa w ust. 1 pkt 2 i 3; [/font][/color] [color=#000000][font=Verdana]5.wysokość położenia tablicy nad ziemią: [/font][/color] [color=#000000][font=Verdana]1.wysokość położenia dolnej krawędzi tablicy nad ziemią nie może być mniejsza niż 0,30 m, a dla ciągnika rolniczego nie może być mniejsza niż 0,73 m oraz 0,20 m dla pojazdów, o których mowa w ust. 1 pkt 2 i 3, [/font][/color] [color=#000000][font=Verdana]2.wysokość położenia górnej krawędzi tablicy nad ziemią nie może być większa niż 1,20 m, a dla ciągnika rolniczego nie może być większa niż 1,72 m; jeżeli jednak wymóg ten nie może być spełniony w praktyce, wysokość położenia może przekraczać 1,20 m, lecz powinna być tak zbliżona do tego wymagania, jak to jest możliwe ze względu na konstrukcję pojazdu, i nie może w żadnym przypadku przekraczać 2 m, a dla ciągnika rolniczego 2,75 m; w przypadku pojazdów, o których mowa w ust. 1 pkt 2 i 3, wysokość ta nie może przekraczać 1,50 m; [/font][/color] [color=#000000][font=Verdana]6.wymagania widoczności geometrycznej: [/font][/color] [color=#000000][font=Verdana]1.tablica powinna być widoczna z przestrzeni zawartej wewnątrz następujących czterech płaszczyzn: [/font][/color] [color=#000000][font=Verdana]a.dwóch płaszczyzn pionowych stycznych do bocznych krawędzi tablicy i tworzących kąty 30° na zewnątrz ze środkową wzdłużną płaszczyzną pojazdu, [/font][/color] [color=#000000][font=Verdana]b.płaszczyzny stycznej do górnej krawędzi tablicy i tworzącej kąt 15° do góry od poziomu oraz 30° dla pojazdów, o których mowa w ust. 1 pkt 2 i 3, [/font][/color] [color=#000000][font=Verdana]c.płaszczyzny poziomej przechodzącej przez dolną krawędź tablicy (5° do dołu od poziomu dla pojazdów, o których mowa w ust. 1 pkt 2 i 3); jeżeli jednak wysokość położenia górnej krawędzi tablicy nad ziemią jest większa niż 1,20 m, to ta płaszczyzna powinna tworzyć kąt 15° do dołu od poziomu; [/font][/color] [color=#000000][font=Verdana]7.wysokości położenia podawane w pkt 3-5 należy określać na pojeździe w stanie nieobciążonym. [/font][/color] [color=#000000][font=Verdana]§ 2. [/font][/color] [b][color=#000000][font=Verdana][i][b]1.Kształtu i wymiarów miejsca przewidzianego do umieszczenia przednich tablic rejestracyjnych nie określa się.[/b][/i][/font][/color][/b]
  22. taaa, wygląda jak rekim, ale co zrobisz Wywal te tablice zaloz za szybe A co do kola to wypchnij dystansem zaloz nizsza opone i bedzie duzo lepiej opony mam 225/40/18 wiec nizej jesli chodzi o profil nie będe schodził, musze dobrać dystans do koła 8j i et44 na tył, przodu nie ruszam, jaki będzie odpowiedni? ---------- Post dopisany at 19:16 ---------- Poprzedni post napisany at 19:09 ---------- przymierzane na bieżaco, także wymiarów nie mam
  23. tej czystości tylko pozazdrościć, staram się utrzymać porządek, ale ceny kosmetyków odstraszają, mój porządniejszy zakup to gliptone do skóry

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.