Treść opublikowana przez czorny_07
-
[B5 APS] by czorny
kitram na ledy ---------- Post dopisany at 22:47 ---------- Poprzedni post napisany at 22:43 ---------- w między czasie zapyliłem sobie felge czarnym matem w sprayu, i chyba leca w czerń + czarny dach
-
[B5 APS] by czorny
tak właśnie zrobie ---------- Post dopisany at 18:05 ---------- Poprzedni post napisany at 12:48 ---------- przy niedzielnej nudzie można coś wyrezać, jutro wejdzie wykładzinka i będzie fabryka ---------- Post dopisany 16-01-2013 at 19:41 ---------- Poprzedni post napisany 13-01-2013 at 18:05 ---------- skończone, środek wytłumiony matą do audio, reszta obszyta, materiałem takim samym jak w bagażniku, teraz zamiast skrzynki na środku uzyskałem wolne miejsce, do tego gra 3x lepiej niż w skrzyni
-
[AHL B5] Wulkaniczna perła Jawora, ciągłe ulepszanie :)
co to za chinczyki
-
[B5 APS] by czorny
jak masz dobrze ustawiony to nie reagują, ja mam bixa, kilka kontroli już było i nawet się nie przyczepili, co więcej, przegląd przeszedłem bez najmniejszych problemów ---------- Post dopisany at 16:51 ---------- Poprzedni post napisany at 16:50 ---------- zależy od policjanta, u mnie nie reagują wcale otóż to, jak podpadne, to pewnie mi dowalą ---------- Post dopisany 13-01-2013 at 02:14 ---------- Poprzedni post napisany 11-01-2013 at 16:51 ---------- ktoś wczoraj przerysał mi auto(tylny błotnik + zderzak), oczywiscie nawiał, a ja zostałem z dwoma elementrami do pomalowania.. a w między czasie bbsy czekaja na kolor, tylko do końca nie wiem jaki, chyba padne na ołówkowy grafit
-
[AHL B5] Wulkaniczna perła Jawora, ciągłe ulepszanie :)
jest dobrze
-
[AHL B5] Wulkaniczna perła Jawora, ciągłe ulepszanie :)
nie ma biedy bo są ledy
-
Rezanie gładkiego liftowego zderzaka
Maxterr jeździł z blendą
-
[B5 AJM] Fake s4 US /SPRZEDAM
zrobilem 1200km, dobilo kilkanascie razy na autostradzie bo niestety nierownosci sa i sie trzyma jak poyebna a jakos wykonania profi, wszystkie otwory na sruby idealnie pasuja, mala ciekawostka, zakupilem sruby srebne do tej oslony a koles sie pyta jaki silnik i pow ze do diesla czarne sa i moim zdaniem lepiej trzymaja od srebnych a niby tak samo wygladaja czyli jednym słowem polecasz? to może nie bedę sie bawil w rzezbienie
-
[B5 AJM] Fake s4 US /SPRZEDAM
btw, jak tam osłona?
-
[AHL B5] Wulkaniczna perła Jawora, ciągłe ulepszanie :)
Moim zdaniem jedyny słuszny jeśli chodzi o ledy do B5:wink: +1:decayed:
-
[B5 APS] by czorny
damy radę chłopaki teraz czas na grill rs4
-
[AHL B5] Wulkaniczna perła Jawora, ciągłe ulepszanie :)
- [B5 APS] by czorny
ale bez spryskow zabrakło floty, się dołoży- [B5 APS] by czorny
na wszystko przyjdzie czas, priorytet to dokończenie regeneracji gwintu i felga, bo czas nagli- [B5 APS] by czorny
dzięki za odpowiedź ---------- Post dopisany at 15:44 ---------- Poprzedni post napisany at 15:43 ----------- [AHL B5] Wulkaniczna perła Jawora, ciągłe ulepszanie :)
fajne US'y- [B5 APS] by czorny
ja też, czeka na założenie ---------- Post dopisany at 22:54 ---------- Poprzedni post napisany at 22:53 ---------- problem pojawia się przy włączonych halo, czy ogólnie?- [B5 APS] by czorny
dobra pamięć Jest na to sposób ,niekiedy działa Kupujesz taśmę dwustronną oraz ramkę na rejestrację gdy podczas kontroli trafisz na upierdliwego policjanta to mówisz ,że zahaczyłeś gdzieś tam i tablica odleciała i masz ramkę w bagażniki jak to nie pomoże stwierdzasz zdziwiony ,że masz chyba taśmę dwustronna w bagażniku/schowku i przyklejasz Moim znajomy kilka razy się tak udało ,ale wiadomo jak trafisz na mega upartego to dowód i tak poleci. przetestuje ---------- Post dopisany at 01:37 ---------- Poprzedni post napisany at 01:36 ---------- jawor mieszka niedaleko ---------- Post dopisany at 01:37 ---------- Poprzedni post napisany at 01:37 ---------- po dzwonie, musiałem coś wsadzić- [B5 APS] by czorny
dobra pamięć- [B5 APS] by czorny
brakuje gleby i koła, jak bym miał info, że nie spadnie śnieg, to już bym latał na letnim setupie- [B5 APS] by czorny
narazie wleci pólliftowy grill i żołte halo rejka narazie na trytytytki:grin: ---------- Post dopisany at 15:07 ---------- Poprzedni post napisany at 15:05 ---------- nie moja- [B5 APS] by czorny
będę, ale narazie brak floty..- [B5 APS] by czorny
one są dojśc mocne, mogą zakłucać pracę czujników, albo xenonu np zaraz ide do garażu, przyjedzie jawor i coś się wymysli- [B5 APS] by czorny
wszystko fajnie, ale rejka będzie jebała efekt- [B5 APS] by czorny
lustra w kolorze, dokładka tył w kolorze, w planie żółte halo i jakiś męski grill np rs4:jerk: - [B5 APS] by czorny