Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

czorny_07

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez czorny_07

  1. kitram na ledy ---------- Post dopisany at 22:47 ---------- Poprzedni post napisany at 22:43 ---------- w między czasie zapyliłem sobie felge czarnym matem w sprayu, i chyba leca w czerń + czarny dach
  2. tak właśnie zrobie ---------- Post dopisany at 18:05 ---------- Poprzedni post napisany at 12:48 ---------- przy niedzielnej nudzie można coś wyrezać, jutro wejdzie wykładzinka i będzie fabryka ---------- Post dopisany 16-01-2013 at 19:41 ---------- Poprzedni post napisany 13-01-2013 at 18:05 ---------- skończone, środek wytłumiony matą do audio, reszta obszyta, materiałem takim samym jak w bagażniku, teraz zamiast skrzynki na środku uzyskałem wolne miejsce, do tego gra 3x lepiej niż w skrzyni
  3. jak masz dobrze ustawiony to nie reagują, ja mam bixa, kilka kontroli już było i nawet się nie przyczepili, co więcej, przegląd przeszedłem bez najmniejszych problemów ---------- Post dopisany at 16:51 ---------- Poprzedni post napisany at 16:50 ---------- zależy od policjanta, u mnie nie reagują wcale otóż to, jak podpadne, to pewnie mi dowalą ---------- Post dopisany 13-01-2013 at 02:14 ---------- Poprzedni post napisany 11-01-2013 at 16:51 ---------- ktoś wczoraj przerysał mi auto(tylny błotnik + zderzak), oczywiscie nawiał, a ja zostałem z dwoma elementrami do pomalowania.. a w między czasie bbsy czekaja na kolor, tylko do końca nie wiem jaki, chyba padne na ołówkowy grafit
  4. Maxterr jeździł z blendą
  5. zrobilem 1200km, dobilo kilkanascie razy na autostradzie bo niestety nierownosci sa i sie trzyma jak poyebna a jakos wykonania profi, wszystkie otwory na sruby idealnie pasuja, mala ciekawostka, zakupilem sruby srebne do tej oslony a koles sie pyta jaki silnik i pow ze do diesla czarne sa i moim zdaniem lepiej trzymaja od srebnych a niby tak samo wygladaja czyli jednym słowem polecasz? to może nie bedę sie bawil w rzezbienie
  6. btw, jak tam osłona?
  7. Moim zdaniem jedyny słuszny jeśli chodzi o ledy do B5:wink: +1:decayed:
  8. damy radę chłopaki teraz czas na grill rs4
  9. ale bez spryskow zabrakło floty, się dołoży
  10. na wszystko przyjdzie czas, priorytet to dokończenie regeneracji gwintu i felga, bo czas nagli
  11. dzięki za odpowiedź ---------- Post dopisany at 15:44 ---------- Poprzedni post napisany at 15:43 ----------
  12. ja też, czeka na założenie ---------- Post dopisany at 22:54 ---------- Poprzedni post napisany at 22:53 ---------- problem pojawia się przy włączonych halo, czy ogólnie?
  13. dobra pamięć Jest na to sposób ,niekiedy działa Kupujesz taśmę dwustronną oraz ramkę na rejestrację gdy podczas kontroli trafisz na upierdliwego policjanta to mówisz ,że zahaczyłeś gdzieś tam i tablica odleciała i masz ramkę w bagażniki jak to nie pomoże stwierdzasz zdziwiony ,że masz chyba taśmę dwustronna w bagażniku/schowku i przyklejasz Moim znajomy kilka razy się tak udało ,ale wiadomo jak trafisz na mega upartego to dowód i tak poleci. przetestuje ---------- Post dopisany at 01:37 ---------- Poprzedni post napisany at 01:36 ---------- jawor mieszka niedaleko ---------- Post dopisany at 01:37 ---------- Poprzedni post napisany at 01:37 ---------- po dzwonie, musiałem coś wsadzić
  14. dobra pamięć
  15. brakuje gleby i koła, jak bym miał info, że nie spadnie śnieg, to już bym latał na letnim setupie
  16. narazie wleci pólliftowy grill i żołte halo rejka narazie na trytytytki:grin: ---------- Post dopisany at 15:07 ---------- Poprzedni post napisany at 15:05 ---------- nie moja
  17. będę, ale narazie brak floty..
  18. one są dojśc mocne, mogą zakłucać pracę czujników, albo xenonu np zaraz ide do garażu, przyjedzie jawor i coś się wymysli
  19. wszystko fajnie, ale rejka będzie jebała efekt
  20. lustra w kolorze, dokładka tył w kolorze, w planie żółte halo i jakiś męski grill np rs4:jerk:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.