Treść opublikowana przez czorny_07
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
wątpie, jakie masz et na przodzie?
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
jakie et przedniej felgi, bo widzę, że coś wystaje, to prawdopodobnie klepanie nadkoli,w ogóle na takich szerokich felgach jak chcesz coś glebować to zamiast gwintu pomyśl o kawałku mocnego sztywnego pręta:grin: miałem na przodzie 235/35/19 et 35 przy 8,5j, tarło na każdej dziurce, przy glebie -40:kwasny: na tył bez pitolenia wrzucałbym 225, fajny naciąg z tego wychodzi np: 225/40/18 zresztą tutaj masz wszystkie możliwe naciągi pokazane: TyreStretch.com - Image Library
-
[ALL B5] Audi A4 B5 do zamknięcia SPRZEDANE
jak wyrezałeś białe podświetlenie?
-
[B5 AJL] 180KM Turbo Quattro Sedan Czas na Sprzedaż
Przyglebic Quattro to nie jest takie w tytkę piernąć a niby dlaczego nie? droższy gwint jest
-
[B5 AJL] 180KM Turbo Quattro Sedan Czas na Sprzedaż
allroad:decayed:
-
[B5 APS] by czorny
jak takie auto jezdzi mozesz zobaczyc sobie u mnie w podpisie masz filmik ładnie jedzie, do tego ten dźwięk ---------- Post dopisany at 21:40 ---------- Poprzedni post napisany at 21:39 ---------- kolejny swap do 1,6 ale mnie kusicie do złego samo Cie skusi, jak wy***rdala Cie astra 1,4 to sie denerowalem
-
[B5 APS] by czorny
jeszcze nie uruchomiłem, czekam na emulator immo w porównaniu do 1,8T połowe taniej bo silnik taniutki, i pełno tego na każdym szrocie:naughty:więc nawet jak padnie to podmianka i jazda dalej:decayed: wtedy to już na 2,8 :grin:
-
[B5 APS] by czorny
jeszcze nie uruchomiłem, czekam na emulator immo w porównaniu do 1,8T połowe taniej
-
[B5 APS] by czorny
czekamy na immo
-
[B5 APS] by czorny
butaprenem, łatwiza, rogi też się ładnie składają
-
[B5 APS] by czorny
wkrótce będzie mruczeć ---------- Post dopisany at 11:03 ---------- Poprzedni post napisany at 11:03 ---------- za pasek 10x150cm placilem 4 zl, wzialem pasków na wszystkie dekory, czyli płaciłem 20 zł
-
[B5 APS] by czorny
sam robiłem, alcantara w lokalnej pasmanterii, 4zl/dekor
-
[B5 APS] by czorny
a nie widać?
-
[B5 APS] by czorny
coś modze zgrzeszyłbyś gdybyś nie przymodził wydechu przy swapie dwa przelotowe wrzucaj i z bani ostatni chyba zostanie ---------- Post dopisany 01-03-2013 at 21:26 ---------- Poprzedni post napisany 25-02-2013 at 22:50 ----------
-
[B5 AJL] 180KM Turbo Quattro Sedan Czas na Sprzedaż
brakuje tylko czornuchomobila:jerk:
-
[ALL B5] B5FL AVANT prawie US na sprzedaż.
bynajmniej w słusznej sprawie, a nie z powodu zmiany na b6
-
[B5 APS] by czorny
coś modze
-
[B5 APS] by czorny
damy radę
-
[B5 APS] by czorny
znajdz mi takiego do 1,6:grin: ---------- Post dopisany at 22:21 ---------- Poprzedni post napisany at 22:20 ---------- sledzilem projekty, za dużo grzebania i brak Q przy takiej mocy to bezsens
-
[B5 APS] by czorny
silnik już siedzi na sankach, swap hamulcy na 288:wink:
-
[B5 APS] by czorny
takie 2.4 na dwóch przelotowych tłumikach i dźwięk silnika ...... :jerk::jerk::jerk::jerk: bardzo dobry wybór wg mnie, gdybym miał wybierać to V6 bym wsadził mój człowiek na a4:grin: następne u mnie będzie V8 od jawora po okazji, to dlaczego nie, no i ten dźwięk mam nadzieję, że mocy na jakiś czas wystarczy
-
[B5 APS] by czorny
no to zaczynamy ---------- Post dopisany at 19:57 ---------- Poprzedni post napisany at 19:55 ---------- było to konieczne niestety, czynnik trzeba napełnić
-
[B5 APS] by czorny
dokładnie, tuż przy ori kablu do lampki
-
[B5 APS] by czorny
musisz przerobić wtyczkę tzn, dodać jeden przewód pod diody, ja mam np, że zapala się z postojówkami, teamt jak najbardziej do ogarnięcia
-
2.6 v6 klekocze/stuka
u mnie stukają popychacze hydrauliczne..