Treść opublikowana przez czorny_07
-
[B5 APS] by czorny
nie mam tesco, mieszkam w za malym miescie zeby latac z tablica za szybą, jeden pajac zaraz mnie zatrzyma i stad sie bierze caly problem no risk - no fun Kurcze u mnie się niczego nie czepiają.. Jeżdżę na obrysie, nie widoczna rejestracja, rozmawiam przez telefon, latam bokiem po parkingach, w dodatku anglikiem.. Zero problemów u was to jest w ogóle wolna amerykanka
-
[B5 APS] by czorny
zdziwiony?
-
[B5 AJL] Rude A4 1.8T by OLI
przecież awm ma 170 kucy?
-
[B5 AFN+] Czarny AVANT, 18", gwint, xenon, 2DIN, BOSE, kubły... NOWE FOTY !
szkoda słow, tyle pracy wlozone w auto, trzeba się tym nacieszyć, a nie pchac dalej:decayed:
-
[B5 APS] by czorny
nie mam tesco, mieszkam w za malym miescie zeby latac z tablica za szybą, jeden pajac zaraz mnie zatrzyma i stad sie bierze caly problem
-
[B5 APS] by czorny
troche bazy mi jeszcze zostało
-
[B5 APS] by czorny
był po okazji, a usa to marzenia
-
[B5 APS] by czorny
chłopaki chłopaki, dlaczego od razu tak nie miło musze pomyśleć o tych zbójach jak autko siądzie na gwincie to będę myślał, gdzie ją posadzić, chociaż troche bananowaty wydaje się ten zdeś jak nie ma dwóch poprzecznych przetłoczen przy kratkach(mam na myśli te, które w przedlifcie są w kolorze)
-
[B5 APS] by czorny
tylko tyle: sobencjusz's Story by sobencjusz | Photobucket ---------- Post dopisany at 14:29 ---------- Poprzedni post napisany at 14:23 ---------- kolor można zawsze zmienić czekam na foty aż uzbroisz go na sezon w czarne koła, później pomyślimy koło marca, aktualnie czekam na paczkę z nowymi nakrętkami do gwintu ---------- Post dopisany at 16:52 ---------- Poprzedni post napisany at 14:29 ---------- nowe graty: 1. moduł + żarówki ledowe do dziennych DRL w miejscu długich 2. oprawki do kierunkowskazów USA - (bez rzeźby z lutowaniem) 3. grill pólift ori srebny ---------- Post dopisany 31-01-2013 at 18:15 ---------- Poprzedni post napisany 29-01-2013 at 16:52 ---------- nowe nakrętki do fk i nie ma biedy bo sa ledy
-
[ALL B5] A4 b5 fourious
nie zapomnij o dywanikach w chromie:jerk:
-
[ALL B5] A4 b5 fourious
lambo doors:polew:
-
[ALL B5] A4 b5 fourious
jak już to xplod, ale nie o to chodzi, jak doj**iesz 10000K to daj komuś poprowadzić swój samochód i spójrz, o miśkach nie wspomne:grin::facepalm:
-
[B5 APS] by czorny
kolor można zawsze zmienić
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- PILNY problem z kartą sieciową ;(
poszukaj, gdzieś tam ifnoracji o karcie, nie pamietam dokladnie w ktorym, może płyta głowna- PILNY problem z kartą sieciową ;(
jeżeli nie ma stera to prawdopodbnie będzie miał "nieznane"- PILNY problem z kartą sieciową ;(
tych kart kilka było, wiec sprawdz sobie everestem jaka masz a jak nie mam to czym to sprawdzić ? wyzej wyslalem Ci linka do programu- PILNY problem z kartą sieciową ;(
tych kart kilka było, wiec sprawdz sobie everestem jaka masz- PILNY problem z kartą sieciową ;(
ściagnij sobie program Everest, on Ci powie jaką masz kartę od bezprzewodówki, bo znająć ACERA było kilka firm, które je wydały, daj nam zrzut ekranu z programu Everest Home Edition 2.20 - dobreprogramy- [A4 B5 97r]
ładny kolorek- [B5 AJL] Rude A4 1.8T by OLI
wyrezaj sobie fisa i popatrz na spalanie, gwarantuje Ci, ze juz nidgy tak nie pojedziesz a co do odejścia, porównywalne z moim 1.6... jak jest na podnośniku- [B5 AJL] Rude A4 1.8T by OLI
wrzuć jakiś filmik jak to jedzie- [B5 AJM] Fake s4 US /SPRZEDAM
i progi ale nad nimi sie nie bede spuszczal bo i tak ich nie zaloze wczesniej jak maj moze pozniej Narazie nic, trzyma sie, jak bede w kraju zajade na kanal zobaczyc ile zostalo srub z 8. Jak bys kupowal sruby to bierz czarne bo sa 2 rodzaje czarne i srebne, wygladaja tak samo a koles mi powiedzial ze czarne do diesla i jak przykrecalem oslone to jest roznica w trzymaniu tych srub. ---------- Post dopisany 27-01-2013 at 11:39 ---------- Poprzedni post napisany 24-01-2013 at 19:02 ---------- Pany chce zmienic kolor alu na jakis oczojebny ze tak powiem, kminie ale nic do glowy nie przychodzi, myslalem na fioletem ale ten juz widzialem i odpada a moze: seledyn, zielony, pomaranczowy , czekam na propozycje:whistling: zastostuj podkładkę spręzynową, masz gwarancję, że Ci się nie odkręci- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
F5 nie działa:decayed:- Jaki zestaw HID pasuje do A4 + jak puścić kable od tego przez lampy
to zależy jakie masz teraz, przypuszczam, że masz h7, od razu mogę ci powiedzieć, że polecam barw 4300, 6000k za niebieskie w deszczu nic nie widać i przypuszczam, że speclajnej róźnicy w cenie 200 a 300 zł nie będzie, ja mam hidy za 60 zł używane i hulają, że aż miło - PILNY problem z kartą sieciową ;(